P.P.H.U.JOL-MARK Marek Krzysiak

Węgierska Górka

Opinie o P.P.H.U.JOL-MARK Marek Krzysiak

Oszukany 2014-02-23 16:39:50
UWAGA (usunięte przez administratora) .
(usunięte przez administratora) Nie można się z nim skontaktować-nie odbiera telefonów.
Nie płaci za zrealizowane usługi.
Od 8 miesięcy nie mogę od niego odzyskać pieniędzy!!!!

były pracownik 2014-07-25 10:33:33
Tak samo jak kolega poprzedni napisał, nie odbiera telefonów, ciężko kontakt. Płaci za usługi ale nie pełne kwoty, wszystkim ucina stawki, ucina godziny. Unikał płatności, dopiero gdy poczuł się realnie zagrożony oddał należności.
były pracownik 2014-09-05 18:15:38
zgadzam się z kolegami. Zatrudnia bez umów, jezeli się nie upomnisz o pieniadze to mozna zapomniec o wynagrodzeniu, udaje ze nie jest włascicielem i ciagle obiecuje. kłamca i oszust [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
anonimowa 2014-09-09 11:09:33
Nie wiem jakim cudem p. Krzysiak wygrywa przetargi, przechodzi kontrole na których nikt nic nie znajduje. Firma P.P.H.U. " jol- mark" Zatrudnia ludzi na czarno i to na każdej swojej kuchni. Na imprezy masowe zabiera ludzi z ulicy a potem im nie chce zapłacić za imprezę na fiat Tychy nadal nam nie zapłacił. Z pracy masowo zwalniają sie stare doświadczone pracownice. A z szefem nie ma żadnego kontaktu jeśli sie zjawia na kuchni to wtedy jak nikogo nie ma, aby nikt nie upominał sie o pieniądze. Posiłki na szpitale są gotoweane dosłownie z niczego bo p. Marek nie raczy zaplacic za zalegle faktury. KOSZMAR. Może jak sprzeda firme to bedzie lepiej....
anonimowy 2014-09-09 21:26:40
a mój kolega poszedl odpoczac z jolmarku na kopalnie. hehe
Były kierowca 2014-09-09 21:28:32
Witam!
W firmie u Krzysiaka pracowalem jako kierowca. Oczywiscie umowy nie moglem sie doprosic przez kilka miesiecy, a zarobki 6 lub 8 zł przy czym kierowca w owej firmie robi wszystko: pakuje termosy z posilkami na samochód rozwozi je po szpitalach kilka razy dziennie jedzi na zakupy bo kierowniczka nie ma pieniedzy zeby zrobic je na raz. Samochody tankowane sa po okolo 50zł co czesto jest za malo nawet na polowe dnia. Ale pan Krzysiak mysli ze oszczedza na tym. wyplaty kiedys byly w calosci i w terminie w ostatnim czasie nigdy nie sa w calosci i zawsze po terminie. Oczywiscie szkolenia z BHP zadnego nie bylo ( BHP - owcem jest dyrektor firmy) w ramach oszczednosci nie nalerzy sie ani ubranie ani obuwie. Rowiez sie dziwie ze jol - mark sie jeszcze kreci ale to tylko dzieki pracownikom ktorych p. Krzysiak wogole nie docenia...
anonimowy 2014-09-09 21:34:42
proponuje odwiedzic pana wlasciciela w wegierskiej gorce
anoim 2014-09-09 21:40:49
Racja trzeba odzyskac cieszko zapracowane pieniadze!!!
mądry 2014-09-10 13:28:44
widze ze stary ma fanklub:) niestety on juz nie mieszka w Górkce tylko gdzies w Żywcu. Jak bedzie trzeba tez sie dolacze :)
jola 2014-09-10 18:20:27
a ja jestem dumna ze pracuje w Jol-Marku ha ha ha ha
anonim 2014-09-11 19:13:19
Ja również należę do szerokiego grona osób oszukanych przez pana Marka Krzysiaka właściciela firmy JOL MARK. Kto nie miał nic wspólnego z tą firmą niech się trzyma od niej jak najdalej. Ja od dłuższego czasu nie mogę doprosić się pieniędzy jakie jest mi winien. Nie można się do niego dodzwonić, a kiedy już się uda to pan Krzysiak się bezczelnie rozłącza, zero szacunku! I nie rozumiem jakim cudem ta firma jeszcze funkcjonuje, chyba tylko dzięki ludziom których pan Krzysiak nie szanuje, nie docenia i nie płaci za to że podtrzymują tą "firmę"!
nowy 2014-09-11 19:59:07
ludzie, przeciez nie może facet chodzic bezkarny! muszą byc jakies sposoby zeby oddał nam nasze pieniadze! ciężko i ucciwie zarobione! co proponujecie?
Dorota 2014-09-11 22:06:53
Jestem na szczęcie juz byłą kierowniczką ów "firmy" zgodzilam sie pracowac przy pikniku na Fiacie za ktory jak ponad 100 osób mam nie zaplacone i mam serdecznie dosyć nachodzenia mojej osoby i wydzwaniania do mnie o wynagrodzenie za prace ponieważ to nie ja jetem włascicielem Jol-Marku a ode mnie Marek Krzysiak nie odbiera telefonów i nie mam z nim zadnego kontaktu ale aby zakończyć ta sprawę jeśli nie otrzymamy pieniedzy w dniu jutrzejszym osobiscie jutro okolo 14.30 zglosze sprawe w Państwowej Inspekcji Pracy w Bielsku Białej. Pozdrawiam
kuba 2014-09-11 22:47:40
brawo jedna odwazna osoba Dorota oddaj pismo nie czekaj bo on nie umie czytac i pieniedzy nie wyplaci ucieknie jak zwykle
pacjent 2014-09-15 09:33:35
Kto gotuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tego nawet świnie by nie zjadły. Jakim cudem wygrywasz przetargi człowieku? Na co wydajesz publiczne pieniądze? Obiecuje że przyjrzyjmy się tej sprawie.
Szczęśliwa 2014-09-15 20:26:58
Ja jestem szczęśliwa że nie pracuję już w tej firmie.Tam pracownik się nie liczy dla p.Krzysiaka to robot który nie ma nic do powiedzenia!!! a spróbuj się odezwać że coś jest żle,że z czymś się nie zgadzasz albo upomnij się o swoje zarobione pieniądze to zaraz usłyszysz że jest milion chętnych na twoje miejsce!Tylko tam kto przyjdzie nowy to czasem po godzinie ucieka nawet nie wiesz kiedy się zwinie i nie ma zresztą się nie dziwię bo kto tam nigdy nie pracował to się nigdy nie przyzwyczai do warunków tam panujących bo nawet co do pensji nigdy nie powiedzą ci prawdy jedna Pani kierownik powie że 8zł na godzine a druga ją szybko poprawi że jednak4zł na godzine o umowie nie wspominajac.Także lepiej trzymać sie najdalej od tej firmy bo na życie i tak tam nie zarobicie:)!!!
nowa 2014-09-16 20:16:03
nie wiem skąd tą hecę wzięłaś ale to twoja praca nawet nie była warta 4 zł.
kto inny jest teraz szczęśliwy jak chcesz coś napisać to pisz prawdę i się podpisz bo chyba nas nie doceniasz.
nowa 2014-09-16 20:25:14
jol- mark jest spoko tylko trzeba coś umieć a nie tylko gadać o innych
ja nie narzekam pracownik
gabrysia 2014-09-16 20:32:06
ja też jestem tego zdania co (nowa)
kuba 2014-09-21 20:36:27
Dorota oddalas pismo?????????????? nie ma pieniedzy nie ma kontroli zwyczajne zlodziejstwo
Artur 2014-09-25 15:04:31
Witam, mogę pomóc wam w waszych problemach. Biuro @ Debt - solutions.pl lub ( usunięte przez administratora )
kuba 2014-10-02 17:42:12
p Krzysiak zlodzieju kiedy zaplacisz ludziom za obsluge festynu w Tychach myslisz ze zapomna i poobcinasz im godziny jestes zwykly zlodziej
kieroweca 2014-10-04 19:55:48
nie płaci za nadgodziny według kodeksu pracy ,
nie kieruje na badania psychotechniczne i okresowe ,
kobiety po oparzeniach nie idą na l.4
marianna 2014-12-11 13:19:34
tragiczne jedzenie-g0gotuje jak swiniom.
mechanik 2014-12-11 21:09:30
witam pokrzywdzonych mi p.Krzysiak zalega z zapłatą drugi miesiąc za naprawę samochodów jeśli można te złomy tak nazwać w lepszym stanie widziałem na szrotach jestem ciekaw jak długo będzie wymyślał głupie preteksty co do oddania zaległości,według mnie tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia działalności on myśli że nie odda i będzie dobrze ale istnieją jeszcze firmy do ściągania długów a oni go znajdą nieważne gdzie mieszka nawet pod ziemią
odlewnia 2015-01-12 13:50:15
tak nadal nie wypłaca albo z o późnieniem będziemy prawdo podobnie sprawę mu zakładać
Iglo 2015-02-19 18:24:48
a gdzie znalazłeś ofertę pracy/ skąd wiesz że poszukują pracownika? Gdzie zazwyczaj wystawiają swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań pracownika, bo ja nawet ich strony nie znalazłem. W tej firmie pracował mój kumpel i chwalił sobie lecz wyjechał za granicę i nie mam kontaktu. teraz sam szukam pracy i myślę o tej firmie
DebtSolutions 2015-04-16 14:26:02
Witam, lepiej uważać. Naszemu klientowi nie zapłacił - musieliśmy uzyskać nakaz zapłaty. Biuro@debt-soltuions.pl
Diet 2015-08-17 20:11:03
Nie radzę zgłaszać się do tej firmy. Ja swoje przeżyłem i z perspektywy czasu widzę ile mnie to kosztowało. A Krzysiak bo na "Pana" to on nie zasługuje jest zwykły prostak od pługa oderwany. Dorobił się chłopina na tym, że to ogarnięci ludzie jakoś mu tą firmę prowadzili i prowadzą bo przecież on to ma taką wiedzę jak dziecko z przedszkola. A jak przyjdzie czas zapłaty za ten zapierdol to oczywiście każdy ma za dużo godzin, jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp, itd. Ja pracowałem kilka lat na różnych stanowiskach i jedyne co można się dorobić w tej firmie to garba!!!!!!!!!!!!!! Lepiej idźcie do Biedry na kas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo tam jest bardziej uczciwie niż u Krzysiaka.
D 2016-06-01 15:10:20
Potwierdzam powyższe zarzuty, do dnia dzisiejszego sytuacja się nie zmieniła. Brak kontaktu, nie odbierają, mimo, że wcześniej deklarowali stały kontakt. Do dzisiaj czekam na resztę wynagrodzenia. Unikać szerokim łukiem, chyba, że ktoś chce być szpitalnym wolontariuszem.
patik 2016-10-12 09:48:51
Cały czas są
dxas 2016-10-12 12:14:13
No a wiadomo jakiego rodzaju są u nich socjale? Podobno dbają o dobre benefity. Dzięki za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U.JOL-MARK Marek Krzysiak - Węgierska Górka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U.JOL-MARK Marek Krzysiak