Opinie o Bioterminal Łukasz Borowski w Cieplice Śląskie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bioterminal Łukasz Borowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bioterminal Łukasz Borowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bioterminal Łukasz Borowski w Cieplice Śląskie-Zdrój

Karol Nowy wpis

Dlaczego firma nie ma aktualnie żadnych ofert ?

mpl Nowy wpis

adam, wszystko normalnie u nich funkcjonuje. Tylko wydaje mi się, że bariera językowa wśródniektórych sferach może przyczynić się do kiepskkiej atmosferay

jadzia Nowy wpis

no ja znalazłam adres ich storony internetowej - www.bioterminal.pl ale niestetety wyskakuje że taka strona już nie istnieje, wiec jak nie ma strony to pewnie firmy bioterminal też już nie, bo jak to teraz się mówi, że jak czegoś nie ma w internecie tto nie istnieje i idąc tym tropem to na to wychodzi

kiero Nowy wpis

A w czym Ci to pomoże? Tak tutaj też były negatywne opinie na innych forach takich jak np e-transport. A na temat tej śmiesznej firmy szkoda co kolwiek pisac/mowic przejechałem się na nich... drugiego takiego krętacza nie spotkałem jak Pana [usunięte przez moderatora]

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bioterminal Łukasz Borowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
....

Z tego co widziałem po wypowiedziach na innych forach nie byłem pierwszy tylko jakoś dziwnie wszystkie negatywne opinie były usuwane. A teraz trudno powiedziec czy oni nadal funkcjonują jeśli tak działali

....

Dajcie spokój sobie nie ma senstam pracowac bo i tak wyplaty nie otrzymasz ja od listopada jej nie otrzymałem i kontaktu zero ... a te pozytywne komentarze chyba sami piszecie. Dlaczego wszystkie negatywne są usunięte? Czyżby po to aby się inni dali sie naciac na waszą "uczciwosc".

Mariona78

Firma godna polecenia pracowałam tam jakiś czas temu i było ok.

andrzej_m

Ogólnie uważam, że praca jest ok.

Witam. Polecam solidna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Bioterminal Łukasz Borowski - Cieplice Śląskie-Zdrój

Bioterminal Łukasz Borowski
1.7/5 Na podstawie 86 ocen.

Bioterminal Łukasz Borowski