Opinie o Elfood-Dystrybucja w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Elfood-Dystrybucja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elfood-Dystrybucja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfood-Dystrybucja w Koszalin

Adam Nowy wpis

Czy jesteście zadowoleni z organizacji pracy w firmie?

piotruś Nowy wpis

żeby zatrudnić się w elfoodzie musiałabym odejść z mojej obecnej firmy i jestem w stanie to zrobić ale ta nowa praca musiałaby mi się bardzo opłacać. dajcie znać proszę jakie są stawki

cecylia Nowy wpis

tak, to również i dla mnie njajbardziej kluczowa kwestia, jak Elfood-Dystrybucja jest w stanie netto wynagrodzić miesięcznie moje starania i wysiłki. weźcie tez proszę korektę na to że mam tytuł magistra na państwowe uczelni więc powinno to wynagrodzenie adekwatnie wzrosnąć, tak przynajmniej jest w krajach europejskich

marek Nowy wpis

nie mam jakoś śmiałości zadzwonić i tak bezpośrednio zapytać w firmie czy jest praca czy nie, ewentualnie gdzieś ogłaszają się w internecie ze swoimi ofertami? mnie równiueż jak poprzednika interesuje przede wszystkim czyn płacą dostatecznie godnie za wysiłek włożony w pracę? słyszałem że szanują finansowo pracowników wyjątkowo bardzo - to prawda?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elfood-Dystrybucja? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik stolarni
Koszalin
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
tamasz

Firma "ELFOOD-DYSTRYBUCJA" nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy, bo dzwoniłem osobiście i pytałem. CV jednak złożę, ale najpierw potrzebuję rady od pracowników tej firmy czy warto i opisania jak dokładnie teraz funkcjonują. Czy zarobki są adekwatne do wkładu pracy i jak wygląda rekrutacja u nich nowych pracowników- możecie mi na to odpowiedziec?

a najmarniejsi są ci, którzy zostali zwolnieni za nieróbstwo i oszustwo i teraz na tej stronie żenującymi wpisami wyrażają swoją frustrację... a prawda jest taka, że zamiast oczerniać pracowitych i ambitnych ludzi trzeba się wziąć do roboty :)

łysy

Ktoś napisał prawdę a to dopiero początek,

Odkąd oddział Szczecin połączył sie z Reskiem-tragedia!!! Nigdy już nie bedzie,takiej atmosfery jaka wcześniej była w oddziale Szczecin na magazynie. Jeszcze 2-3 lata temu była super zgrana ekipa a teraz.....porazka

marek

Nie zgadzam się zupełnie z opinią kolegi ( chyba zwolnionego). Praca w magazynie chłodni jest ciężka, bo firma sprzedaje mrożonki, ale satysfakcjonująca, młody ambitny zespół. Płaca lepsza niż w magazynach suchych. Polecam firmę osobom nie bojącym się ciężkiej pracy, i niezłej płacy. Pieniądze zawsze na czas!

Polecam firmę Elfood. Firma daje nieograniczone zarobki handlowcą ( prowizja + stała pensja), ile zrobisz tyle Twoje. Regularnie płaci do 10 tego na konto, daje "fure", "komórę" - trzego więcej trzeba? Wyśmienity pracodawca, dobra atmosfera - polecam

Polecam ta firme desperata chcacym sie dobic do konca.Zero szacunku a (usunięte przez administratora) chyba mysli ze jest cacy ale nie zajzy zeby sie dowiedziec co jest grane.Pomyslnie zniknie ta firma gratulacje

Super pracownik

Trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy a w szczegulnosci od odziału w szczecin dabiu

szczecinska

Ta firma to jedna wielka pomłka, oszukują na kazdym kroku (usunięte przez administratora)pracowników, Kierownik główny mgazunu ((usunięte przez administratora) nie ma zielonego pojęcia na czym powiina polegac jego praca nim (usunięte przez administratora)

jakiś ktoś

Dla Elfood nalerzy sie tylko sanepid żeby ja zamknąć bo norm nie spełnia i to w każdym stopniu

Elfood jest firmą nie dbającą o pracowników nastawiona na czysty zysk.ludzie to tylko pionki do wykonywania roboty.Zero zaufania ze strony pracodawcy.Na dzień dobry weksel in blanko.Prezes nie liczy się z ludźmi obniżanie pensji i szukanie oszczędności w kieszeni pracownika.Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Elfood-Dystrybucja - Koszalin

Elfood-Dystrybucja