Opinie o Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA w Kędzierzyn-Koźle

Mery Nowy wpis

Nadal nikogo nie szukają, więc te rady Wasze jako pracowników to z jednej strony tylko podziwiać, ale z drugiej na nic są, bo skoro nie można się za cukiernika przyjąć... Może coś wiecie, czy się ktoś będzie zwalniał? Już tu jeden pisał, że musiał za granicę wyjechać, więc kto wie :))

@ pracodawca Nowy wpis
@Mery

Dzień dobry, po nowym roku będziemy potrzebować cukiernika, gdyż jedna z cukierniczek odchodzi na macierzyńskie. .... a jednak jakieś rotację są;)

Karolina Nowy wpis

Cześć, jak to się stało, że dostaliście tutaj prace? :) Nie widzę żadnych ogłoszeń, o rekrutacji też nikt tutaj z was nie wspomina. Chodzi mi o pracę sprzedawcy. Może najlepiej podejść bezpośrednio do cukierni i zapytać? Wspominacie o terminowych wypłatach i o tym, że z szefostwem da się dogadać, ale może macie coś jeszcze do dodania? Jak tam rotacja pracowników, często ekipa się zmienia, czy raczej skład ten sam? :) No i jak sprawa z wynagrodzeniem, umową? Proponują coś więcej niż najniższa krajowa?

Igunia Nowy wpis
@Karolina

Ekipa od lat tą sama

Małgorzata

Dużo opinii, różnych, ale większość pochodzi od klientów firmy. Fajnie, że wypowiedział się jakiś pracownik, który raczej nie miał zastrzeżeń do pracy w cukierni, ale było to dość dawno. Czy aktualnie firma jest rentowna i nie ma problemu z terminowymi wypłatami?

Stary pracownik
@Małgorzata

Czytając komentarze, nie chce mi się wierzyć że nie wypłacal wypłat. Pracując u Pana Adriana, nie mogę narzekać zawsze terminowo wypłacał, nawet była sytaucja że żona znalazła się w szpitalu i już potrzebowałem, to odrazu zadzwonił z pomocą. Tak samo koledzy na czas mieli lub wcześniej.

@Stary pracownik

Czyli od kiedy mniej więcej tu nie pracujesz? Bo może niestety w ostatnim czasie się to zdarzało ale z jakiś istotnych przyczyn

Stary pracownik
@Urszula

Nie pracuje od miesiąca, musiałem wyjechać za granicę pracować, ponieważ wiaodmo jak wygląda sytaucja w Polsce. Ludzie tam pracują po 18 lat, bardzo maja szacunek do szefostwa, tak samo On do nich...Tym bardziej, że On dzwoni do mnie i się pyta, jak wygląda sytaucja u mnie.. Nawet pozwolił mi samochód pożyczyć, jak się przeprowadzałem.

@Stary pracownik

Widać, że pewnie będzie jeszcze chciał, żebyś wrócił. ;) Czyli nawet po 18 lat ludzie tutaj pracują wow. W takim razie rzadko pracuje tu ktoś młody? Ogólnie to ile osób jest tak właściwie tu zatrudnionych?

Tagra
@Małgorzata

Ma. Nie zapłacili za naprawę sprzętu

Proszę o informację czy firma oferuje szkolenia dla cukierników? Chciałabym się nauczyć dekorować ciasta.

Aguś
@Karolina

Tak proszę się zgłosić do Krystyny Szewczyk matki współwłaścicielki jak dekorować ciasta wie najlepiej.

@Aguś

Czyli ta Pani też tu pracuje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
j.j.

I jeszcze za faktury nie płacą.

Emilia
@j.j.

Tobie nie zapłacili? Mówisz z własnego doświadczenia? Zgłosiłeś to gdzieś?

Kupiłem ciasto spaniałe z waszej piekarni żenada

@Paweł

Kupiłem w Lewiatanie w Glubczycach zatrułem rodzinę to nikogo wina nigdy nic nie kupię z Tej PIEKRNI!!!!!!!!!!

Justyna
@Paweł

Tak się składa, że właśnie szukałam jakichś informacji odnośnie wypieków od PIEKARNI-CUKIERNI "VITA", więc dobrze, iż natknęłam się na Wasze posty. Skoro dostarczają stamtąd nieświeże ciasta, to wypadałoby zwrócić im uwagę. Zrobiliście to?

Klient
@Paweł

Kupowałem i ciasto mają dobrej jakości, cała moja rodzina chwali.

Klient
@Paweł

Pierw trzeba nauczyć się pisać, a później dodawać komentarze. Od tej firmy kupuje rok czasu, jakoś zastrzeżeń nie mam.

Daria

Same opinie klientów ,a co z pracownikami? Przecież to forum pracownicze.

Chmurka
@Daria

Żaden pracownik nie może narzekać na traktowanie i pensje. Osobiście pracuje i wszystko płacą w terminie, z szefostwo da się dogadać.. Do pieczywa każdy ma inne kubki smakowe...

Przemysław
@Chmurka

Widzę, że znasz firmę od środka i piszesz o dobrym traktowaniu pracowników oraz o niezłej pensji. Możesz mi powiedzieć jaki rodzaj umowy jest tu proponowany na samym początku współpracy? Ciekawi mnie ta kwestia, mam nadzieję że niedługo dasz mi znać.

Marian

Nigdy więcej zakupu pieczywa w tej piekarni! Nawet najlepsze dodatki nie zatuszują wstrętnego smaku chleba.

Janusz

Najgorsza piekarnia w Kędzierzynie koźlu, bułki niedobre, zgaga gwarantowana, a to co nazywają chlebem to jeść się nie da!

klient

Kupiłem ciasto nie dość że za kawałek zapłaciłem krocie to w domu rozpadlo się a galaretka roztopiła masakra. Chleb drogi nie polecam tej piekarni.

Proszę, aby klienci nie sugerowali się tą jedną opinią. Moim zdaniem pieczywo podstawowe i cukiernicze jest bardzo dobre. Chleb i bułki zachowują na dłużej swoją świeżość. Pieczywo jest dowożone codziennie świeże. Polecam spróbować.

sebo

masakryczna piekarnia w dniu 23.02(tlusty czwartek )zakupilem 5 paczkow i wszystkie stare w ich piekarni w Renskiej Wsi masakra!no ale coz zrobic mysla ze na wsi moga wszystko sprzedac.Szef oczywiscie telefonu nie odebral w dniu 23.02 wiec opisuje to na forum.Tak wiec od 24.02 minimalnie 10 stalych klientow sie pozbyliscie

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA?

Adrian STACHELCZYK Piekarnia-Cukiernia VITA
  • Wałowa 1