ZAKŁAD ROBÓT DROGOWO BUDOWLANYCH DROGBUD MICHAŁ PODRALSKI

Włocławek

Opinie o ZAKŁAD ROBÓT DROGOWO BUDOWLANYCH DROGBUD MICHAŁ PODRALSKI

kierowca 2014-10-15 18:48:26
nie polecam niskie zarobki problemy z wypłatami brak umowy o prace łamią przepisy w każdej płaszczyżnie
igi 2015-02-16 20:48:34
To są pomówienia i są one karalne tak dla niewiedzacych to ciekawe dlaczego tyle ludzi pracuje w tej firmie i burza się osoby zwalniani za alkohol ;)
BIGOS22 2015-02-17 20:19:15
IGI-PISZESZ CHYBA TYLKO TAK DLATEGO,BO ALBO JESTEŚ Z RODZINY LUB ZNAJOMĄ.WSZYSCY CO TAM KIEDYKOLWIEK PRACOWALI I PRACUJĄ DOSKONALE WIEDZĄ JAK TAM JEST.A CO DO PICIA TO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PIJE SZEF RAZEM Z PRACOWNIKAMI NA BUDOWIE.A ZA ALKOHOL TO ON NIE ZWALNIA...TYLKO ZABIERA DNIÓWKI!A CO DO KARALNOŚCI TO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI TRZEBA SIĘ WZIĄĆ ZA TAKIEGO NIEUCZCIWEGO PRACODAWCĘ A NIE ZA LUDZI KTÓRZY TO KOMENTUJĄ BO AKURAT WSZYSCY PISZĄ PRAWDĘ,TYLKO NIE TY!!!!
igi 2015-02-17 20:59:24
Nie jestem nikim z rodziny tylko pracownikiem który wciąż pracuję dobrze piszesz ze każdy kto tu pracował wie jak jest bo szef zawsze na co się umawial tyle płacił. Ja na waszym miejscu poprostu poszedł bym do niego i powiedział o co chodzi a wam widocznie brak odwagi zresztą zawsze tak było na budowie krzyki a na bazie ba liście się otworzyć mordy
widz 2015-02-21 18:03:48
Jak jest tak źle w tej firmie to czemu nie odeszliście prędzej, tylko piszecie po tym jak was zwolnili, kto doprowadził auta służbowe do ruiny? szef czy wy?. Patrząc na to wszystko z boku macie w wielu sprawach racje ale medal ma dwie strony, widziałem pijanych na robocie, kradnących paliwo, kostkę i narzędzia
aaaaa 2015-02-23 21:15:48
Igi czy michal
wołek 2015-03-19 19:53:56
IGI ma rację,każdy odważny na budowie!Zwalniają się i po miesiącu albo jeszcze szybciej są z powrotem.
Ale teraz się zmieniło już nie ma dniówek tylko na godz.i wyplata miesięczna.
Poza tym z Michałem idzie wszystko załatwić.
k.p 2015-04-19 09:20:47
Idzie załatwić jak mu sie palca w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzyma każdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cwany a co do czego to michalku to michalku tamto .Sam ile razy pijany chodził na budowie a takie gadanie ze samochody my doprowadziliśmy to bzdura . A co do kradzieży to są okradal nas a nie my niego na każdym kroku oszukiwal aż z tej zachłanności samochód rozwalil i później bylo go stać aby kupic drugi samochód a nam przez to miesiąc czasu nie placil
pazer 2016-05-19 13:53:27
mwewa, to nie jest rujnacja. Bardziej nieodpowiednie kontrakty między podwykonawcami. Firmy niestety w ten sposób przepuściły sporo kasy
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD ROBÓT DROGOWO BUDOWLANYCH DROGBUD MICHAŁ PODRALSKI - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD ROBÓT DROGOWO BUDOWLANYCH DROGBUD MICHAŁ PODRALSKI