ARMET PPHU Arkadiusz Biegański

Ostrów Wielkopolski

Opinie o ARMET PPHU Arkadiusz Biegański

Przemek 2015-04-20 16:26
Pracowałem w tej firmie kilka lat. Ogólnie mam bardzo dobre zdanie. Warunki jak najbardziej okej , miła atmosfera mili ludzie. Jeśli chodzi o szefostwo to nie miałem dużej styczności ale nawiązując do stanowiska kierownika produkcji to właściwy człowiek na właściwym miejscu !
nieznani sprawcy 2017-02-19 21:32
ale ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf malaria i tragedia :) zakład dla emerytów!!! kobiety po 8 zł co to jest to jest ta najniższa? a ile się sklandali słyszy na temat tej firmy masakra. jak mieli dobrych fachwców to sępili i stracili poszli do konkurencji. na lakierni proszkowe po 11zł 2 litex :) hahaha dajcie ludzia podwyżki to firma i praca w niej bedzie git juz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 1 toalete na 40 osób ważna jest kasa!!!
Człowiek chętny do pracy 2017-04-20 19:46
Krótko,niestety wiem że zarobki zabijają psychikę człowieka w tej firmie,nie ma tam ustawowej minimalnej płacy .Ktoś to w końcu rozwiąże?
Zostaw swoją opinię o ARMET PPHU Arkadiusz Biegański - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARMET PPHU Arkadiusz Biegański