Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ALPEX -czechy

Pracowałeś w firmie ALPEX -czechy i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kombajnerek - 2010-10-13 15:18:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niewolnictwo ,praca praktycznie non stop,place nieadekwatne do czasu i rodzaju wykonywanej pracy ,nie polecam ,10 lat przepracowałem i szkoda tych lat
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-10-26 14:20:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
kombajnerek - 2010-10-13 15:18:04

a jakie zarobki? mniemam że byłeś kombajnistą, ścianowym? pozdro
zdjecie uzytkownika
franek - 2012-08-08 13:28:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
banda[usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cala komunistyczna smietanka tam nieudolnie zadzi a wodzem jest guru ktory przebywa na hotelu i zajmuje sie praniem muzgow tej chaloty
zdjecie uzytkownika
żona - 2013-04-28 12:45:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
franek co masz na myśli pisząc banda[usunięte przez moderatora]? Mąż dostał tam pracę i poszukuje więcej informacji o nich. Jak jest z pensją, umową i socjalem? Można liczyć na jakiś awans albo na premię, dodatki? Proszę pomóżcie
zdjecie uzytkownika
łuki - 2013-06-23 16:29:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Mam pytanie chciałbym się dowiedzieć czy w alpexie płacą wszystko na konto polskie czy w biurze wypłacane są dodatkowe pieniądze za prace i jak to jest z paskami.Proszę o opinie Szczęść Boże.
zdjecie uzytkownika
jarek - 2013-06-24 09:52:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ja właśnie też szukam informacji. Najbardziej interesuje mnie kwestia tego jakie są miesięczne zarobki tam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALPEX -czechy

Twoj email:
Wiadomość: