Usługi Leśne Stanisław Hinc

Nakla

Opinie o Usługi Leśne Stanisław Hinc

sosna 2012-07-09 17:30:42
Chyba nie wiesz co piszesz człowieku, lepiej napisz prawdę bo to co masz teraz to tylko dzięki tej firmie. A pracownicy wcale nie zmieniają się co wypłatę odchodzą tylko Ci którym w głowach się poprzewracało. Najważniejsze to mieć przy sobie ludzi zaufanych a nie beszczelnych i zapatrzonych w siebie...Z całym szacunkiem nic ci do tej firmy i najlepiej się nie wypowiadaj na jej temat bo ci do tego DALEKO!!!!!!!!!!
L.Anonim 2012-07-30 09:01:51
Jeżeli na jednej pozycji maszyny okorują 113 drzew a na drugiej 30 drzew( za każde zniszczone drzewo jest kara 100 PLN to w sumie wychodzi 14300 PLN) to tylko świadczy o operatorach maszyn i o głupocie szefa że jeszcze takich pracowników trzyma.(Gdyby to nie był syn i zięć to by dostali pewnie po 400 zł wypłaty jak pilarze którzy odchodzą). \"Każdy (usunięte przez administratora) trafia w słupek\".
zulas 2013-07-05 10:01:23
Jak chcesz być łysy lub siwy to proszę bardzo, lepiej znajdz co innego bo tam nikt juz nie pracuje zostało ich tylko trzech.
lesniczy1 2015-03-29 12:02:52
Najlepsza firma to Erdol z Gubina szybko i dobrze robia wszystko ogrodzenia,pozysk,koszenia,czyszczenia i ludze w miare dobrze tam zarabiaja polecam pracownikom i lesnikom z woj.lubuskiego
qj 2016-05-21 12:30:11
myślałam że leśnictwo to jedn domena państwowych instytucji - nie wiedziała że u prywaciarza też można, a ile płaci?
Zostaw swoją opinię o Usługi Leśne Stanisław Hinc - Nakla
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Leśne Stanisław Hinc