Jednostka Wojskowa

Mirosławiec

Opinie o Jednostka Wojskowa

wiktor 2010-11-03 16:19:24
mam złe doświadczenia z mojej pracy w tej jednostce .Prace tu dostają tylko te osoby które maja tak zwane plecy,aby był ktoś znajomy.bilingi z rozmów telefonicznych może każdy oglądać,wystarczy żeby pracował ktoś znajomynp. pan [usunięte przez moderatora] ma szwagra który dostarcza mu je i jest to dra nstwo nie powinien mieć dostep tylko dowódca jednostki.o innych nieprawidlowosciach juz nie bede pisał.
security 2010-11-15 13:06:37
tak to prawda momętami mam wrażenie że to[usunięte przez moderatora] jest dowódcą tej jednostki nawet [usunięte przez moderatora] słucha tego psełdo inspektora i samozwańce koordynatora ,może się wkoncu ktoś obudzi w tej firmie i zrobi wywiad na temat tego pana z ludzmi któży tam pracują.
anonim 2010-11-16 19:50:47
security - 2010-11-15 13:06:37

tak to prawda momętami mam wrażenie że to niezgoda jest dowódcą tej jednostki nawet [usunięte przez administratora] słucha tego psełdo inspektora i samozwańce koordynatora ,może się wkoncu ktoś obudzi w tej firmie i zrobi wywiad na temat tego pana z ludzmi któży tam pracują.

gdy firma została powiadomiona ,co ten pseudo ochroniarz wyrabia z kadrą i innymi pracownikami ochrony zostałem zwolniony, bo nie podobała się w firmie prawda, więc trudno mi powiedzieć czy ktoś się obudzi.
wartownik 2010-11-23 20:17:22
Niestety, muszę się z wami zgodzić, to co pan [usunięte przez administratora]wyprawia przekracza ludzkie pojęcie, a po nim spływa to jak po kaczce.Wszyscy wiemy jak pan [usunięte przez administratora]lubi podchodzić wartownika na posterunku co jest kategorycznie zabronione, kiedyś zakończy się to nieszczęściem, oraz wiele innych rzeczy niezgodnych z planem ochrony, nie ma się co rozpisywać bo można by w tym miejscu napisać drugą Biblie Tysiąclecia.Nie normalne jest to że, przychodząc na służbę z panem[usunięte przez administratora] wszyscy na dzieńdobry są [usunięte przez administratora].i podenerwowani, a potem idą broń przyjmować. Najciekawsze jest że firma Stekop w której pracuje ten pseudo inspektor udaje że nic się nie dzieje, a potrafi jedynie zwolnić niewygodnego pracownika. Pan [usunięte przez administratora]posiada tyle tytułów że nie wie już z jakiego ma korzystać, dowódca zmiany, koordynator ochrony, inspektor ochrony:). Jak tak dalej będzie to na jednostce w Mirosławcu będą stali sami dziadkowie z orzeczeniami o niepełnosprawności.
wartownik2 2011-01-20 18:46:20
Przeczytałem to i śmiem twierdzic że nie napisałeś wszystkiego dlaczego?
Gall Anonim 2011-01-20 18:56:11
Może się boisz napisac prawdę bo to co tu przeczytałem to jest kropla w morzu pracowałem to wiem co tam się dzieje a ;BABY ;TO MAJĄ [usunięte przez administratora]
niunia 2011-03-02 14:46:54
Słucvhajcie a propos [usunięte przez administratora] co znimi się dzieje bo już ich na jednostce nie widziałam 3 miesiące chyba w grudniu byli i już sie nie pokazali .Ostatnio jedna z osób mi mówiła że zakładaja własną firme a [usunięte przez administratora] jak był w jednostce to powiedział że pracują w hantersie . O co tu chodzi bo jakoś dziwne sygnały docierają.
