Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''

Wolbrom

Opinie o Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''

pracownik 2012-12-08 19:47:19
Firma bez przyszłości pod tym kierownictwem. Dziw bierze że jeszcze funkcjonuje na rynku.
obserwator 2014-09-23 19:22:05
Firma pod nowym zarządem a zarządzana po staremu. Niekompetentni ludzie zarządzają działami. Łatwo zatrudniają kogoś nowego i równie łatwo takiego człowieka wywalą z pracy. Nie muszą to być fachowcy. Fachowiec żąda dobrej płacy i poszanowania. Brak zdrowej konkurencji zawodowej. Stanowiska zajmowane dożywotnio.
waldi 2015-07-15 17:36:31
WITAM FIRMA WOSTAL [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NAJNIŻSZA KRAJOWA KIEROWNIK ŁUKASZ J. STOSUJE MOBBING WOBEC PRACOWNIKÓW I NIE ZNA SIĘ NA NICZYM .WIELKI BRYGADZISTA WALDEMAR N.DONOSI NA PRACOWNIKÓW DO KIEROWNICTWA WAZELINIARZ I TYLE TRZEBA ICH WYMIENIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!
hard worker 2015-07-21 16:58:12
Głupi pajac on i ta jego świta. trafi kosa na kamień
paweł 2016-03-02 11:10:51
a pan KAROL na p-3 tez zna sie malo ,rodzine i sasiada i kolege robie brygadzistami i stawki im zawyza 0 ok 3-4 zł, a sąsiad jego to pijak,wyzywa sie na pracownikach nie swoich stosujac mobbing!z rodziny pam B z gołaczew brygadzista!
andiu 2016-09-13 22:53:11
pewnie,jak sie naposzcza ludzi nawzajem,to ktos moze nagrac na tasme i w necie opoblikowac!
Zostaw swoją opinię o Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL'' - Wolbrom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''