PHU Emilia

Opacz Mała

Opinie o PHU Emilia

hehe 2014-11-09 14:51:45
Szkoda czasu,marne grosze sztywny klimat jak w obozie , a żeby tego było mało pracują tam w 95% same stare leniwe grube wredne baby które się nawzajem wypleniają i kablują żeby tylko utrzymać się na stołku za te marne grosze,żenuła.
byly pracownik 2015-02-28 12:38:20
praca bez umowy, szefowa - krolowa poniza pracownikow, czuc ze jest sie niewolnikiem zarabiajacym na nia! UWAGA!! nadgodziny i soboty platne tyle, co normalnie, OKRADAJA PRACOWNIKOW!!!
prawo 2015-03-26 12:10:35
Masz wybór nikt Ci nie każe pracować w PHU EmiliA Widać, że nie masz pomysłu na życie tylko wylewać żale. Proponuję zmywak w Anglii.
bez prawie 2015-04-03 23:46:20
Słuchaj takie są fakty że praca w PHU Emilia to jest gorzej niż dno dna ,mhm :)Szefowa totalna despotka to jedno, ale najgorsze jest to że na siebie donoszą jak za komuny i to dla tego że chcą się podlizać ? żałosne!!! :) I jeśli Ty uważasz że to jest okej i proponujesz prace na zmywaku... to właśnie dzięki takim osobą jak Ty takie mamy w tym kraju warunki do pracy,a te stare baby co na wzajem donoszą na siebie i na każdego (a ptfu..) też biadolą bod nosem jakie tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o w e warunki... po prostu galopująca żenada!!! LUDZIE NIE IDŹCIE TAM!!!
takie sa fakty 2015-04-06 15:35:50
zgadzam się to straszna praca i straszny klimat :(
Marzenka Pracownik 2015-05-13 16:52:36
Ja sama tam pracuje i sama donoszę na koleżanki bo uważam że jak się chce pracować to trzeba iść po trupach do celu, zawsze donosiłam i zawsze będę donosić takie moje motto :)
wiesia pracownik 2015-05-13 16:55:59
Zgadzam się z kolerzanką sama tam pracuje i zawsze społkuje ino donosiłam za komuny i w pracy też jawnie donoszę na wszystkich a niech szefowie widzą jaka jestem fajna i wspaniała babeczka
Kalifor 2015-10-13 18:31:30
6 zł za godzine ludzie to jest dno
ja 2015-12-01 13:28:24
Pracuję w Emilii i mam wynagrodzenie 8,5 zł netto. Chyba najniższe to 8 zł a słyszałem, że są osoby które mają po 9 zł netto.
Nie ma stawki po 6 zł. Ktoś wprowadza innych w błąd. Tutaj nie jest źle.
W każdej pracy trzeba pracować.
Pracowniczka 2015-12-21 01:18:27
Nikomu nie polecam ,Mobing i musimy na się siebie donosić żebyśmy mogły pracować, tragedia , ale ja nie mam wyboru...A tej szefowej nikt tak naprawde nie lubi a nawet nienawdzimy jej,każdy jej obrabia cztery litery a potem się do niej sztucznie uśmiecha,to straszne ale takie życie,a szef jest psem na kobiety i ciągle się do nas uśmiecha,mam nadzieje że znajde coś innego bo tu to zwariuje
Pracowniczka 2015-12-21 01:22:17
Ta szefowa to jest tyranem ,ona mnie po prostu gnębi , jak każdego , do szefa nic nie mam ale on lubi kobiety bo to kobieciarz
ja 2016-01-08 17:14:39
Ja też tu pracuję .Myślę, że macie bardzo bujną wyobraźnię.
Nikogo nie trzeba lubić.
Trzeba się zająć swoimi obowiązkami i je wykonywać a
pracę zawsze można zmienić. Nikt nikogo nie trzyma na siłę
zeźlony 2016-01-14 15:02:23
Szefowa to wiedźma jak ten mąż z nią wytrzymuje. Ale nie mają obydwoje czasu jak są zlecenia. Jej wiecznie wszystkiego mało ja jej źle nie wróżę ale zachłanność ma krótkie nogi. Gnębi i ciągle coś do mnie cierpi.
jak tylko coś znajdę odchodzę
bis 2016-01-16 10:30:44
Ale facet powinien być z jajami a nie pantofel. A ta szefowa tylko spojrzy a on już wie co znaczy. Suchoty górą Dzieci zatrudniają stare emerytki którym brak na faje Normalny popracuje i odchodzi za marne grosze i jeszcze w tresurza
ANTE 2016-03-08 11:18:11
Pracowałam w PHU Emilia jakiś czas temu , więc mogę wydać opinię na ten temat.
Kasa - potwierdzam -stawki różne , nawet dla tych nowo zatrudnionych.Wypłata na czas, rozliczona w sposób właściwy tzn wszystko się zgadzało.Umowa zlecenie. Bywały osoby,które z różnych przyczyn nie pracowały na umowę- ale zawsze to był ich wybór.
Nadgodziny/ soboty-zdarzały się - stawki tak jak za standardową godzinę pracy - zgodnie z obowiązującymi regulacjami dot umów-zlecenia.
Szefowa- tak- jej styl bycia budził sporo kontrowersji:), jednak mobbingu,czy też poniżania- z jej strony nie zauważyłam,ani nie doświadczyłam nigdy. Zaskoczyło mnie, że w "gorących" chwilach ( gdy pracy było dużo , lub ludzi mało )schodziła na halę i sama zabierała się za pracę. Dobrą pracę, i dobrze pracujących ludzi potrafiła docenić.
Minusy?
Donosicielstwo - niestety - na porządku dziennym - zwłaszcza kilka osób ( pracujących dość przeciętnie) wyróżniało się w tej dziedzinie. Tworzyło to ciężką atmosferę wśród pracujących tam ludzi. Widoczny i odczuwalny podział na "nowych" i "starych" pracowników.
Stawki godzinowe- mogły by być wyższe.
malediwamna 2016-08-19 17:06:55
Moim zdaniem jest to praca nie dla osób leniwych. Wynagrodzenie jest spoko. Może szefowa ma wymagania bo jak patrze to na nie które osoby trzeba mieć bo tylko by siedziały i się patrzyły na siebie.
Szef spoko gościu!
oak 2016-08-30 10:41:40
Hej, wiecie czy mają jakieś oferty pracy teraz? Dzięki
dana 2016-11-19 20:39:58
Tutaj jest dobrze.Wynagrodzenie jest na czas .Jest dobra atmosfera .
Polecam jak ktoś szuka pracy
Zostaw swoją opinię o PHU Emilia - Opacz Mała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Emilia