Opinie o Drobtar Sp. z o.o. w Nowe Żukowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drobtar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Drobtar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobtar Sp. z o.o. w Nowe Żukowice

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 3500 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Kierowca w firmie Drobtar Sp. z o.o.?

Lolek Nowy wpis

A kto ci powiedział że tyle zarobisz, byłem i pracowałem najniższa krajowa a 3500 to blef popracujesz miesiac i dostanie 2100

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Drobtar Sp. z o.o.?

Były Nowy wpis

Szukajcie innej pracy, wszędzie tylko nie ta firma, wyzysk i hamstwo że strony prezesika

Czy Drobtar Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Były

Tak.... Cały dzień i jeszcze więcej a najlepiej za darmo aby pracować.. Nie polecam firmy a alaprezes drze ryja na wszystkich

Benek

Chyba ktoś pomylił firmy! Dla mnie dobry pracodawca, dobrze płaci i spokojnie polecam innym pracę.

@Benek

Hej znalazłam ogłoszenie o pracę w tej firmie(rozbiórka drobiu) i szukam opinii, możesz powiedzieć coś więcej na temat. Czy to praca dla kobiety, jakie godziny pracy i wynagrodzenie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drobtar Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Chwilowy pracownik

Pracowałem i nikomu nie polecam. Prezes porażka drze gębę o byle co i wyzywa pracowników od najgorszych porażka a wynagrodzenie 2100 heee nie polecam

Witek

@gogo a ty jesteś pracownikiem tam?

@Gogo Zastanawiam się czy jesteś w ogóle pracownikiem firmy, że tak wszystko oczerniasz? Firma dobrze oceniana , dziwne.

kierowca były
@Tomek

auta faktycznie były biedne jeżeli taboru nie odnowili to są teraz bardzo biedne

Gogo

Porażka samochody nie do jazdy a sposób przewozu towaru ktoś kto bierze towar to niech się zastanowić szkoda że też to idzie na szkoły i szpitale , załatwiane przeglądy może w końcu ktoś się za tą firmę weźmie a co do wypłat tak samo.

Lord

Atrakcyjne wynagrodzenie? hehe na umowe o praceplaca najnizsza stawke z umowy zlecenie.... to jest atrakcyjne wynagridzenie? Naprawde niech Pan J. i Pan M. sie zastanowia nad rekrutacja ludzi..... Ale i tak podobno firma do sprzedania.. wiec moze inny wlasciciel bedzie traktowal tych ludzi ktorzy tam jeszcze pracuja z honorem a nie bedzie sie darl na nich i wyzywal od (usunięte przez administratora) i idiotow tak Panie J. tak sie odnosisz do swoich pracownikow...

@Lord

Pod koniec lutego informowałeś o tym, że firma Drobtar jest na sprzedaż. Rzeczywiście tak było? Może doszło już do zmiany właściciela i mógłbyś coś na ten temat napisać? Proszę o sprecyzowanie informacji pod tym kątem. Będę wdzięczny.

Były już

Nie polecam pracodawcy, porażka. Ukraińcom lepiej płacą...

Johny

Praca...... ciezko to nazwac praca to jest robota dla murzyna za psie pieniadze... Dyrektor Pan M.... mowi na poczatku ze praca do godziny 11 lub 12 a okazje sie pozniej ze do 16 a nawet do 19 bylem pracownikiem tej firmy przez wa miesiace i zaluje ze wogole tam pracowalem. Oszukuja na godzinach jak ich sobie nie zapisuje a o kasie wogole nie mowie.... za miesiac pracy 1000zl tlumaczac sie ze miales malo godzin hehe zenada!!!! wczesniej mialem 150h w miesiacu a wyplate dostalem 1500zl naprawde nie polecam firmy.

Bobek
@Johny

Popieram opinie wyzej a z checia dodam ze firma nie wyplaca kasy w terminie. Pomylona firma.

Jasiek

O ile ktoś ma zamiar pracować to nie będzie miał powodu do narzekania!!

Tomcio

Dno i wodorosty porazka ,

@Tomcio

A praca kierowcy też tak ponuro wygląda? Pytam bo szukam takiej pracy za ok 2000 zł na rękę. Ale zanim odpowiem na ogłoszenie o pracę jestem ciekaw świeżej opinii

Aleksander

@KSC dla każdego inne wynagrodzenie może być atrakcyjne, to bardzo subiektywne stwierdzenie, dlatego nie powinniśmy się go czepiać. Możesz opisać nam przebieg całej rozmowy rekrutacyjnej? Na co warto się przygotować? Takie informacje pomogą zniwelować stres u osób, które wybierają się na rozmowę.

KSC

W ogłoszeniach piszą że oferują atrakcyjne wynagrodzenia, a na rozmowie o pracę szef mówi że może dać 1600-1700 zł miesięcznie.

lolo

Porażka ta firma.

ciekawski

aż tak źle a chciałem się tam zatrudnić widziałem ogłoszenie o naborze. Wiecie ile płacą bo tam gdzie wcześniej pracowałem sami ukraińcy i stawka bardzo niska

orange

brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Drobtar Sp. z o.o. - Nowe Żukowice

• Jak się pracuje w Drobtar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drobtar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drobtar Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 50B
    33-151 Nowe Żukowice