spartakus 2011-03-02 17:21:28
Niunia głupoty ci wala na tej dyżurce, nie słuchaj osobiście byłem u nich w biurze na Bydgoskiej pracują w Stekopie,i nic się nie dzieje tak przynajmniej mi mówili byłem z dwoma naszymi jak jechalismy po słuzbie maja sie dobrze i nie było widać po nich że coś sie dzieje .Pytali sie jak tam nam w Mirosławcu i pytali się o wypadek samochodowy czy wszyscy cali a jak sie dowiedzieli że wszystko wporządku to dyro odrazu dzwonił do[usunięte przez administratora]czy jest cały ale on nie odbierał telefonu.Tak że nie słuchaj plotek .
niunia 2011-03-02 17:28:52
Ty spartakus a ty to kto .........ja tylko pytam sie bo do Mirosławca nie przyjeżdżają a ja u nich ostatnio byłam w październiku na Bydgoskiej i od tamtej pory ich nie widziałam.A [usunięte przez administratora] to chyba ich dobry kolega bo na dyżurce zostawił u nas jakieś ksiązki o ochronie i oni mieli to zabrać ale nie przyjechali i [usunięte przez administratora]zabrał te ksiązki .
wartownik 3 2011-03-03 19:14:26
Odnosnie [usunięte przez administratora]to napewno wie co tu sie dzieje zawsze wszystko wiedział stary żandarm tylko czemu pozwala temu [usunięte przez administratora]tak nas traktować podobno nic juz nie moze ale szyszka nie wie nic tez wie i nic nie robi [usunięte przez administratora]wie ale też mu wygodnie oni wszyscy funta kłaków nie warci.Jak sami sobie nie poradzimy to tak będzie trwac do usranej śmierci .Tylko nie wiem kogo naszej czy ich........ Jak wam sie podobało ostatnie strzelanie po trzy sztuki i do domu fakt zimno było ale ja przynajmniej chciałbym sobie postrzelać a tak to co ....... Odnośnie traktowania przez [usunięte przez administratora]kobiet czasami faktycznie przegina ale jeżeli wstawia jedna pania na grupe intewencyjna a ona nic nie robi raz nie ma prawka dwa wiecznie ja maż zastępuje to mamy jak mamy albo na posterunek albo do domu obiad robić a tak kosztem innych siedzi nic nie robi moim zdaniem na grupie powinni być ludzie z prawkiem bo tym busem też trzeba umieć jeździć ale ja i tak rzadko jeżdże bo przeciez sa wybrańcy boga ojca koordynatora ,szefa ochrony dowódcy zmiany wielkiego łowczego straznika miejskiego niedoszłego kierownika itp............... faktycznie że tych stanowisk to on ma niczym omibus.
SUFO MIROSŁAWIEC 2011-03-04 17:39:22
Słuchajcie czego wymagacie od [usunięte przez administratora] to człowiek który całe swoje życie skutecznie chronił się przed wchłanianiem wiedzy, skutecznie i premitywnie wychowany. Despota samozwańczy koordynator widać w wojsku był źle traktowany, takie traumatyczne przeżycia dają nieodwracalne skutki w jego zachowaniu. Nad jednym ubolewam niestety muszę z Nim pracować.......ale się nie dam i Wy też się nie dajcie...
anonim 2011-03-05 10:19:43
A ja na miejscu [usunięte przez administratora]dawno bym wam wreczył wypowiedzenia,poszedł by jeden z drugim na budowe to nauczyłby sie szacunku do pracy i przełożonych.Na ostatnim szczelaniu nawet kobieta zdobyła najwiecej puntów,a gdzie wasze wyniki?!!!!Licencjonowani Pracownicy Ochrony.!Nie potraficie sie wykazać w pracy, tylko mielicie tymi jęzorami
Wartownik 2011-03-05 11:14:39
to niech wręczy te wypowiedzenia niech nie podskakuje bo jakmu 5 -10 osób walnie zwolnienia to sie osra po pachy juz brakuje ludzi po 300 godzin co niektórzy mają a i sam [usunięte przez administratora] dla siebie planuje duzo godzin ale w ciepełkumozna jeszcze na obiadek do domu pojechac mozna my nie my musimy staćna baczność bo takie przepisy wymyśla Pan [usunięte przez administratora] , dobrze że sa wśród nas ludzie którzymaja doświadczenie bo ostatni pomysł rozładowywania magazynka na posterunku i liczenie naboi na posterunku to świadczy o jego profesjonaliźmie a podobno jesteśmy profesjonalistami tak przynajmniej jest napisane na plakacie w wałczu na ul.bankowej . Co do strzelania broń jaka mamy to każdy widzi nie wiem czy jedna bron na iluś tam pracowników to standart czy nie .Ogólnie to myśleże Pan anonim powinien napisać że [usunięte przez administratora] powinien sie zwolnić jego zachowanie ,arogancja do pracowników itd..itp..szkoda pisać ......
