COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY

admin 2015-07-30 18:10
Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.
Gosia 2017-01-24 08:52
Obecnie firma rozdzielila się na dwie firmy. Pracowałam u "Pana" Szkolnego, buc jakich mało. Traktowanie ludzi przedmiotowe, złotówki w oczach i nic więcej. Zero szacunku dla pracownika, szukanie winnych, za błędy, które sam popełnił wyżej. Nie zna się na prowadzeniu firmy, obraża pracowników nawet na forum publicznym. Nie widzi w swoim zachowaniu nic złego, ba uważa się za dobrego szefa, mimo, że ludzie notorycznie stamtąd odchodzą. Nie polecam tej firmy a jemu życzę jak najgorzej choć z natury nie jestem zawistna, ale Szkolny to szuja jakich mało.
Hania 2017-01-24 08:59
Najgorszy wybór jako pracy w Kędzierzynie-Koźlu, już w Kauflandzie na kasie jest większe poszanowanie pracownika niż u szkolnego, celowo mała literą. Ludzie stamtąd uciekają, a opinie krążą po mieście. Zastanów się bucu dlaczego, a nie jeszcze wyglaszasz na zebraniu, że jesteś najlepszym co mogło ich spotkać. Śmiech na sali, do tego wszystkiego głupi.
Zostaw swoją opinię o COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLO-SPORT S.C. JOANNA SADO, DAMIAN SZKOLNY