Opinie o Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie w Koszalin

Szukam pracy jako przedszkolanka ale na podstawie tych komentarzy nie wiem teraz czy w Towarzystwie będzie ona w ogóle jeszcze możliwa? czy faktycznie tak zamykają te placówki jak zostało to wcześniej opisane? Zastanawiam się co mogło się stać z pracownikami

Darek Nowy wpis

We wsi Slonowice gmina Brzeżno było super przedszkole, względy finansowe -zlikwidowano. Została świetlica, której chyba nikt nie nadzoruje, chyba tylko dla statystyki, Czynna jak dzieci są w szkole. Często wogóle zamknięta a dziećmi zajmuje się bibliotekarka. Pani która tu pracuje udaje że pracuje. Także chyba dobra firma bo płaci za nic nierobienie. Warto tam zatrudnić się.

Jadźka Nowy wpis

witam. co z tematem tamtej rotacji? jedna Pani chyba ją sugerowała jeszcze w kwietniu. Przeglądam właśnie okoliczne placówki, chce się zatrudnić jako asystentka. Nie widziałam jednak żadnych ogłoszeń. To już nieaktualne informacje?

Ewa Nowy wpis

Dzień dobry. Czy ktoś wie czym spowodowana jest tak częsta rotacja pracowników? Często pojawiają się ogłoszenia do pracy w przedszkolu. Mile widziane osoby z orzeczeniem, emeryci.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Poszukujemy wychowawcy?
Danuta

Jeszcze parę lat temu ktoś dość negatywnie opowiedział się o placówce i zastanawiam się na ile mogłoby być to uzasadnione. Generalnie zauważyłam, że aktualne księgowej do siebie szukają. Macie zdanie odnośnie bieżącej atmosfery? Widziałam, że dają umowę o pracę na okres próbny, ile wynosi i czym spowodowana jest ta rotacja?

Ann
@Danuta

Też jestem ciekawa....U nich trzeba się Sprzedać na rozmowie o pracę i ..widać nikt nie potrafi bo non stop szukają od nowa. Pewno umowy na czas tylko określony

@Ann

A to tym bardziej ciekawa jestem wymogów po tych sugestiach, które tu zarzuciłaś. Mają tu jakieś szczególne wartości lub specyficzną kulturę organizacyjną, do której trzeba na start się dostosować?

Ann
@Danuta

Nie wiadomo. Ciągle są ogłoszenia o pracę...o czymś to może świadczyć..

@Ann

A od jakiego okresu czasu tak naprawdę to obserwujesz? Może faktycznie jakiś gorszy okres mają czy coś? ciekawe jak w ubiegłym roku było, były rotacje wtedy jakieś?

Dzień dobry. Czy będzie rekrutacja na stanowisko opiekunki i nauczycielki w remontowanej placówce?

Agnieszka

@Witek też się zastanawiam jakie warunki panują w TPD w 2018 roku. Czy ktoś z Was posiada wiedzę na temat bieżącej polityki rekrutacyjnej w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie TPD, co pomoże zainteresowanym w podjęciu decyzji o pracy w tej firmie.

Nieznany
@Agnieszka

Placówka opiekuńczo wychowawcza w starych bielicach jedna wielka patologia

Witek

Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w TPD, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Ktoś

I tak nie ma sensu odpowiadać bo każda niewygodna odpowiedź jest usuwana. Tak jak poprzednie niewygodne informacje na temat TPD!!! Prawdziwe informacje.

Bartosz
@Ktoś

Szanowny Ktosiu, wspomniane przez Ciebie komentarze zostały usunięte ponieważ naruszały regulamin strony i pomawiały osoby i instytucje w nich wskazane. Obecnie w X Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Koszalinie prowadzone jest w tej sprawie postępowanie z art. 212 kodeksu karnego.

Anka

Witam. Ile może na początek zarobić wychowawca w ognisku ? Anna

@Anka

Informacje na ten temat otrzyma Pani w kadrach TPD

Bartek

Może warto aplikować do firmy?

Chętny do pracy

Chętni do pracy w firmie szukają opinii bezpośrednio od pracowników.

