Apis - Grupa SBS

Siedlce

Opinie o Apis - Grupa SBS

nowy 2012-07-02 23:36
pracowałem tam i nie jest tak kolorowo!!!! ja osobiście nie polecam chyba że ktoś musi
fleming 2014-08-04 22:46
ja pracowałem w apisie i jest kolorowo dla tych co siedzą na górze i hurcie, reszta jest traktowana jak wyrobnicy, kasa na salonie to podstawa czyli najniższa krajowa+2-3%marży, nie dla kogoś z rodziną, miło widziani kawalerowie i panny, do roboty za ochłapy, magazyn to samo, staży pracownicy i kierownik mają nieźle reszta to robole 7 zł 1 godz
mania 2016-04-30 11:03
oczywiście że jako hurtowania hydrauliczna o swoją egzystencję na polskim rynku moga być spokojni, tym bardziej że jak widac ich sieć salonów ma się dobrze. wszelkie remonty łązienek itd. są teraz modne i trendy, jest popyt, a to oznacza kasę dla firmy
Pracująca na czarno w Apisie 2017-03-29 12:49
Nie polecam tego pracodawcy:
+ woda do picia dla pracowników
+ pomieszczenie gospodarcze dla pracowników wyposażone w kuchenkę mikrofalową i ciepłą wodę
+ kawa, herbata i cukier

I to raczej tyle z moich pozytywnych odczuć po pracy w Apisie.
Prezesi chamscy, na rozmowie śmieją się z kandydata albo jakieś docinki, które nie powinny paść podczas rozmowy, pytają się o to czy ma się rodzinę, dzieci. Nie potrafią motywować pracownika tylko słychać przekleństwa typu: kur*a, pracownika traktują jak kogoś gorszego od siebie a tak na prawdę mogliby wiele się nauczyć od tych ludzi.
Niektórzy tam pracują na czarno, podpisana jest tylko fikcyjna umowa w razie czego jakby kontrola przyszła. Nie płacą tyle ile nawet się umówiliśmy. Chcą żeby swoim samochodem jeździć po placówkach ich i kontrolę przeprowadzić. Nie zapłacili za kilometry( ponad 400 zrobionych własnym samochodem) prezes rzucił tylko 100 zł za to bo więcej się nie należy.
Obiecują stanowisko kierownicze a później robisz jako sprzedawca. Swoim samochodem masz na rynek w Zbuczynie w niedzielę rozdawać kalendarze. Za nad godziny nie płaci. Oczywiście nie pojedziesz to wylatujesz z pracy.
Zostaw swoją opinię o Apis - Grupa SBS - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apis - Grupa SBS