motoakcesoria

Opinie o motoakcesoria

karol 2010-10-20 13:20
Witam chciał bym sie dowiedziec ile mniej więcej sie zarabia na stanowisku sprzedawcy w sklepach motocyklowych szczegolnie ineteresuje mnie Motoakcesoria
DDSkurfiel 2017-01-20 09:24
Witam serdecznie wszystkich,
dzisiaj chcialem napisac pare rzeczy o firmie moto-akcesoria.pl "Sklep motocyklowy".
Ogolnie krazaca opinia na temat tej firmy jest prawda,
to jest najgorsze miejsce do ktorego mozna sie zalapac.
Sa 2 opcje:

-abo jestes z Warszawy i masz zajawke, zatrudnisz sie i wykorzystaja Twoja pasje,
-albo jestes z poza Warszawy i stawka 8zl Ci odpowiada, ale tez wycisna z Ciebie wszystko do ostatniej kropli.

Ogolnie rzecz ujmujac pensje sa marne, spozniaja sie o czasami nawet miesiac i nie to nie jest normalne prosze mi wierzyc.
Persolen nie ma zadnej mozliwosci rozwoju, oni nawet nie maja pojecia o produktach ktore sprzedaja.
Potracanie z pensji za wszystko, nie mowiac o tym ze zadna pensja sie nie zgadza,
przelewaja za malo pieniedzy z nadzieja ze czlowiek tego nie sprawdzi.
Na czas rozstania ogolnie obcinaja Ci polowe pensji, tak na odchodne.

Wspolczuje tylko ludziom ktorzy robia tam zakupy, nie dosc ze nie zostaja doinformowani to jeszcze wmawia im sie jakies glupoty o produkcie ktorego pracownik nie zna (bo skad ma znac).
Ludzie daja sie oszukac, bo to sklep najbardziej rozpoznawalny do ktorego ciagnie poczatwowych motocyklistow.
MAM TYLKO NADZIEJE ZE CI KIEDYS PRZEJZA NA OCZY I JUZ NIE WROCA.

POZDRAWIAM LWG
Pracownik 2017-05-15 08:48
Witam!
Niestety, ale miałem okazje tam pracować. Stanowczo ODRADZAM robienie zakupów w tym pseudo motocyklowym sklepie... Każą wciskać klientom kit tylko po to żeby coś kupili! Towar jest traktowany jak śmieci, tak samo jak i pracownicy, a pracodawca to zwykły cham bez honoru który na rozmowie kwalifikacyjnej kłamie obiecując atrakcyjne zarobki. Jeszcze te pseudo motocyklistki które tam pracują. Polecam omijać szerokim łukiem sieć ich sklepów. Ta firma to kpina i jeden wielki przekręt.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o motoakcesoria - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie motoakcesoria