DELTA-BIS PHU i ST Dariusz Piątkowski

Jastrowo

Opinie o DELTA-BIS PHU i ST Dariusz Piątkowski

WILMAR Motycz 2012-05-15 14:36:48
Firma DeltaBis Dariusz Piątkowski, zalega od roku z platnoscią za wykonaną uslugę transportowa na kwote 1171,55 EUR, f-ra VAT nr: 148/11. Ostrzegam wszystkich przed tym "przedsiębiorcą".
Czarny 2013-12-23 16:36:57
Witam ostrzegam przed tym pracodawca, pracowalem tam wyplata otrzymywana po terminie i jeszcze za malo o kilka stowek. Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy.
Bestyja 2015-04-29 19:37:49
Ten pracodawca liczy na łosi. Ma stary zdezelowany sprzęt który inspekcja bez mrugnięcia okiem by zatrzymała, nie ma na bieżące naprawy, wydatki, spóźnia się z wypłatami, ma swoich wiernych pracowników. Nawet Ukraińcy nie chcą pracować u Pana Dariusza:) Jak ktoś lubi życie w ciężarowce, średnią, bub brak kontroli:), spóźnienie wynagrodzenie, lub przepadanie to może z czystym sumieniem się poświęcić. Pan Dariusz na pewno doceni.
Hiro 2015-12-30 11:26:27
Witam. Co słychać u pana Dariusza, albo Artura? Słyszałem że nie jest u niego najgorzej z warunkami stara się jak może z socjalem, wypłatami po za tym dba o jakość usług,a to ważne. Odnośnie sprzętu to tak jak w innych firmach transportowych(z tym zdezelowanym to penie jakiś Świeżak walczył bo zwykle takiemu daje się na przyuczenie żeby "zasmakował" życia drivera-i tak jest prawidłowo).
Może przyjmuje nowych kierowców?
pastor 2016-04-19 19:23:02
może i tak , ale to jest duża skaza na ich reputacji
Zostaw swoją opinię o DELTA-BIS PHU i ST Dariusz Piątkowski - Jastrowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTA-BIS PHU i ST Dariusz Piątkowski