Opinie o ATM GROUP SAFAD w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ATM GROUP SAFAD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ATM GROUP SAFAD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATM GROUP SAFAD w Radom

aok Nowy wpis

hej wam, widze ze moj post został ominiety i nikt nie jest w stanie odpisac ani udzielic ponownie odpowiedzi na pytanie, czy teraz prowadzona jest jakas wieksza rekrutacja?

Ktos Nowy wpis

ja tez chcialbym sie dołączyć do pytania powyżej. Firma ATM Group a ATM Group SAFAD to ta sama firma?

nie wiem Nowy wpis

tak szczerze to nie do końca się orientuje czym się te dwie firmy różnią myślałem że wchodzę na wątek tej firmy która się pojawia w programach i serialach telewizyjnych a nawet ma własny kanał telewizyjny. czym sie safad zajmuje może ktoś mi powiedzieć i pomóc? wiem, żę temat nie jest tak popularny jak inne ale liczę na pomoc.

rajman Nowy wpis

może to dlatego, że logo ATM w dobrym znaczeniu reklamuje i przedstawia spółkę S.A., a nie ATM GROUP SAFAD

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ATM GROUP SAFAD? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
byly

Odszedlem z tamtad jakis miesiac temu fajnie sie zarabialo ale niestety (usunięte przez administratora) mnie i do dzis mi nie wyplacili kasy (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Dajcie mi do nich dokładny adres, bo chcę ich do sądu podać a mam tylko skrzynkę pocztową

Witam Bia??ystok tak samo mialam pracowac jako fakturzystko a tu dzien szkolenia i co (usunięte przez administratora) latasz po wioskach i wciskasz ludziom tnk za 1000zl,nie polecam i prosze jak najdalej od tej firmy bo mozna trafic do wiezienia za oszustwa

Ja wam powiem prawde o ATM GROUP WARSZAWA. Wpierda**ją biendym ludziom na wsiach jakąś badziewną telewizje w kwocie od 749 zł w zwyż. Taką telewizje największy baran sobie kupi w Tesco itp za ok 250 zł... To po pierwsze. Po drugie z tego co mi wiadomo, dopóki pracowałem były trzy biura: Olsztyn, Zamość, Białystok. Nie ważne w którym biurze pracowałem. Wiem jaki jest szef i jakie on ma podejście do pracowników. Coś mu sie w Tobie nie spodoba to Cie (usunięte przez administratora) na zbity pysk, mimo że byłeś dobrym pracownikiem i miałes świetne wyniki. Sam byłem świadkiem dwóch takich akcji. Kolejna rzecz - a całym bałaganie ( czyt. chodzenie po wiochach itp) dowiadujesz sie dopiero na dniu zapoznawczym. Tak jak niektórzy wyżej pisali - potrafią zostawić człowiek na środku wsi i sobie pojechać dalej. Podsumowując: OK, można zarobić kase - wiem, bo sam wyciągałem 1500-2000 zł na miesiąc, trzeba tylko umieć wcisnąć człowiekowi gówno. Ale żeby pracować w tej firmie trzeba liczyć sie z tym, że po dwóch miesiącach pracy znowu bedzie przeglądać ogłoszenia:) P.S. Pozdrowionka dla (usunięte przez administratora)- największego (usunięte przez administratora) w firmie:)

ATM

Chyba chodziło Ci o ATM GROUP SAFAD - Radom :) FIRMA ATM GROUP Warszawa nie ma odziału w Radomiu to sie zgadza więc to co sie dzieje w radomiu to pewno prawda hihi

Firma

To nie ta sama firma ATM GROUP Warszawa a ATM GROUP COMPANY to dwie różne firmy handlowcy w oddziale ATM GROUP Warszawa mają normalne wynagrodzenia pozyskuja klientow i maja kase okolo 2 tysiecy na reke pozdro

Radom???

Ta firma to nie ściema ja pracuję od 2 miechów i moje zarobki to 2 tysiączki na rękę minimum fakt dział handlowy to chyba jedyny dział jaki oferują ale reszta co piszą negatywnie to ściema ja osobiście nie narzekam

LoL

Ale wy głupoty piszecie ja tu pracuje od kwietnia i nie narzekam mówicie że wciskacie starszym ludziom moi klienci mają średnią wieku 30 lat zdarzają się wyjątki ale jak ktoś potrafi sprzedać satelitę 80 letniej babci to wielkie pokłony dla takiej osoby ja wymiękam przy gadce z taką osobą nie potrafię rozmawiać z takimi osobami jak z klientami

ada

dot. Zamościa jutro mam rozmowę na stanowisko sekretarki, był już ktoś?? bo jak to to samo co w Radomiu to nie ma sensu iść

jaaaaa

Ja byłam wczoraj na dniu "zapoznawczym", nikt mi nie powiedział, że będę musiała latać po jakiejś wsi i wciskać starszym ludziom, którzy nie rozumieją co się do nich mówi TNK. Trzeba nie mieć najmniejszych skrupułów żeby tak się zachowywać. Na szczęście mnie nie zostawili na środku wioski, a nawet podpisać ze mną umowę, ale zrezygnowałam.

bo tam biurowych nie szukają - będziesz w "dzień zapoznawczy" (usunięte przez administratora) po wioskach w okolicach radomia lub dalej, a nie wykluczone że podziękują Ci po drodze i zostaniesz w innej miejscowości, sam widziałem osoby które tak zostały potraktowane. dlatego jak już zdecydujesz się pójść na ten dzień zapoznawczy to nie zadawaj zbędnych pytań, przytakuj i udawaj że Ci się podoba dopóki nie wrócisz bezpiecznie do Radomia. potem Twój wybór (-:

Zaskoczona

Dziś byłam na rozmowi w tej firmie i spodobało mi się juro mój pierwszy dzień lepiej nie iść? bo kazali ubrac sie w wygodne buty i nie jeansy a miałam być pracownikiem biurowym

Ben Haker

W ZWIĄZKU Z DOTACJAMI UNII EUROPEJSKIEJ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA. Z ODDZIAŁEM W ZAMOŚCIU OTWIERA NOWE STANOWISKA PRACY. ASYSTENT(KA) przedstawiciela handlowego, MAGAZYNIER, FAKTURZYSTA(KA), ASYSTENT(KA) MANAGERA, REFERENT DS.ADMINISTRACJI. WAŻNA KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. WIEK DO 35 LAT.WYNAG. 1300-2600 zł/mc.ZGŁOSZENIA TYLKO TELEFONICZNE TEL. 84 639 82 59 Firma pod nazwą atm group szuka ludzi w zamościu czy to ta sama kicha ?

nie wiem czy adres jeszcze aktualny ale chyba ul. Malczewskiego 25 w Radomiu, tuz przy Politechnice - na parterze jest salon fryzjerski, trzeba wejsc w 'brame' i beda drzwi do budynku - 'firma' jest na pietrze, powodzenia

oszukana

POMÓŻCIE!!! Poszukuję danych siedziby głównej tej firmy - adres nr KRS, NIP, Regon. Wcisnęli kit starszym ludziom. Został im tylko kwit zamówienia bez danych - nawet nie ma pieczątki kogo szukać. Antena nie działa, chce wypowiedzieć umowę ale nie ma do kogo.

zaskoczona

a ja mialam umowiona rozmowe o prace ha ha nie ide dobrze ze przeczytalam wasze opinie dzieki mam nadzieje ze sa prawdziwe:)

Zostaw merytoryczną opinię o ATM GROUP SAFAD - Radom

ATM GROUP SAFAD