Opinie o Teco Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Teco Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teco Sp. z o.o. w Wrocław

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w TECO Spółka z o.o we Wrocławiu? Taka informacja będzie pomocna.

zwolennik czarnego pana

wiele lat się zmienia, ale nie nie spleśniała atmosfera. Z dniowki na nocke, 4godz snu i na popolodniowke, a potem znowu dniówka. jak ci nie pasuje? kopią "dołek" pod toba i "dowidzenia". życie prywatne?- zapomnij. mobbing i zastraszanie począwszy od małych i łysych z góry. jeśli masz problem z alkoholem i jedziesz autem - nadajesz się idealnie! nadzór zamyka oczy na te sytuacje. "mały czarny lysy pan" - miesza wszędzie i działa na bałaganie - biuro nie wie co sie dzieje na budowie. zasługa małych łysych.

Premiera Nowy wpis
@zwolennik czarnego pana

...wszystko co powiedział przedmówca wyżej jest prawdą.

Antoni Nowy wpis

Przeczytałem, że pracuje się tu od rana do nocy, a umowa to kłamstwo. Co dokładnie oznacza to "kłamstwo"? Od rana do nocy rozumiem że nadgodziny i stawka lepsza za nie?

Premiera Nowy wpis
@Antoni

Umowa zlecenie. Najniższa średnia krajowa jest dzielona pomiędzy pracowników. Praca jest 3,4 razy w miesiącu po kilkanaście h( swego czasu padł rekord 23h ). Po 8 godz zamawiają maleńka pizzę dla każdego. W firmie tylko 3 osoby mają umowę o pracę,reszta na zlecenie,lub na ,, gębę,,. Z wypłatami to też jest temat rzeka.Nie polecam. Były pracownik

Michał Nowy wpis

Ile godzin dziennie macie prace ?

falcon

trendo, hasła zawsze są piękne. Myślę, że jednak pracownicy mają problem żeby swoje egzekwować np. w sądach.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Teco Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Drab

Umowy to klamstwo praca od rana do nocy

Bartosz Szewczyk

Witam serdecznie, W nawiązaniu do posta "barts" pragnę poinformować, że podejmując pracę w Firmie, na wstępie wszyscy są informowani o warunkach zatrudnienia. Nikt nie jest zmuszany do podjęcia pracy. Osoba używająca nicka, sugerująca na moją osobę, powinna liczyć się z konsekwencjami wynikającymi z KK.

Bartosz Słoma

Witam serdecznie, w odpowiedzi na post ,,barts'' chciałbym poprosić a zarazem zaapelować o nie podszywanie się pod konkretne osoby.Jeżeli masz odwagę do wydawania opinii podpisz się z imienia i nazwiska, a nie ukrywaj się pod inną osobą.Jeżeli sytuacja się powtórzy zdarzenie zgłoszę na policję.

barts

wszystko wygląda trochę inaczej niż na początku. rozmowa ok, atmosfera później beznadziejna. najważniejsza firma, życie prywatne- nie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Teco Sp. z o.o. - Wrocław

Teco Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Swojczycka 21-41
    51-501 Wrocław