Opinie o JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel w Borowina Sitaniecka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel w Borowina Sitaniecka

Damian

Jak na nasze tereny firma w porządku wypłacalna w miarę solidna jak ktoś nie ma gdzie się zaczepić polecam właściciele dodrze nastawieni do pracowników jeden minus chroniczny bałagan panuje w tej firmie wszystko wszędzie jest rozcieńczone.

Zuzanna
@Damian

To, że firma wypłacalna to plus, ale no też standard to powinno stanowić, nie? Kwestia tego jak płacą na produkcji? Dobre zarobki tam macie? Brat chciałby się przyjąć i ciekawi mnie, na jakie warunki by trafił i szefostwo.

alladyn007

Praca nie zbyt ciężka lecz wymagająca logicznego myślenia jak znasz się na robocie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy i sam ocenić efekty swojej pracy nie oszukując się A zarazem starając żeby efekt był jak najlepszy to nie jest źle Szef ma wiele spraw na głowie zamówień kontrola projektów programu lasera czy wszystko jest poprawne i td ciągle zabiegany zna wiele języków obcych fracuzki angielski i wiele innych perfekcyjnie zna mongolski bo potrafi go co niektórym przekazać jednym spojżeniem bez mrugnięcia oka czasami ma swoje humory jak każdy ale potrafi też miło się uśmiechnąć poklepac po ramieniu i powiedzieć że bendzie dobrze podziwiam go bo to człowiek o stalowych nerwach ma tyle spraw na głowie i jakoś sobie daje z tym wszystkim radę jeżeli znasz się na robocie z pewnością Cię doceni stan maszyn narzędzi pomocniczych i td oceniam na bardzo dobry jest to co trzeba zdobyłem tam potrzebną praktykę do wykonywanego przeze mnie zawodu na święta były paczki takie jak trzeba w tłusty czwartek pączki wypłata i nadgodziny na czas niektóre osoby czasem się zdarzało nie umiały nic w zawodzie bo przyszli np z butki z kebabem A mimo to była dla nich praca w firmie tej pracują osoby kompetentne potrafiące napisać wzorowo np program do lasera i td każdy wyrób przechodzi należytą kontrolę i td jest to firma na wysokim poziomie nie (usunięte przez administratora) kontakt szefa z dobrym pracownikiem jest odpowiedni jak się postarasz to Cię doceni niektóre projekty potrzebowały wielu dodatkowych godzin pracy byli tacy co serce wkładali w swoją pracę i pracowali po godzinach dla dobra firmy ....firma nie stoi w miejscu nabywa nowych doświadczeń i ciągle się rozwija... czas spędzony w tej firmie nie uważam za czas stracony zdobyłem w niej wiedzę cenniejszą od pieniędzy...

Obecnie jakie warunki dla pracownika stolarni? Obiło mi się o uszy że szukali kiedyś i rzeczywiście sprawdziłem, że była oferta w 2017. Wtedy stawka była „od 2000” a teraz po latach? Coś chyba wzrosło nie? Bo to nawet nie dzisiejsza minimalna.

Lena

Czy kobiety mają ciężką pracę? Co podlega pod jej obowiązki?

Były Pracownik Nowy wpis
@Lena

Jakiś czas temu pracowałem na tej firmie i z moich obserwacji wynika, że kobiety nie mają tam lekko... W lecie przy najbardziej upalnych dniach układały kostkę, ponieważ się zapadła i razem z budowlańcami piętro dostawiały. Jak raz zachorowała osoba odpowiedzialna za ciepło na halach to jedna z kobiet tydzień w kotłowni pracowała. Tak potrafiła napalić w tym piecu, że farba w wiadrach zasychała. W zimę wózkiem widłowym na palecie podnosili je żeby weszły na dach odśnieżać, a tam jest trochę metrów do odśnieżenia.

YYYYY Nowy wpis

W październiku był szukany operator CNC, widziałem ogłoszenie z PUP. Stawka - 4,200 brutto. @alladyn007 tak się rozpisałeś po całości, a o zarobkach nie wspomniałeś. Co Ty na tą sumę, co podaję, zgadza się to, czy nie potwierdzisz? A może kto inny się wypowie?

alladyn007 Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gall Anonim

Odradzam pracę w tym zakładzie. Szef jest (usunięte przez administratora) arogancki i jest (usunięte przez administratora) . Jak trzeba było zostawać nadgodziny to wie jak zapytać, ale jak nie ma roboty to cię (usunięte przez administratora) bez mrugnięcia oka . (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie polecam !!!

Urszula
@Gall Anonim

W czym przejawiają się te cechy charakteru szefa? Możesz podać jakieś przykłady? Jeśli chodzi o te nadgodziny i zostawanie na nich, to ile w przeciągu miesiąca jest ich zazwyczaj? Na jakie wynagrodzenie za nie można liczyć?

Zwolniony pracownik

Dokładnie. Tak jak kolega wspomniał kawał (usunięte przez administratora) , reszty (usunięte przez administratora) . Gdzie obiecana podwyżka , która miała być w czerwcu ? Ja zostałem tak samo zwolniony , bez powodu . 10 lat pracowałem na lakiernii i zostałem zwolniony . Nie polecam !!!

Teresa
@Damian

Kolejna osoba widzę chwali warunki. Można tylko dopytać o co chodzi z tym wspomnianym rozcieńczeniem? To jakaś metafora czy odniesienie do sytuacji na produkcji?

Patryk
@Teresa

Wszystko jest w tej firmie rozwalone nic nie stoi na swoim miejscu nieporządek na produkcji po prostu .

