"DOM-BLACH" Skawski Robert

Rzeszotary

Opinie o "DOM-BLACH" Skawski Robert

Rafał 2014-04-03 21:13:00
Szef to dziad, chciałby aby robić za darmo,lub staż w tym syfie odrabiać
Waldi 2014-04-17 10:36:01
Zgadza się impotent mało płaci(usunięte przez administratora)
Marcin 2014-07-02 17:21:38
(usunięte przez administratora) nie warto nie polecam tam pracy
DragonBall 2014-10-23 17:37:19
Ciężka atmosfera tam panuje, mało roboty to planują jak się kogoś pozbyć. NIe ma szans o urlop od marca do listopada. Potem wysyła nawet na bezpłatne. Ja się z nimi na szczeście pożegnałem i uciekam za granice.
artur 2015-11-12 20:20:42
Pracuję w tej firmie od 15 lat i jestem bardzo zadowolony z atmosfery i zarobków ,a brednie pisane powyżej są to bzdury od pracowników zwolnionych za kradzieże i pijaństwo:
Ktoś 2016-01-12 23:09:57
Firma nie istnieje od 15 lat chyba ze liczysz bazary. Szef jest jaki jest ale też nie ma się co dziwić jak ma takich pracowników. Kto pracuje to nie ma co się o pracę martwic ale na premię nie ma co liczyć. O urlop w lecie też nie. Mówimy o produkcji.
Ktoś 2016-01-12 23:10:55
Wojtek 2016-01-20 21:03:24
Mi się dobrze tu pracuje, urlopu w lecie faktycznie nie ma, wykorzystujemy w zimie, taka branża. Ja jestem zadowolony i nawet dostałem awans z pracownika produkcji na magazyniera.
Jasiek 2016-05-13 16:52:25
Pracownik Produkcji Prefabrykatów Betonowych - Betoniarz Zbrojarz - czy jest tutaj takie ogłoszenie albo czy było, bo mam wrażenie, że jakiś czas temu widziałem właśnie tutaj takie rzeczy, ale sam nie wiem w sumie jak jest naprawdę w tym momencie koledzy
Zostaw swoją opinię o "DOM-BLACH" Skawski Robert - Rzeszotary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "DOM-BLACH" Skawski Robert