pracownik 2011-03-05 14:17:43
opserwując waszą dyskusję chcę stwierdzić że chciałbym mieć chodziaż raz 300 godz. w miesiącu ,wiem że wiele osób bardzo chętnie wzięło by tyle godzin,.wiec wątpię.że nie miałby kto obstawić posterunki.Złóż wymówienie a napewno nikt nie bedzie po tobie płakał.
anonim 2011-03-05 15:39:05
Witam. Nie wydaje mi się, że aż tylu chętnych znalazł byś na te 300 godz za taką stawkę! No chyba, że masz emeryturkę i Ci się w domu nudzi! Pracownik powinien zarobiac godne pieniądze za które byłby w stanie utrzymać swą rodzinę i mieć czas na przebywanie wśród bliskich. A tu przy normie godz 240 :) zarobisz tyle że szok. Tak firma musi ciać koszty ale dlaczego naszym kosztem, w naszych domach oplaty nie tanieją w ręcz przeciwnie.
PRACOWNIK OCHRONY 2011-03-05 23:46:57
DO WARTOWNIK 3: CZŁOWIEKU!!! CO TY WYPISUJESZ TU ZA BZDURY!!!TY CHYBA NAPRAWDĘ NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA O NICZYM.WCALE NIE DZIWIĘ SIĘ,ŻE RZADKO JEZDZISZ ,BYĆ MOŻE ZAMIAST LUDZI MASZ WRAŻENIE ,IŻ WIEZIESZ WORKI ZIEMNIAKÓW ,NIE INTERESUJESZ SIE TYM CO TRZEBA,A POZATYM MASZ NIEPRAWDZIWE INFORMACJE.PO PIERWSZE TO,CZY MAM PRAWKO CZY NIE ,CIEBIE NAJMNIEJ TO POWINNO INTERESOWAĆ,NIE JESTEŚ KOMPETENTNY ABY ZABIERAĆ GŁOS W TYM TEMACIE.JESLI JUZ TAK TO CIĘ INTERESUJE TO POPROSTU ZGŁOŚ SIE DO MNIE .(Watpię w Twa ,,męską,, odwagę)W CZASIE GDY ZACZYNAŁAM JEZDZI|Ć TAKIM BUSEM TY PEWNIE JESZCZE NA CHLEB MÓWIŁEŚ
PRACOWNIK OCHRONY 2011-03-06 00:01:53
DO WARTOWNIK 3: CD."BEB".NIE ROZUMIEM< JAK KTOŚ MOŻE ROBIĆ ZA KOGOŚ IPRZEBYWAĆ W DWÓCH MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE.NIE ZNASZ PROGRAMU GRUPY INTERWENCYJNEJ, NIE WIESZ JAKIE ZADANIA MAJA DO WYKONANIA.ŻAL MI CIĘ , IŻ MUSIAŁEŚ SIĘ ZNIŻYĆ DO TEGO ABY TU, NA TYCH ŁAMACH SIĘ WYPŁAKAĆ.BYĆ MOZE SŁUCHASZ BAJEK KOGOŚ NIE SPEŁNIONEGO ZAWODOWO I ŻYCIOWO ,MANIPULUJE WAMI A WY SIE DAJECIE.PA!!!Jak chcesz pogadać,to czekam.
WARTOWNIK 3 2011-03-07 19:20:59
Moja droga koleżanko profesjonalistko - licencje to chybamasz za jajka ,,program grupy interwencyjnej,, co za bzdura program to ty widziałas ale chyba TV ja nigdy w zyciu nie widziałem programu grupy interwencyjnej tylko instrukcje działania grupy interwencyjnej lub logarytm działania grupu interwencyjnej czy też konwojwej.Odnośnie opini jak można byc w dwóch miejscach w jednym czasie - jak miałaś stac na posterunku to nie stałaś tylko twój mąz za ciebie stał a tysiedziałaś na wartowni - nie zaprzeczysz że tak nie było było i TO WIELE RAZY - a mój przebieg kariery jak to ty piszesz kariere to mam juz za soba a tu jestem bo sie nudze w domu i wcale nie cierpe na ego .pa pa - ...................
wartownik 3 2011-03-07 19:36:34
Chyba pójde do kościola pomodle sie za ciebie - żeby ci rozum powrócił tam gdzie trzeba.Pijęcie to ja kochana mam ijestem dobry oserwator to co widze i słysze to jak bymnapisał to pasek od spodni by ci pekł ............niktnie napisze całej prawdy co tu sie dzieje bo sam by musiał podnieść przysłowiowy kamień widze że odrobina prawdy ubodła tak jak juz ktośtam wyżej napisał ludzie potrafia być wredni bardzo wredni ......... i przyjdzie czas i przyjdzie prawda ........
pracownik ochrony 2011-03-08 09:27:32
A MOŻE SPÓBUJ SZCZĘŚCIA W STRAŻY MIEJSKIEJ,TAM POTRZEBUJĄ OBSERWATORÓW.......
wartownik3 2011-03-08 18:14:36
Za stary jestem - ale wzrok i słuch mam dobry i na dodatek czuje że spełniam sie w tej pracy .Hi HI - ptaszki spiewaja opalićsie mozna gdzie ja będe miał lepsze wczasy idzie wiosna ,lato żyć nie umierać i jeszcze mi płaca marnie bomarnie ale zawsze coś zgarnę. Wszystkiego najlepszego wszystkim Panią pracującym w SUFO w Mirosławcu życzy stary Wartownik 3
anonim 2011-04-29 22:36:25
Nie wiecie co jest z [usunięte przez administratora]? to wam powiem wywalili ich ze Stekopu na zbity pysk.Szkoda tylko ,że trwało to tak długo.
Teraz robią podchody do G4 i nastepnej firmie będą nawijać makaron na uszy jacy to oni operatywni jak rynek potrafią zdobywać itp.
Po czasie doprowadzą do tego co w Stekopie było totalnego bajzlu.
Anonimowy koleżka 2011-05-12 20:40:50
Bajzlu to Ty Panie[usunięte przez administratora] narobiłeś rozejrzyj sie wkoło - szybko ciebie rozpoznałem często używasz ,,słowa bajzel,, pracowałem z tobą 15 lat zanim odeszłeś do Stekopu - teraz nie dajesz rady wszystko Ci sie wali na łeb i najprosciej zgonic na kogoś [usunięte przez administratora]znam troche mniej niz Ciebie może przypomniesz sobie ,,kamerę,, ,,lornetkę,, już chyba wiesz kto ja ............jak płaciłem za ciebie .......Jakoś Pan[usunięte przez administratora]zbudował ten Stekop a ty rozwalasz a praktycznie juz rozwaliłeś wszyscy to widzą . Ja też niedługo będę pracował w G4 za niedługo może za 4 miechy jak zrobię licencję i myslę że pogadamy boli boli i bedzie jeszcze więcej boleć.
xxl 2011-05-28 10:02:06
Z G4... Pan [usunięte przez administratora] dostał buta. Miał być Koordynatorem w RBLogu lecz tam zgłosił ktoś fakt że w STEKO... namieszał, więc mu podziękowano.
anioł 2011-06-25 11:48:53
Chyba ty dostałes buta od [usunięte przez administratora] - G 4 wchodzi na rynek i ...........będzie wesoło a kolejka do pracy jest już długa .
