Opinie o SEB-BUD Sebastian Polit w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SEB-BUD Sebastian Polit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SEB-BUD Sebastian Polit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEB-BUD Sebastian Polit w Jastrzębie-Zdrój

Klient Nowy wpis

Uwaga na (usunięte przez administratora) ludzi własną żonę i dzieci okradł zostawił z długami .unikać typa manipulant i (usunięte przez administratora)

Michał Nowy wpis

Czemu ten koleś wywala negatywne opinie i grozi zdjęciem że zgłosi na policję słuchaj pracodawców za 5 zł ... będziesz komuś groził zgłoszę cię do pipu za pracę bez umowy

Czy rozmowa rekrutacyjna w SEB-BUD Sebastian Polit odbywa się również w języku angielskim?

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.
Informujemy, iż zarówno my, jak i zespół administratora serwisu GoWork.pl uważnie obserwujemy wkład Państwa  na wątku Naszej firmy.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną. Mając na uwadze ciężką pracę całego zespołu nie możemy przyglądać się temu bezczynnie.

Dążymy, aby to miejsce stanowiło przestrzeń do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SEB-BUD Sebastian Polit? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Adrian .C.

Polecam .Pracowałem na zleceniu w tej firmie . Wszystko przebiegło normalnie towar był dostarczony na czas .Wypłata zgodnie z umową i na czas .Jestem zadowolony z kontaktu i współpracy .

Czy SEB-BUD Sebastian Polit ma ściśle ustalone godziny pracy?

SEB-BUD

PRACA OD Poniedziałku do piątku od 7 do 15

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SEB-BUD Sebastian Polit? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

witam rekrutacja standardowa trzyetapowa .czas oczekiwa nia ok 7 dni roboczych

Jaka jest kultura pracy w SEB-BUD Sebastian Polit?

Bartosz

Od kiedy pracuje, nie zdążyła się żadna nieciekawa sytuacja w zespole, tak samo z szefem, klimat w pracy jest bardzo przyjemny, a sama integracja zespołu bardzo dobra.

Ile jest zmian w SEB-BUD Sebastian Polit?

SEB-BUD

witam , system jedno zmianowy od 7 rano

harry1526

jeszcze raz przepraszam pracodawców za swoją opinie też mi nie raz pomogli i atmosfera w tej firmie jest fajna i bardzo zolidna tylko byłem urażony tym że nowi pracownicy meli większą stawke ode mie zamiast pogadać otym z swewem wolałem odejść

Aleksandra

Firma zajmuje się układaniem kostki brukowej, izolacją budynków itp. i generalnie skupia się na pracy fizycznej. Zastanawiam się czy kobieta na takim stanowisku da sobie radę. Czy jakaś Pani tam pracuje i może się wypowiedzieć? A może mają też swoje biuro i poszukują tam kogoś do pomocy? Dajcie znać.

@Aleksandra

Witamy Pani Aleksandro niestety nie zatrudniamy kobiet na stanowisku brukarza z uwagi na fakt iż jest to ciężka fizyczna praca ,jednakże na stanowiskach kierowcy lub operatora koparki myślę że te stanowiska jak najbardziej będą dogodniejsze dla kobiety .Pracowników biurowych na chwilę obecną posiadamy .

harry1526

Bardzo przepraszam za opinie chciałbym przeprosidz za to pracodawców

Kacper

Miła firma super robota starania polecam

Łysy

Witam cało brygade super mi się z wami pracowało spoko pracą fajną atmosferę i podziękowania dla szefa z pomoc w trudnej rytuał i za wsparcie jeszcze raz dziękuję

Kamil

Witam odnośnie do komentarza ,,koparka stoi A ja muszę robić łopatą".dla mnie jest to śmieszne co ci ludzie piszą robię już 4 lata w tej firmie czasami koparka niema dostępu i trzeba zrobić to ręcznie zawsze tak było na budawach normalna rzecz szefostwo jest spoko pomagają gdy jest potrzebą dziękuję i jeszcze kilka słów do tych co piszom w komentarzach jak tu źle jest powiem trzeba było się uczyć bo większość nie umie prosto kostki odciąć ani odpalić maszyny pozdrawiam Kamil pracownik

harry1526

ciekawe czy tak jest jak mówisz zwłaszcza że nie podpieramy sciany tam powiny być dwie przerwy łopaty też działają a potem jak się zepsują narzekanie jedna łopata 100 zł

@harry1526

Bo my wiemy kto pisze haha .Łopatą trzeba umieć pracować .I narzedzia się szanuje bo dobra łopata też kosztuje. No tak nie twoje to można zniszczyć. A dla leserow to nawet 2 przerwy bedzie mało.

Pracowałem w tej firmie 3 misiące z powodu przestoju w Czechach wszystko bylo ok praca ciężka jak to budowlanka ale wiedziałem gdzie idę .Wynagrodzenie na czas .Szef spoko i ekipa też .Pozdrawiam

Dorota

Czy firma zatrudnia nowych pracowników w trakcie pandemii?

Arkadiusz

Polecam firmę jaki klient .Wykonali u mnie dużą inwestycję świetnie poradzili, ekipa bardzo zgrana .dziennie po pracy był porządek. Szef jest cały czas na budowie Ja polecam tą firmę .

W jakich godzinach firma pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o SEB-BUD Sebastian Polit - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w SEB-BUD Sebastian Polit?

Zobacz opinie na temat firmy SEB-BUD Sebastian Polit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEB-BUD Sebastian Polit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEB-BUD Sebastian Polit

SEB-BUD Sebastian Polit