JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel

Borowina Sitaniecka

Opinie o JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel

znajomy 2014-04-06 21:16
ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem to totalne dziadostwo nie dosc ze nie placi to zatrudnia na pale a rotacje ma jak zadna firma w rejonie 1000 kmnie polecam chyba ze dla szalencow ktorzy beda czekac na pieniadze za prace po kilka miesiec ,a grunt mu sie pali pod nogami chyba zlapal robote a nie ma kim robic juz cala okolica tam pracowala i poznala sie na pracodawcy hahahhaaaaa
znajomy 2014-04-06 21:18
no ja mijam 2014-04-07 19:07
no i ja mijam ta firme ponoc prezes zlupil sekretarke na biurku a zona go przylapala hahahaaaaaa
kretino_bambino 2014-04-11 21:38
hehheeee to jebak pierwsza klasa ten Rychu hahahhaaaa
patrol 2014-07-04 00:16
Ja się nie dziwie że ją stukną bardzo fajna ona była.
zom 2014-12-23 20:05
Ludziom nie płaci a sobie kupuje samochody. Ten Rysiek to łapuwkarz, cham i prostak.
Pracownik 2016-08-17 13:08
Bardzo dobra praca ,płaca super nigdzie tyle nie zarobisz a żle wypowiadają się ludzie których szef wywalił nierobów. Szef z którym da sie dogadać w każdej kwesti.
Pracownik 007 2016-10-03 07:27
Pracowałem w tej firmie około pół roku i powiem tyle lepszej firmy nie znajdziesz w całym województwie Zamościu i okolicach :) Płacone za każdy tydzień jak komu pasuje zaliczka nawet i po pierwszym dniu pracy jeśli wchodzisz tam bez grosza i bez chęci do życia od razu poprawi ci się humor:) Wypłata jak najbardziej sprawiedliwa nadgodziny sumiennie płacone 200% A to co w tej pracy najlepsze to mili przyjaźni ludzie nikt nie jest gorszy wszyscy sie szanują tworzą zżyty i zgrany zespół pracowników nie jest ciężko wystarczy chcieć pracować Sprzęt pierwsza klasa nauczą cie wszystkiego pracują tam ludzie kompetentni którzy są pracowici i sumienni są mistrzami w swym zawodzie serdecznie polecam na pewno na nich sie nie zawiedziesz:) Miło spędzisz czas w dobrym towarzystwie Szefostwo Pierwsza Klasa firma super THE BEST :).
ruchacz 2 2016-12-09 09:44
Która to tak sie rucha ? Podpowiedzcie panowie ;)
biały murzyn 2017-04-25 12:53
Ty chyba cały czas pijany byleś!!!! Płaca za nadgodziny ciekawe czym chyba deskami ze stolarni, praca po 9 godzin dziennie, żadnej dodatkowej kasy za nadgodziny i jeszcze wymagają żeby w soboty przychodzić, jak trzeba zostać to baronom jedzenia i piwa bergiel przywiezie i siedzą 24 na dobę . Pracowałem przez kilka miesięcy i nigdy więcej nie wrócę do tego kołchozu i innym tez radze omijać ta pseudo firmę. Właściciele zarabiają ciężka kasę i co chwila zmieniają samochody bo polowa pracowników robi na czarno a reszta za najniższą krajowa,
Były pracownik 2017-06-08 23:04
Pracowałem tam. Nie płacą nadgodzin ale często trzeba zostawać, najlepiej przychodzić też w sobotę, oczywiście za darmo. Praca za najniższą krajową, krzyki i wrzaski, brak organizacji, wszystko robione jak prowizorka. Pracownikom nie płacą dobrze ale sami wymieniają samochody co kilka miesięcy... Nie polecam tam pracować.
Zostaw swoją opinię o JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel - Borowina Sitaniecka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JBM FPHU Sp.jawna J.Bergiel, R.Bergiel