Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.

Opinie o Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.

admin 2015-07-30 19:36
Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.
set 2017-04-14 09:30
Jak nazwać firmę, która żąda 490 zł za przegląd wózka i pobiera 2.04 zł z kilometra za dojazd samochodem osobowym 200 km. Nie polecam!!!!! Uwaga na działania tej firmy, bo możecie się zdziwić. Łobuzów nie brakuje. 14.04.2017 r.
Darek 2017-05-18 21:34
Ktos tu kasuje wypowiedzi? Czyżby celowe działanie żeby prawda nie wyszła na światło dzienne !!!
Darek 2017-05-29 22:05
Zatrudnijcie się to się zdziwicie. Ja chwilę tu byłem i uciekłem gdzie pieprz rośnie. To jest najgorsza firma w jakiej pracowałem !!!
Tomasz 2017-07-08 18:10
Pracuję tutaj już kilka miesięcy. Jestem zadowolony- stałe godziny pracy, konkretny zakres obowiązków, atrakcyjne wynagrodzenie. Pracodawca miły, uczciwy, w firmie panuje fajna atmosfera.
RYSZARD M 2017-07-12 10:37
POTWIERDZAM
XYZ 2017-07-23 01:02
zatrudnilem się w Lemarpolu prawie rok temu- nie mam na co narzekać. to rodzinna firma, więc pracownicy są zgrani. istnieje mozliwosc rozwoju i szansa na awans. jesli pracownik sprawdza sie- moze byc spokojny o posade :) polecam :)
andrzejt 2017-07-25 14:48
Pracuję tu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Po okresie próbnym otrzymałem umowę o pracę na korzystnych warunkach. Dobre wynagrodzenie, stałe godziny pracy, miła atmosfera wśród pracowników.
marekK 2017-07-30 23:46
Godny polecenia pracodawca. najbardziej podoba mi się przyjazna atmosfera w pracy, nie ma zbyt duzej rotacji pracownikow, wiec mam zapewnione stanowisko i nie obawiam sie jego utraty. pensja mi odpowiada, znam swoje obowiazki- sumiennie je wykonuje i to wystarczy, by byc szanowanym przez pracodawce. polecam.
MikołajG 2017-08-05 15:37
Niedawno zakończyłem tutaj okres próbny i zaoferowano mi umowę o pracę. Pracodawca jest w porzadku wobec pracownika, firma rodzinna, wiec nie ma 'korpo-atmosfery'. Pensja ok, adekwatna do wykonywanych obowiazkow. Pracownikow juz w wiekszosci znam, zawsze byli pomocni, gdy zaczynalem swoj okres probny. Jestem dobrej mysli :)
piotr 2017-08-10 12:08
Porządna firma, jestem stalym pracownikiem, już kolejny rok. Odpowiada mi stanowisko, jakie zajmuję, po rozsądnym czasie otrzymałem zasłużony awans :) Obowiazki sa dokladnie wskazane pracownikowi, godziny pracy sa przestrzegane. Wynagrodzenie- bardzo dobre. Polecam
Michal89 2017-08-21 17:27
Jestem zadowolonym pracownikiem Lemarpolu:) Po okresie próbnym otrzymałem stałą pracę, ciesze sie, ze moj wysilek i pracowitosc zostala zauwazona i doceniona. Stanowisko, na jakim jestem odpowiada mi, odpoweidzialna praca, fajna pensja, sporo dodatkow. Na atmosfere tez nie narzekam- pracownicy tworza zgrany zespol.
JZ 2017-08-23 12:37
To już ósmy miesiac mojej pracy w tej firmie. Polecam, jest szansa na rozwoj, duzo mozliwosci dla pracownika, by nabywac nowe umiejetnosci i podnosic swoje kwalifikacje. Wynagrodzenie w porzadku, przede wszsytkim atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna, nie ma korpoklimatu ;)
Kris 2017-09-06 09:58
uczciwa, porządna firma, warto sie tutaj zatrudnic! zaczynalem na okresie probnym, teraz mija juz prawie rok od kiedy mam umowe o prace w lemarpolu. jestem zadowolony, bo nie dosc ze kasa dobra, to i mila atmosfera w pracy, zawsze mozna liczyc na pomoc innych wspolpracownikow. polecam!
JaroWik 2017-09-11 16:10
Jako stały pracownik- polecam. Firma stawia na lojalnych i porządnych pracowników. Jest szansa na awanse, rozwój, szkolenia. Wynagrodzenie jest adekwatne do zakresu obowiązków, myślę, że nie ma na co narzekać :) Polecam!
Przemyslaw 2017-09-17 20:14
Właśnie minal kolejny rok mojej pracy w lemarpolu i musze przyznac, ze pracodawca jest godny polecenia. Widac, ze szanuje sie tutaj pracownika, zwlaszcza tego z dluzszym stazem. Nie boje sie o swoja posade, gdy mam problem to zawsze moge udac sie do przelozonego, wynagrodzenie- sowite, zawsze na czas. POlecam kazdemu kto zastanawia sie nad zlozeniem tutaj cv
FG 2017-09-25 20:39
Zaczalem tu prace niedawno, ale te kilka przepracowanych tygodni nastraja mnie pozytywnie. przede wszystkim od samego poczatku mam dokladnie wyszczegolnione swoje obowiazki, kazdy pracownik ma swoja 'dzialke' i wiem, ze moja wyplata jest adekwatna do tego co wykonuje. nikt nie dorzuca mi dodatkowych zajec, wiec jesli chodzi o godziny pracy to tez jest w porzadku. wysokosc wynagrodzenia mi odpowiada, zwlaszcza ze dopiero tutaj zaczynam. mysle, ze po okresie probnym otrzymam propozycje stalej pracy, co dziala motywujaco. polecam:)
Darek 2017-09-29 21:02
Ciekawe ze od Lipca pojawiły się same pozytywne wypowiedzi. Nikt nie wspomniał ze kilku długoletnich pracowników się zwolniło?
PrzemSak 2017-10-10 23:39
pracuje tu juz drugi rok, jestem zadowolony, bo mam stale i sensowne godziny pracy, spoko pensję, fajna atmosfere w pracy- zadne korpo, tylko mozna na luzie z kazdym pogadac. polecam
Bartek 2017-10-16 22:18
Też polecam, w końcu znalazłem pracodawcę, który docenia wysiłek pracownika, dba o jego rozwój i potrafi nagrodzić go awansem. Wśród ekipy panuje bardzo dobra, 'kumplowska'atmosfera. Duzo dodatkow, mozliwosc doszkalania sie itd.
Zostaw swoją opinię o Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.