Jolanta
@Patryk

A co na to BHP? Na produkcji chyba musi być bezpiecznie, a bałagan chyba temu nie sprzyja.

@Patryk

Firma wypłacalna i nikt z batem nad tobą nie stoi

Zuzanna
@Damian

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel?

Kierownik jest na dziale stalowym, stolarnią zarządza szef. Obecny kierownik Darek jest młody, pozytywna osoba, z która można się dogadać oraz załatwić wszelkie sprawy. Bardzo pomocny, nie raz się sam przekonałem. Jest sumienny ale też wymagający. Ostatnio zatrudnili jeszcze jednego kierownika na dział stalowy, ale szału nie robi. Mam nadzieje, że kierownik Darek nie odejdzie z firmy, chodź krążą słuchy jakby chciał opuścić firmę, bo poprawił logistykę firmy, co widać po wydajności oraz dotrzymywaniu terminów. Ogólnie polecam firmę.

Teresa
@007

No brzmi spoko, a po paru miesiącach jak sytuacja? Żaden ze wspomnianych kierowników nie odszedł?

Hanys
@007

Kierownik Darek ? A kto to jest, on nie wie co się dzieje, o rysunkach już nie wspomnę, brak wiedzy .

Hanna
@Hanys

A jakiego typu błędy popełnia, że stwierdzasz, że nie ma wiedzy?

Z tego co czytam to preferowany rodzaj umowy w tej firmie to umowa o pracę. A czy byłaby szansa na współpracę B2B? Dla mnie taka forma współpracy byłaby korzystniejsza.

DAJEM

Super firma nadgodziny płatne dla tych co chcą pracować..

Dorota
@DAJEM

hmm, super, że płacą, ale czy nadgodziny są często? Jak to wygląda statystycznie w miesiącu? Obowiązkowe dla każdego?

Nie polecam, smieszne stawki żadnej premi za nadgodziny same pijaki a szef kozak co żałuję na godne pensje i umowy

Każda nadgodzina to 150% więc nie wiem o czym piszesz.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel?

Umowa o prace

Halina

Całe szczęście, że nie umowa zlecenie - ulżyło mi po przeczytaniu Twojego wpisu. Ale teraz rodzi się pytanie: czy w JBM FPHU jest to umowa na czas określony czy na nieokreślony? Liczę na szybką odpowiedź z Twojej strony.

Pracownik 007

Pracowałem w tej firmie około pół roku i powiem tyle lepszej firmy nie znajdziesz w całym województwie Zamościu i okolicach :) Płacone za każdy tydzień jak komu pasuje zaliczka nawet i po pierwszym dniu pracy jeśli wchodzisz tam bez grosza i bez chęci do życia od razu poprawi ci się humor:) Wypłata jak najbardziej sprawiedliwa nadgodziny sumiennie płacone 200% A to co w tej pracy najlepsze to mili przyjaźni ludzie nikt nie jest gorszy wszyscy sie szanują tworzą zżyty i zgrany zespół pracowników nie jest ciężko wystarczy chcieć pracować Sprzęt pierwsza klasa nauczą cie wszystkiego pracują tam ludzie kompetentni którzy są pracowici i sumienni są mistrzami w swym zawodzie serdecznie polecam na pewno na nich sie nie zawiedziesz:) Miło spędzisz czas w dobrym towarzystwie Szefostwo Pierwsza Klasa firma super THE BEST :).

biały murzyn
@Pracownik 007

Ty chyba cały czas pijany byleś!!!! Płaca za nadgodziny ciekawe czym chyba deskami ze stolarni, praca po 9 godzin dziennie, żadnej dodatkowej kasy za nadgodziny i jeszcze wymagają żeby w soboty przychodzić, jak trzeba zostać to baronom jedzenia i piwa bergiel przywiezie i siedzą 24 na dobę . Pracowałem przez kilka miesięcy i nigdy więcej nie wrócę do tego kołchozu i innym tez radze omijać ta pseudo firmę. Właściciele zarabiają ciężka kasę i co chwila zmieniają samochody bo polowa pracowników robi na czarno a reszta za najniższą krajowa,

Credo
@Pracownik 007

To dlaczego tam już nie pracujesz,jak tak super?

Zainteresowana

Witam. Proszę o informację Czy firma prowadzi rekrutację? Jakie zarobki? Czy ciężka jest praca dla kobiet? Dziękuję i pozdrawiam

Waldi

Może wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację i czy trudno dostać tu pracę?

Szefostwo jak najbardziej w porządku, kasa jak na nasz region nie najgorsza. Trzeba mieć chęci do pracy i można dobrze zarobić. Nadgodziny płatne, soboty również.

Robert

Czy faktycznie było tak źle? Może to po prostu gorszy czas w firmie?

albercik

Omijać szerokim łukiem. Nie płacą, wyzysk.

Pracowałem tam. Nie płacą nadgodzin ale często trzeba zostawać, najlepiej przychodzić też w sobotę, oczywiście za darmo. Praca za najniższą krajową, krzyki i wrzaski, brak organizacji, wszystko robione jak prowizorka. Pracownikom nie płacą dobrze ale sami wymieniają samochody co kilka miesięcy... Nie polecam tam pracować.

ruchacz 2

Która to tak sie rucha ? Podpowiedzcie panowie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel - Borowina Sitaniecka

• Jak się pracuje w JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel?

Zobacz opinie na temat firmy JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel?

JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • 9T
    22-400 Borowina Sitaniecka