Opinie o Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o. w Wiązowna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o. w Wiązowna

Radek Nowy wpis

Pracownik biurowy działu handlowego, co miał się zajmować sprzedażą chemii gospodarczej i kosmetyków oraz bieżącą obsługą kluczowych klientów miał w zeszłym roku propozycję, by robić to za 4000 zł brutto. O ile ta kwota przez ten rok wzrosła? I na ile pasuje do przydzielonych zadań?

Pikuś

Witam. Szef mlody bo tatuś chams (usunięte przez administratora) i kiedy.. a do tego przepisał.firme pracowałem tam lat 16 od (usunięte przez administratora) mnie wyzwał bo mówił że sobie zwolnienie załatwiłem i po awanturze mojej mi resztę zapłacił.bo zapłacił tylko pół. A ten z krzywa szyja to tzw wytrzeszcz Radek a Rafałek to fafik. Księgowa zmieniana co rok lub krócej. Pozdrawiam fabrykę wyzyskiwaczy gdybym starego spotkał pajac ksywa bym mu w mordę napluje.

Irena
@Pikuś

Serio 16 lat i zostawiłeś to wszystko? Naprawdę musiało Ci być przykro, bo rozumiem, że wcześniej bardzo dobrze Ci tu musiało być, skoro tyle lat byłeś... Czy tam niestety kluczową część opinii tak niefortunnie ukryło? Bo chyba nie do końca wiem z jakiego powodu w sumie to całe zwolnienie, po prostu nie chciałeś pracować, bo przepisał na tego młodego czy on coś w międzyczasie Ci zrobił jeszcze przed tą awanturą?

Irena

Naprawdę tak traktują osoby niepełnosprawne? Dziwi mnie brak odzieży ochronnej, faktycznie bhp aż tak bardzo nie było tu respektowane? Nikt nie myślał, żeby zgłosić te warunki?

Alicja Nowy wpis

Kobiety które kablują? Ale o czym i po co? Co im to daje że donoszą i działają negatywnie względem innych?

@Pikuś

Najgorsza firma świata. Poważnie. Wyzysk, (usunięte przez administratora), brud i niewyobrażalnie słabe warunki pracy.

Moje opinie też są usuwane. Bardzo o to właściciele dbają i mają wypracowane. Ale prawdy się nie da ukryć. Daję tej firmie kilka lat "życia". Karma wraca.

Igor

Bardzo dobry pracodawca oraz firma, tyle mozna jeszcze dodać, polecam

Halina

I właściciel nie planuje żadnych remontów w firmie? A czym przejawia sie to skandaliczne podejście? Podacie konkretne sytuacje?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o..
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

(usunięte przez administratora)Szef dorabia się na pracownikach.Nie ma dodatkowego urlopu, który przysługuje osobom z 1 czy 2 gr.SZCZERZE NIE POLECAM

Auuuu!!!

Najgorszy zakład w okolicy. Stary dorabia się kosztem pracowników, którzy tracą zdrowie pracując przy proszkach, czy płynach do prania. (usunięte przez administratora) ludzi na wypłatach - teraz wiadomo skąd cała rodzinka prezesa jeździ merolami.

Grażyna
@Auuuu!!!

Hej, wypowiadałeś się dość niedawno więc może odpowiesz mi na pytanie. Czy w firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie? Obecnie są trudne czasy ze względu na pandemię więc chciałabym ustalić czy pracodawca zapewnia umowę o pracę na czas nieokreślony.

?

@Były pracownik a dużo osób z 2 gr jest? jak z ich pensja ?

Dagmara

@monia nie ma sprzątaczek ?

Auuuu!!!
@Dagmara

Pracownicy sami sprzątają całe hale w piątki i tak samo biura.

Dagmara

Jakie tutaj oferują warunki pracy jako technolog? Jaki jest rodzaj umowy oraz pensja?

Sylwa

Hej. Jest ogłoszenie na technologa. Jak sytuacja w firmie aktualnie? Jest szansa na taka pracę ?

TOMSON

Są może przyjęcia do pracy na produkcję? Chciałbym zmienić pracę na nową, ( spokojniejszą, z szacunkiem do ludzi). W obecnej pracuje już 8 lat i czas na zmianę ponieważ tutaj mają ludzi za (usunięte przez administratora)

ULIK

Słyszał ktoś o rekrutacji i jak jest przeprowadzana ?

Mateusz

Polecam

Wreszcie normalny pracodawca!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o. - Wiązowna

• Jak się pracuje w Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Turystyczna 8 lok. 1
    05-462 Wiązowna
  • NIP: 5320100409 REGON: 2030471 KRS: 0000107604

Zakłady Wytwórcze Agro-Chemat Sp. z o.o.