Opinie o Mps-Mechanik Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mps-Mechanik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mps-Mechanik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mps-Mechanik Sp. z o.o. w Katowice

Były pracownik Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Właściciel firmy sprawia wrażenie dobrego wujka, który z jakiegoś powodu zachowuje się jakby był pod jarzmem pewnego pracownika pseudonim "Grzyb". Grzyb jest osobą pozbawioną jakiejkolwiek kultury osobistej. Nie myje się, chodzi brudny, cały czas w jednych ubraniach. Grzyb szczególnie nie lubi pracowników, którzy obsługują frezarkę Siemens. (najprawdopodobniej dlatego, ze sam chciałby nauczyć a nie może bo maszyna jest zajęta). Grzyb szczególnie lubi palić Rothmansy, których logo jest na filtrze. Pali ich ogromne ilości rozrzucając niedopałki gdzie popadnie zrzucając potem winę za porozrzucane pety na innych pracowników co jest dosyć zabawne ponieważ tylko on pali te papierosy i wszyscy o tym wiedzą. Sytuacja przestaje być zabawna w momencie kiedy inni pracownicy muszą te niedopałki posprzątać... Hala jest monitorowana co generalnie na plus dla pracowników ponieważ ów grzyb lubi na własną rękę kombinować na maszynach. Kombinacje te kończą się najczęściej kolizjami na maszynach, w skutek czego dochodzi do niszczenia narzędzi lub przedmiotów obrabianych. Grzyb po takich pomyłkach podkłada zniszczone detale lub narzędzia na stanowiska innych pracowników i gdyby nie monitoring odpowiedzialność za zniszczone rzeczy spadała by na niewinnych i często nieświadomych pracowników. Zdarzają się również sytuację kiedy po "kombinacjach" pana Grzyba uszkodzone/ scentrowane narzędzie jest po cichu odkładane na miejsce jak gdyby nigdy nic przez co następny pracownik zachodzi w głowę co się dzieje dlaczego cały czas wyrywa detale z imadła. Chyba, że narzędzie było tak mocno uderzone że jego bicie widoczne jest gołym okiem. Wymiana narzędzi (frezy noże tokarskie) przez pracodawcę na nowe również jest okazjonalna. Ze względu na pewnego rodzaju bezradność właściciela w kwest pana Grzyba a nawet powiedziałbym, że wyczuwalną zależność decyzyjną w pewnych kwestiach od pana Grzyba nie polecam tam pracy nikomu kto chciałby rozwinąć się w branży CNC. Zwłaszcza młodym ambitnym osobą, które rozpoczynają swoja przygodę w zawodzie obróbki skrawaniem. Pan Grzyb będzie próbował wam wejść na głowę. Jeżeli się nie dacie to wasze dni w MPS Mechanik będą policzone

Obiektywny Nowy wpis

Osoba trafiła w punkt. A jednocześnie chyba punkt zapalny wewnątrz firmy. Jako były pracownik potwierdzam opisane sytuacje. Doskonale wiem o kogo chodzi i kim jest pan Grzyb. Nie zazdroszczę nikomu kto musiał z nim jakkolwiek współpracować. Zwłaszcza asystować mu przy maszynie. Asystujący winny wszystkim niepowodzeniom.

Doświadczony Nowy wpis

Pracowałem w firmie dosyć krótko. Jednak opisane przez ciebie doświadczenia nie są mi obce. Od siebie dodam, że ja raz zostałem przez niego opluty makaronem z zupki chińskiej. Niestety nie wiem z przed ilu dni był to makaron ponieważ ten gentelmen żywił się tylko zupkami instant. A w śrud jego posklejanych bóg wie czym wąsów makaronu było nie mało. Krążyła legenda, że czas niemycia jego miski na zupki można było oceniać jak wiek drzew, po słojach. W tym wypadku była to warstwa osadu po barszczu instant, który w firmie był tylko raz na rok na święta Bożego Narodzenia. Im więcej warstw tym więcej lat miska nie była myta.

Ćwikłowy Nowy wpis

Grzyb? Z opisu powiedziałbym, że Burak! Choćaż oba pseudonimy moim zdaniem pasują idealnie do postawy jaka ten gentelmen sobą reprezentuje

Barbara

Niestety ostatnia opinia o Mps została opublikowana w 2018 roku, a sami przyznacie, że to dosyć dawno. Dlatego chciałabym spytać, jaka jest aktualna sytuacja w firmie. Oczywiście z perspektywy pracowników tego miejsca. Powiedzcie, czy ona w ogóle działa na rynku?

(usunięte przez administratora) i dziadostwo. Ludzie odchodzą po 3 miesiącach pracy. Hala produkcyjna ( czytaj duży garaż) owinięta folią bąbelkową. Brak wentylacji. Brak odzieży roboczej ponieważ stwierdzili że nie będą inwestować w ludzi którzy i tak odejdą. Atmosfera pracy do bani. Główna dewiza zakładu to szybciej szybciej szybciej..... Majster to chyba były esesman. Traktuje ludzi jak bydło. Szukajcie dalej bo tutaj szkoda waszego czasu....

admin

Znasz pracę w firmie MPS Mechanik Spółka z o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mps-Mechanik Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku TOKARZ ?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Staże dla osób z orzeczeniem
Fundacja Sustinae
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Mps-Mechanik Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Mps-Mechanik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mps-Mechanik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mps-Mechanik Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Oswobodzenia 1B
    40-403 Katowice
  • NIP: 6342512404 REGON: 278169150 KRS: 0000197167

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042