TECO Spółka z o.o we Wrocławiu

Wrocław

Opinie o TECO Spółka z o.o we Wrocławiu

barts 2014-02-03 10:16:15
wszystko wygląda trochę inaczej niż na początku. rozmowa ok, atmosfera później beznadziejna. najważniejsza firma, życie prywatne- nie. (usunięte przez administratora)
Bartosz Słoma 2014-02-07 19:41:46
Witam serdecznie,
w odpowiedzi na post ,,barts'' chciałbym poprosić a zarazem zaapelować o nie podszywanie się pod konkretne osoby.Jeżeli masz odwagę do wydawania opinii podpisz się z imienia i nazwiska, a nie ukrywaj się pod inną osobą.Jeżeli sytuacja się powtórzy zdarzenie zgłoszę na policję.
Bartosz Szewczyk 2014-02-07 20:10:47
Witam serdecznie,
W nawiązaniu do posta "barts" pragnę poinformować, że podejmując pracę w Firmie, na wstępie wszyscy są informowani o warunkach zatrudnienia. Nikt nie jest zmuszany do podjęcia pracy. Osoba używająca nicka, sugerująca na moją osobę, powinna liczyć się z konsekwencjami wynikającymi z KK.
Drab 2015-11-03 17:58:14
Umowy to klamstwo praca od rana do nocy
falcon 2016-04-21 23:16:30
trendo, hasła zawsze są piękne. Myślę, że jednak pracownicy mają problem żeby swoje egzekwować np. w sądach.
Zostaw swoją opinię o TECO Spółka z o.o we Wrocławiu - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECO Spółka z o.o we Wrocławiu