Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.

Opinie o Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.

admin 2015-07-30 19:36
Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.
set 2017-04-14 09:30
Jak nazwać firmę, która żąda 490 zł za przegląd wózka i pobiera 2.04 zł z kilometra za dojazd samochodem osobowym 200 km. Nie polecam!!!!! Uwaga na działania tej firmy, bo możecie się zdziwić. Łobuzów nie brakuje. 14.04.2017 r.
Darek 2017-05-18 21:34
Ktos tu kasuje wypowiedzi? Czyżby celowe działanie żeby prawda nie wyszła na światło dzienne !!!
Darek 2017-05-29 22:05
Zatrudnijcie się to się zdziwicie. Ja chwilę tu byłem i uciekłem gdzie pieprz rośnie. To jest najgorsza firma w jakiej pracowałem !!!
Tomasz 2017-07-08 18:10
Pracuję tutaj już kilka miesięcy. Jestem zadowolony- stałe godziny pracy, konkretny zakres obowiązków, atrakcyjne wynagrodzenie. Pracodawca miły, uczciwy, w firmie panuje fajna atmosfera.
RYSZARD M 2017-07-12 10:37
POTWIERDZAM
XYZ 2017-07-23 01:02
zatrudnilem się w Lemarpolu prawie rok temu- nie mam na co narzekać. to rodzinna firma, więc pracownicy są zgrani. istnieje mozliwosc rozwoju i szansa na awans. jesli pracownik sprawdza sie- moze byc spokojny o posade :) polecam :)
andrzejt 2017-07-25 14:48
Pracuję tu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Po okresie próbnym otrzymałem umowę o pracę na korzystnych warunkach. Dobre wynagrodzenie, stałe godziny pracy, miła atmosfera wśród pracowników.
marekK 2017-07-30 23:46
Godny polecenia pracodawca. najbardziej podoba mi się przyjazna atmosfera w pracy, nie ma zbyt duzej rotacji pracownikow, wiec mam zapewnione stanowisko i nie obawiam sie jego utraty. pensja mi odpowiada, znam swoje obowiazki- sumiennie je wykonuje i to wystarczy, by byc szanowanym przez pracodawce. polecam.
MikołajG 2017-08-05 15:37
Niedawno zakończyłem tutaj okres próbny i zaoferowano mi umowę o pracę. Pracodawca jest w porzadku wobec pracownika, firma rodzinna, wiec nie ma 'korpo-atmosfery'. Pensja ok, adekwatna do wykonywanych obowiazkow. Pracownikow juz w wiekszosci znam, zawsze byli pomocni, gdy zaczynalem swoj okres probny. Jestem dobrej mysli :)
piotr 2017-08-10 12:08
Porządna firma, jestem stalym pracownikiem, już kolejny rok. Odpowiada mi stanowisko, jakie zajmuję, po rozsądnym czasie otrzymałem zasłużony awans :) Obowiazki sa dokladnie wskazane pracownikowi, godziny pracy sa przestrzegane. Wynagrodzenie- bardzo dobre. Polecam
Zostaw swoją opinię o Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.