Opinie o Predar Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Predar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Predar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Predar Sp. z o.o. w Tychy

Agnieszka S. Nowy wpis

W imieniu Sląskiej Fundacji Błękitny Krzyż Bielsko Biała już trzykrotnie z uwagi na ponad dwuletnią współpracę z Firmą Predar wyrażałam w tym miejscu opinię i obecnie ponownie pragnę złożyc ogromne podziękowania Zarządowi Spółki a szczególnie Panu Przemysławowi Klimowiczowi!Dzięki w zaopatrzenie naszej Fundacji w najwyższej jakości materiały budowlane między innymi cement, zaprawy tynkarskie ,gipsy, tynki , profesjonalną pomoc wyremontowaliśmy w ciągu tych ponad 2 lat nasze Ośrodki terapeutyczne w Pszczynie,Bielsku, Zywcu bez żadnych wad, zastrzeżeń co do jakości, profesjonalizmu a przy tym dodatkowo towarzyszyła nam wysoka kultura osobista Pana Przemysława! W związku z tym,że inne nasze obiekty wymagają remontów nadal będziemy korzystac ze współpracy z Firmą Predar, bo takiej rzetelności, fachowości, najnowszych technologii materiałowych, uczciwości nie spotkaliśmy wśród innych firm na naszym terenie!Dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z usług Spółki Predar !

Bartosz Nowy wpis

Dobry pracodawca więc pracownikom nie zależy na zamieszczaniu opinii, polecam!!

Agnieszka S. Nowy wpis

Tu ponownie Sląska Fundacja Błękitny Krzyż Bielsko Biała!Otóż znowu nie zawiodła nas Firma Predar w osobie Regionalnego Dyrektora sprzedaży Pana Przemysława Klimowicza!Dzięki Jego wsparciu w postaci wysoko jakościowego kleju do płytek grepsowych mogliśmy dokończyć remont sali terapeutycznej w naszym Osrodku Psychoanalityki d.Domu im Matki Ewy w Pszczynie.Jak już wcześniej pisaliśmy remont wykonujemy wlasnymi siłami angażując naszych podopiecznych z Ośrodka Readaptacyjnego z Bielska ,którzy zdobywają tym samym doświadczenie zawodowe potrzebne do samodzielnego funkcjonowania po zakończeniu leczenia. Wdzięczność nasza nie ma granic !Polecamy się w miarę możliwości Państwa na przyszłość.. Polecamy wszystkim z korzystania z usług i materiałów Firmy PREDAR bo są doskonałe i niezawodne!

Agnieszka Nowy wpis

W imieniu Sląskiej Fundacji Błękitny Krzyż Bielsko Biała kategorycznie nie zgadzam sie z negatywnymi ,krzywdzącymi tu opiniami na temat Firmy PREDAR a w szczególności dot. pracy Pana Przemysława Klimowicza!Współpracujemy z Panem Przemysławem Klimowiczem od ponad roku ,który z ogromną życzliwością,empatią,profesjonalizmem ,uczciwością,wysoką kulturą osobistą pomaga nam w remoncie n/ Ośrodka Psychoprofilaktyki -Dom im. Matki Ewy w Pszczynie.Dostarczane przez Firmę PREDAR materiały budowlane między innymi cement,zaprawy tynkowe ,gipsy są wysokiej jakości i spełniają najwyższe standarty technologiczne.Dlatego nasza wdzięczność dla Firmy i równocześnie dla Pana Przemysława Klimowicza jest całkowicie uzasadniona!Polecamy !i bardzo dziękujemy!Niezależnie od tego wpisu przekażemy odrębne podziękowania na ręce Zarządu Firmy oraz na ręce Pana Przemysława. Agnieszka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Predar Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jasiek

@Janina Możesz rozwinąć swoją opinię? Czy są podstawy żeby tak oskarżać? To łatwo się robi gorzej naprawić .

Janina

Uważajcie na firmę Predar, (usunięte przez administratora) i partacze.

Sama Prawda

Uważajcie na nich, oszukują ludzi a Przemysław K. to największy cwaniak, cyganić to oni potrafią.

Janina
@Sama Prawda

Potwierdzam, (usunięte przez administratora), omijać tego Pana szerokim łukiem!

Dorota

@agnieszka, jak dobrze rozumiem z Twojej wypowiedzi to firma Predar pomogła w dostawie cementu do remontu ośrodka, który opisałaś w komentarzu? Jak to się stało, że akurat ta firma zaangażowała się w tą akcję? Sami zgłosili się z pomocą? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

agnieszka

Śląska Fundacja Błękitny Krzyż Bielsko Biała z ogromną wdzięcznością dziękuje za serce zrozumienie Zarządu Firmy w udzieleniu pomocy w dostawie cementu niezbędnego do remontu Ośrodka Dom Matki Ewy w Pszczynie.Szczególne podziękowania zostały przesłane drogą emailową i pocztową wraz ze zdjęciami bezpośrednio na adres Firmy na ręce Pana Przemysława Klimowicza, który okazał nam z niezwykłą kulturą osobistą pomoc życzliwość i zrozumienie naszych potrzeb.

Dorota

@Ania, możesz uzasadnić swoją wypowiedź w wątku opinii o pracy w firmie Predar. W swoim komentarzu, nie opisałaś w żaden sposób, aspektów pracy, które poruszyłaś. Jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na to, iż zdecydowałaś się napisać, że "są mili i pomagają kobietom w ciąży"?

Godny pracodawca są mili i pomagają kobietom w ciąży .

Dorota

Co aktualnie dzieje się w Predar? Czy coś uległo zmianie? Jak wygląda atmosfera w pracy? A może ktoś z obecnych na forum pracowników orientuje się czy są aktualnie prowadzone jakieś rekrutacje? Jak wygląda proces kwalifikacyjny i rozmowa rekrutacyjna? Zachęcam do wypowiedzi, gdyż są one pomocne dla osób poszukujących pracy w Tychach.

Wojtek

Ja słyszałem,. że firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem tych wpisów. Konkurencja tak działa?

Zenon

Nie polecam nikomu firmy predar to oszusci jakich mało .Dzieła nie wykonali to jeszcze zepsuli wszystko do poprawy wiezba łacenie ,a wpłacone pieniądze na materiał nie chcą zwrócic ,omijajcie ten skład z daleka .A Pan P. jest mistrzem w kłamaniu .A o zwrocie kasy i rozliczeniu nie chce słyszec . Sprawa jest w Sądzie jak się skończy to opublikuję to na wielką skalę .Urząd Skarbowy ma 5 lat na takich nieuczciwych . Omijajcie ich a nie spotka Was to co mnie . Pozdrawiam .

KINT

FAJNY SKŁAD , FACHOWA OBSŁUGA

Mateusz pracownik firmy Predar
@KINT

Nie polecam (usunięte przez administratora)

gosc

predar jest ok ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Predar Sp. z o.o. - Tychy

Predar Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Oświęcimska 45
    43-100 Tychy