Bartosz Zabrocki

Mimo wszystko... Ludzie są nierozumni, nielogiczni i samolubni Kochaj ich, mimo wszystko Jeśli czynisz dobro, oskarżają cię o egocentryzm Czyń dobro, mimo wszystko Jeśli odnosisz sukcesy, zyskujesz fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów Odnoś sukcesy, mimo wszystko Twoja dobroć zostanie zapomniana już jutro, Bądź dobry, mimo wszystko Szlachetność i szczerość wzmagają twoja wrażliwość Bądź szlachetny i szczery mimo wszystko To, co budujesz latami może runąć w ciągu jednej nocy Buduj, mimo wszystko Ludzie w gruncie rzeczy potrzebują twojej pomocy, mogą cię jednak zaatakować, gdy im pomagasz Pomagaj, mimo wszystko Dając światu najlepsze, co posiadasz, otrzymujesz ciosy, Dawaj światu najlepsze, co posiadasz, Mimo wszystko Matka Teresa z Kalkuty

Agnieszka

@miśkanie jestem pracownikiem firmy TPD. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu o to, aby pomóc w odnalezieniu informacji na temat pracy w firmie. Czy Ty możesz powiedzieć coś na temat pracy? Z czego jesteś najbardziej niezadowolona?

miśka

Agniesiu nie gryź ręki która cię karmi! Znamy cię dobrze nasza kolezanko.

Agnieszka

@Anna jak poszła rozmowa o pracę? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie i ile jest etapów? Czy firma TPD ma duże wymagania? A może zostałaś przyjęta i podzielisz się pierwszymi doświadczeniami pracy w firmie? @Bolka skąd masz takie informacje? Czy może są to tylko Twoje przypuszczenia?

Mam jutro rozmowę o pracę w TPD, no właśnie ? Tam ciągle rotacja?

@Anna

W koszalińskim TPD zatrudnionych jest ponad 70 osób na umowach o pracę. To 16 placówek przedszkolnych, 14 Środowiskowych Ognisk Wychowawczych, Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Starych Bielicach, Punkt Wsparcia Dziecka i Rodziny w Kołobrzegu. Przy takiej skali działań i liczbie zatrudnionych osób rotacja pracowników jest bardzo niska. Nabory prowadzone są różnych powodów - otwieranie nowych placówek, urlopy macierzyńskie pracowników, choroby, zmiany miejsca zamieszkania. Część pracowników nie sprawdza się na danym stanowisku pracy i odchodzi z własnej woli lub z woli pracodawcy. Obecny nabór jest prowadzony do nowej placówki przedszkolnej w Koszalinie.

Zło

No to na pozytek.gov.pl sa sprawozdania opp

Agusia

A ktos tam zarabia ponad 8000zł! Kto to może być wg sprawozdania opp? TPD odpowiedz prosze.

@Agusia

Szanowna Pani, dane wskazane w we wspomnianym przez Panią sprawozdaniu to cyt."wysokość najwyższego, miesięcznego wynagrodzenia (brutto) wypłacanego pracownikom organizacji, wliczając wynagrodzenie zasadnicze, nagrody i premie i inne świadczenia, oraz WYNAGRODZENIA WYPŁACANEGO OSOBOM ŚWIADCZĄCYM USŁUGI NA PODSTAWIE UMOWY CYWILNO PRAWNEJ" - oznacza to, że dotyczy to również osób, które świadczyły nam np. usługi remontowo - budowlane, instalacyjne itp. TPD w roku ubiegłym i obecnym prowadziło i nadal prowadzi szereg prac remontowych w celu polepszenia bazy lokalowej dla dzieci - remont ŚOW "Grono" w Koszalinie, remont ŚOW "Północ" w Koszalinie, remont pomieszczeń na potrzeby utworzenia nowej placówki przedszkolnej przy ul. Hołdu Pruskiego, remont pomieszczeń na potrzeby nowej placówki przedszkolnej przy ul. Dąbka, remont placówki przedszkolnej w Lekowie, odświeżenie pomieszczeń placówek w Starych Bielicach, Brzeżnie, Grzybowie, Zieleniewie, Kluczkowie.

Agusia

Ale myślę że tam sie dobrze zarabia, czytałam w sprawozdaniu opp ze przecietna pensja miesięczna to ponad 181 tysięcy miesięcznie. O Panie składam tam ofertę pracy!!! Proszę o zatrudnienie!!!

Betsy
@Agusia

Gdzie można znaleźć taką ciekawą lekturę?

@Agusia

Jest to średnia miesięczna kwota brutto wynagrodzeń wszystkich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie - Koszalin

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie