PREDAR Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o PREDAR Sp. z o.o.

gosc 2014-05-01 17:13
predar jest ok ;)
KINT 2016-11-15 11:51
FAJNY SKŁAD , FACHOWA OBSŁUGA
Mateusz pracownik firmy Predar 2016-12-30 19:08
Nie polecam oszuści
Małgorzata 2017-02-10 11:37
Świetny skład , profesjonalna obsługa Pana Artura , budowa domu na najwyższym poziomie, niskie ceny .
klient 2017-02-21 17:59
Nie wiesz co piszesz oczarowali Cię oni są znani z .............................................................................
Jacek R. 2017-03-01 20:33
Ja jestem zadowolonym użytkownikiem domu ,sąsiad na osiedlu też nie narzeka i dalej tam kupuje. Błoto na placu magazynowym trochę odstrasza..
LeBanner 2017-06-12 20:28
Nie polecam, szef jest mistrzem w mydleniu oczu.
klient oszukany 2017-06-27 23:33
zgadzam się w 100% nie polecam wręcz odradzam
nie polecam nie kupujcie tam tych bredni co wam
chcą wcisnąc
OSZUKANY 2017-08-12 11:27
Zgadzam się z Panem w 100% omijajcie ten skład z daleka
Oskubany i oszukany 2017-08-21 07:37
Potwierdzam - oszuści jakich mało.

Na początku wszystko jest w porządku. Predar mydli oczy, obiecuje owocną współpracę, stara się doradzać, sprawia wrażenie fachowca, który nie chce zarobić na niewiedzy klienta, ale szczerze mu zaproponować najlepsze rozwiązanie.
Ostatecznie okazuje się, że nie jest tak pięknie. Na jednych materiałach daje piękny rabat, a na innych (których często nie ujmuje w wycenie) zarabia kilkukrotnie.
Obiecuje jedno, a robi całkowicie co innego. Umawia się na coś, po czym po kilku dniach udaje zaskoczonego, czasami miałem ochotę włączyć dyktafon na dowód.
Po zapłaceniu za towar olewa klienta totalnie. Gdy czegoś brakuje i trzeba domówić, to nie można się doprosić o dostawę. Wiecznie zapomina, że coś miał kupić/załatwić, nie mówiąc już, że robi ogromne problemy ze zwrotem czegokolwiek (chyba jedyny taki skład budowlany, który znam).

Ostatecznie współpraca zakończona w niemiłej atmosferze. Predara omijam szerokim łukiem i odradzam wszystkim znajomym, którzy cenią sobie fachową i bezproblemową obsługę.
Zostaw swoją opinię o PREDAR Sp. z o.o. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PREDAR Sp. z o.o.