ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.

Rawicz

Opinie o ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.

AMOK 2012-01-26 22:33:55
Odlewnia hmm jak by to stwierdzić. Chamstwo chamstwo i chamstwo... A na jego czele stoi wiceprezes słynny Pan K[usunięte przez moderatora] Latem gorąco a zimą nie ma nawet 14st na hali. Ogrzewania brak chociaż co zimy zapewniają montaż takiego ogrzewania. Wiceprezes wyzywa ludzi od idiotów i baranów po przez osły, co idealnie pasuje do jego osoby. Jak go nie ma w firmie a czegoś potrzebujesz to zawsze znajdziesz go w BROWARKU.
Pracy w tym zakładzie nie polecam praca ciężka brudna a wynagrodzenie jak myślicie??? Oczywiście nie więcej jak 1500zł brutto brak jakich kolwiek dodatków za warunki szkodliwe i uciążliwe. Praca na ponad 30-letnim sprzęcie i brak ze strony pracodawcy jakichkolwiek zabezpieczeń i ochrony.
zibi 2016-03-01 01:25:50
Idzie ku lepszemu, ciekawe jaki bedzie ten rok, ale w ostatnim duzo sie dzialo. Nie ma podwyzek ale jest praca poki co.
andy 2016-03-23 13:17:51
ta firma zatrzymała się w XVIII wieku, bardziej wygląda jak muzeum niż miejsce pracy !!!ciągle szukają ludzi tylko kto do nich przyjdzie pracować w takich warunkach za takie wynagrodzenie ???
Zostaw swoją opinię o ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o. - Rawicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODLEWNIA-RAWICZ Sp. z o.o.