logo EDP Support Polska Sp. z o. o.

EDP Support Polska Sp. z o. o.

Opinie o EDP Support Polska Sp. z o. o.

Janusz 2012-06-07 20:07:38
Nie pracujcie dla tej firmy!!!. Szukają oni jeleni do pracy. Oferują ludziom niskie stawki i umowy smieciowe, a prezez [usunięte przez moderatora] . jest nieuczciwy.
eliza 2012-08-28 14:43:32
Szukają osób na stanowiska Doradca Klienta i jeszcze inne. Z wyjazdami do Francji. Jest duża rotacja? Jaki jest sekret?
olaf 2012-12-10 23:24:08
Nie polecam - firma krzak, byłem na rozmowie. Ogólnie firma żyjąca na pudłach mała i biuro mało profesjonalne - w bloku... hmm dla mnie to mało poważne
Luk 2014-09-22 23:02:34
Beznadziejna firma. Chcą zatrudniać inżynierów magistrów aby pracowali jak monterzy. Szukają jeleni. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju.
ulek 2016-04-20 08:58:46
ta firma to dostawca systemów ochrony i zajmują się głównie kompleksowanymi działaniami i dają rozwiązania w zakresie Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu, wiec to dla firm jest mega przydatne z tego co widze jednak.
Zostaw swoją opinię o EDP Support Polska Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDP Support Polska Sp. z o. o.