PIT TRANSPORT

Wrocław

Opinie o PIT TRANSPORT

Bajzelowicz Kazek 2011-01-07 18:54:00
Znam firme. Oni mają stałego zleceniodawce. Dużo jeździ się po Niemczech. Wypady do Francji i Hiszpanii też nie są rzadkością. Gorzej jest z pieniędzmi. Ponieważ z dużymi opóźnieniami przelewają firmie pieniądze zleceniodawcy. Więc czasami jest lekki sztau z przelewami na konta. Ale wszystko jest wyrównywane z maksymalnie 2 tygodniowym poślizgiem.
crazy boy 2012-05-31 15:50:59
Jestem w firmie od dluzszego czasu i jest coraz lepiej musze przyznac, kasa w terminie co w transporcie jest zadkoscia, fajni ludzie tak wogole, wiadomo dobrze tam dzie nas nie ma, ale jest wporzadku
pracujacy 2014-04-25 14:11:35
gdzie podzialy sie prawdziwe opinie o tej dziadoskiej firmie
karol m. 2014-05-20 15:27:21
do pracujacy - jak masz prace to po co szukasz lepszej? Twoje pierwsze pytanie zapewne by było : jaka kasa, choć najpierw wypadałoby się samemu dobrze zaprezentować
byly 2014-08-25 18:21:50
pracowalem u tych ( usunięte przez administratora ).nie polecam tej firmy.
adam 2016-05-05 18:39:59
Co sądzicie o pracy w pittransport? Jeździ ktoś? Polecacie? Jaka kasa?
tedeo 2016-05-21 23:28:37
mnie tez interesuje opinia o pracy w tej firmie @adam, spotkałem ofertę pracy od nich i chciałem się dowiedzieć coś więcej. Może ktoś jeszcze coś napisze ???
Zostaw swoją opinię o PIT TRANSPORT - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIT TRANSPORT