Trzeba było przyjśc na stadion 18 czerwca i zobaczyć co prawda [usunięte przez administratora] nie widziałam ale wiem że był .
Natomiast w Mirosławcu dzieje się Pan [usunięte przez administratora]chyba pozbędziesie już w niedługim czasie nastepnych ludzi .Brakuje ludzi i bedzie jeszcze gorzej A ja sobie pracuję w nowej firmie i przynajmniej w spokoju i na umowę o pracę .Pozdrawiam Wszystkich.Może niedługo sie zobaczymy ja wrócę ale juz nie na dyżurkę .
BYŁY Pracownik 2011-07-15 20:33:22
No panowie i panie Trochę się zdiwicie ale ja też widze że to sie [usunięte przez administratora]i mając jak to wy mówicie ciepła posadkę na wartowni w Mirosławcu juz jestem w nowej firmie i radzę wam przypomnijcie sobie kontakty z Państwem [usunięte przez administratora]bo może zabraknąć miejsca nawet w Mirosławcu skończyli kurs 20 pracowników w październiku napewno będzie na rynku a oni ich szkolili już wiem że trzy osoby zatrudnili w grudniu nastepna 20 będzie to jest40 pracowników oni zatrudniaja na umowę o pracę a nie jak inne firmy dlatego poszedłem pogadałem i niestety ale nie chce mi sie juz pracowaćw Mirosławcu stawkę tez dostałem wyższą i premię gwarantowana i na święta dodatki po 250zł tu jest normalnie a i nowy mundur mam buciki też cieszę sie jak jasna cholera Jak Wiecie za [usunięte przez administratora] było lepiej w Stekopie i myślę że z nimi w nowej firmie mi też będzie lepiej przynajmniej będę miał umowę o pracę .
Dziękuję wszystkim za pracę jeżeli kogoś obraziłem lub coś tam coś a napewno tak było z racji funkcji to PRZEPRASZAM
ruda 2011-07-21 17:18:00
Wszyscy piszecie co Wam ślina na język przyniesie a może tak trochę odwagi i się podpisac .Nie cierpie wazeliniarzy
tekla 2014-04-15 21:49:16
no to jedna chyba z nielicznych, ale jednak ważnych zalet pracy w wojsku. Dla mnie to jednak utrata dobrych młodych lat
lufa 2014-12-17 16:15:21
a to oni tam mają propozycje zatrudnienia i stanowiska dla swoich wojskowych czy dla cywili również się jakaś praca znajdzie? jestem wszechstronnie uzdolniona, pracowałem już i w ochronie i w marketingu i jako mechanik samochodowy. co w takim razie dostosowanego do mnie mogłaby ta firma zaproponować do pracy?
bree 2015-02-26 00:02:03
w jednostkach wojskowych nie ma pracy tylko i jedynie dla żołnierzy którzy są skoszarowani oczywiście. Są specjalne szkoły czy to średnie czy też wyższe które oferuje kierunki typowo wojskowe, jak chociażby WAT w Warszawie, po tego typu szkole pracujesz głównie w strukturach typowo wojskowych. Na dłuższą metę warto
stasia 2015-03-26 14:03:24
nie wierze, tym bardziej w obecnej sytuacji politycznej, na pewno są jakieś miejsca pracy do wzięcia, przecież wojsko potrzebuje teraz ludzi. ja jestem mechanikiem samochodym dobrym od kilku lat, pracowałam tez jako dziennikarka, nie wierzę że nie potrzebuja takich zdolnych wszechstronnych osób jak ja
talib 2016-09-01 23:33:03
warty to byly jak byla sluzba wojskowa to byli prawdziwi wartownicy sam nim bylem
Zostaw swoją opinię o Jednostka Wojskowa - Mirosławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa