logo Albatros***SPA&SKI

Opinie o Albatros***SPA&SKI

pracownik 2012-07-31 22:20:36
Zgadzam się z tą opinią w 100%
pracus 2015-11-02 20:43:29
Plusy- fajni ludzie w pracy, blisko do morza po pracy, dobre posiłki dla obsługi. Darmowe zakwaterowanie i jedzenie
Minusy- jak zrezygnujesz to pracodawca ci zapłaci połowę
Nie ma po miesiącu wypłacanej normalnej pensji tylko maksymalnie 1000zł a resztę na koniec umowy.
Atmosfera zastraszenia,
Praca dla odpornych na stres
2000zł można zarobić, ale bardzo duża rotacja,
Nuk@ 2016-03-16 21:27:13
Zgadzam się z opinią "pracus". Komfortowo, że blisko do morza. Naprawdę można mimo pracy miło spędzić czas. Darmowe zakwaterowanie i jedzenie (pyszne) również. Ludzie podejrzewam zmieniają się co roku, tylko część jest stałymi bywalcami. Prawdą jest również to, że jak się zrezygnuje, to pracodawca zapłaci tylko połowę - widziałam na własne oczy. Płaci na raty - też się zgadza. Mnie też zapłacił 1000zł po miesiącu i powiedział, że reszta na koniec umowy. To takie zabezpieczenie dla niego, żeby nie stracił na tym, gdy ktoś zrezygnuje nagle. Szef niestety nie wziął odpowiedzialności za mój wypadek przy pracy. Pogotowie zabrało mnie do szpitala po podtruciu środkami chemicznymi, leżałam 3 dni, a pracodawca powiedział, że nie należy mi się odszkodowanie i nie mam co na nie liczyć. No niestety... Ale do pensji końcowej podchodzi raczej uczciwie, jeśli zostaje się do końca umowy. Ogólne wrażenia po pracy tam mam pozytywne, pracowałam jako pokojowa. Robiłam wszystko co w mojej mocy, by się spisywać.
Joan 2016-04-14 22:13:35
Witajcie :) Orientujecie się czy szef daje jakieś kary finansowe np.klient powie, że czegoś mu brakowało na śniadaniu? Wypłaci tyle ,ile przepracowaliśmy czy robi jakieś przekręty? Pytam, ponieważ niestety już się przejechałam ...

Beata 2016-05-25 12:20:56
płaci dobrze, a nawet bardzo dobrze w porównaniu do innych pracodawców. dla najlepszych są przewidziane premie,ale trzeba się postarać.
trzeba pracować a nie się opieprzać.
za braki na śniadaniu?o tym nie słyszałam jak żyję :D
Nowa 2016-06-09 10:20:26
A jak tam jest ze spaniem? Podobno spi sie w kempingach bez wc....
H 2016-06-10 17:24:27
śpi się na stojąco hahha.
a serio normalne domki letniskowe, wc są obok ( w sensie nie w pokoju)
Maja 2016-06-20 13:15:45
Zastanawiam się nad pracą tam na sezon jako pokojowa możecie mi coś opowiedzieć jak tam jest i jakie są zarobki na tym stanowisku?
pracownik miesiaca 2016-07-13 01:25:23
nie polecam
odradzam
kary sa i czesto
i to nie jest w granicach 20-50 zl, a 100 i 300
zrezygnujesz z pracy - dostaniesz polowe to prawda
zasady zamieszkania i pracy tam podone do wiezienia
za 3 najmniejsza pomylke wylatujesz stad
patrza za kazdym twoim krokiem
kelnerzy i pokojowki zapieprzaja strasznie
zebys szefowstwo zostali zadowoleni z twojej pracy tam trzeba umrzec
ale ekipa na prawde zajebista
osrodek wystawiony na sprzedaz
tak ze zastanowcie sie
Zizu 2016-07-19 22:06:13
ta jasne. a sam wyleciałeś pewnie bo pijany do pracy przeszedłeś. i to nie raz. wylatuje się za alkohol, to prawda.
mi się świetnie pracuje i polecam znajomym, bo super ekipa i doba kasa.
Szef kuchni 2016-08-08 21:11:33
O czym wy tu piszecie pracuję tu trzeci rok od kwietnia do września a w tym roku nawet dłużej i jest spoko a pracuję codziennie po 10/12 godz w kuchni zarabiam dobrą kasę . Tak to prawda szef ma wymagania jego prawo ale potrafi docenić dobrego pracownika wiem coś o tym. Polecam pracę chętnym i pracowitym a ci którzy chcą na wakacje to nie tu niestety . Z pracy wylecisz za alkohol to fakt ale najpierw kara finansowa tak nawet 300 zl ale jak się nachlałeś to tylko twoja wina i tyle .Zarobki zależą od stanowiska jedni 2000 tys inni 3000 i tak do góry . Tak to prawda jest nas parę osób które tu są kilka lat ale nie jesteśmy traktowani inaczej od innych mamy po prostu inne stanowiska ale pracujemy ciężko bo za to nam płacą .A po za tym umowa itd ,
tropiciel 2016-08-13 17:36:46
Darmowe zakwaterowanie i jedzenie. Ale za to ciężka praca zwłaszcza dla pokojówek i kelnerek.
florystka 2016-08-13 17:54:31
W 100 procentach nie polecam. Gdy zrezygnujesz z pracy musisz wyjechać w ten sam dzień, jakby jedna noc czy dzień ich zbawił. Pracowałam jako pokojówka praca ciężka i obłożona. Asia koleżanka z pokoju wyjechała wcześniej z nadmiaru pracy. Żałuje że nie wyjechałam z nią wtedy razem. Zostałam z dobrego serca aby nie zostawiać kierowniczki Beaty samej z nadmiarem pracy. A ona wcale nie raczyła się ze mną pożegnać. Pożegnała się ze mną jedynie animatorka i kosmetyczka do dzisiaj mile je wspominam. To był mój pierwszy i ostatni wyjazd za pracą nad morze. Na obecny czas pracuje jako florystka w swojej firmie i kończe kurs fotografii aby zostać fotografem ślubnym. Jakby coś życzę wszystkim miłej i owocnej pracy nad morzem i spełnienia swoich planów.
kaja 2016-08-13 20:08:42
Wydaje mi się ze jak stawiają na innowacyjność to również na to, żeby pracownicy byli zadowoleni z warunków jak i atmosfery panującej w firmie.
Zostaw swoją opinię o Albatros***SPA&SKI - Jarosławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albatros***SPA&SKI