FK INPRO S.C.

Tarnowskie Góry

Opinie o FK INPRO S.C.

adam200 2014-07-10 18:15:37
Ogólnie totalna amatorka,brak umów-narzędzi-ubrań -badań- itd,wynagrodzenie na raty w dodatku nędzne,nie polecam.
McDalton 2014-12-11 06:17:55
Totalną amatorkę w firmie robili Ci, którzy już w niej nie pracują i wypisują takie posty w necie. Odnośnie wynagrodzenia to jak się komuś chce pracować, to zarobi 3-4 tys. zł na m-c, a byli i tacy, co zarabiali więcej. Mało - droga wolna, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Zatrudnij się kolego w porządnej firmie, to zobaczysz dopiero jak się powinno pracować. Powodzenia.
Krzychu 81 2015-01-07 20:42:15
Witam ,pracowałem również w tej firmie i zgadzam się w całości z tym co pisze adam 200 ,ten który pisze o zarobkach od 3000-4000 to chyba jest jednym z właścicieli lub jakiś lizus z biura,jak można się zorientować z tekstu to McDalton sam na końcu postu przyznaje że nie jest to porządna firma.
tola 2016-04-24 18:49:02
nie musisz słyszeć wiele, firma i tak zbudowała sobie mocną renomę poprzez swoją działalność i koncepcje i projekty architektoniczno - budowlane, a widze że tutaj niektórzy po prostu nie doceniają jaka posada im się trafiła
Zostaw swoją opinię o FK INPRO S.C. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FK INPRO S.C.