Opinie o Raven w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Raven. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raven na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raven w Kostrzyn nad Odrą

pracownik 150% normy.. Nowy wpis

ja tam kiedys pracowałem 7 tygodni ,po miesiacu pracy dali nawet premie uznaniową a pózniej zwolnili bez podania przyczyny.. Zwalniają nawet jakbyś robił za trzech.Jedyne wyjscie zwolnienie chorobowe wziąść,bo i tak zwolnią...szkoda ryzykować.

Prezes Nowy wpis

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na poważne stanowisko. Wyglądało na to, że przejdę dalej. Nie otrzymałem feedbacku. Zatem u mnie takie coś pokazuje na brak szacunku. Nawet teraz, gdyby zadzwonili, to podziękował bym. Bo jest to niepoważne. Wykształcenie i doświadczenie branżowe. Także serdecznie dziękuję...

M94 Nowy wpis

Mam pytanie czy ktoś tu pracuje w Ravenie w ICT ? A jeśli tak to co o tym myślicie ja słyszałem że podobno tam jest najlepsza praca w całym Kostrzynie a na Ravenie na Arcticu jest mega (usunięte przez administratora) i dramat jak to wygląda ?

zdecydowanie polecam! prężenie rozwijająca się firma, miła atmosfera w pracy!

Zofia Nowy wpis
@pracownik

Brzmi w porządku a zarobki jak Ci się podobają? I tak ogólnie jak praca tak konkretnie wpływa tu na rozwój samego pracownika?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Raven. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Kostrzyn nad Odrą
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRYK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (m/k) (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy OPERATOR PROGRAMISTA CNC (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Dobry wujo

Firma rawen jest dziadowska firma i mobigujaca zwalnia ludzi bez przyczyny szczegulnie w tym ma udział pan Pawlus i pani Karczmitowicz kturzy zadza firma zamiast włascicieli zwalniaja dobrych pracownikuw idługoletnich a nierobuw zostawiaja w pracy kturzy chodzą na zwolnienia lekarskie.Jak ktos chce isc do pracy tam dotej firmy najlepiej niech pogada z ludzmi kturzy tam pracowali i pracuja to im odradza

Elżbieta
@Dobry wujo

bez przyczyny nie da się zwolnić pracownika... po drugie skoro twierdzisz że zostawiają w pracy nierobów siedzących na zwolnieniach to kto będzie pracował? trochę nie logiczne to co piszesz.

Wanda

Opinie o pracodawcy sprzed kilku lat nie zachęcające. Ciekawi mnie jak sytuacja wygląda aktualnie? Czy zmieniła się kadra, na którą mocno narzekali pracownicy? Ktoś napisał, że jest w tej firmie możliwość zdobycia doświadczenia. Czy jest się od kogo uczyć? Możliwe są jakieś szkolenia?

Jest jakaś dostępna komunikacja do firmy ? Gdzie ona lezy?

tirek

Garnek, zależy od czlowieka, dla mnie wazne, że daja mozliwość zdobycia doświadczenia. Szukają teraz praktykantów w dziale obsługi prawnej wierzytelności i nie trzeba miec doświadczenia, a mozna wiele się nauczyć.

z dnia na dzień coraz gorzej w Ravenie bałagan brak organizacj a na dodatek samowolka robi się bez planu i rozumu wszystko na hura itd.

miki

Faktycznie odradzam tą firmę zarobki cienkie ogólny syf i bałagan kadra fatalna zero rozwoju żadnych nowych możliwości kształcenia się.Szef produkcji bez wykształcenia totalne zero!!!!

To firma jest ogromny syf.Zmienić kadrę zarządzająca.Totalne dno.Nikomu jej nie polecam.W SKALI 1-100 ma 1.Ogólny bałagan manufaktura. (usunięte przez moderatora).Zwolnić zmienić KADRĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Raven - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Raven?

Zobacz opinie na temat firmy Raven tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raven?

Raven