DOM-TRANS

Straszęcin

Opinie o DOM-TRANS

anonim 2010-07-07 22:34:56
Pracowalem w tej firmie 5lat[usunięte przez administratora]-i nie bylo zle.Moze teraz jest inaczej,ale jestem zdania ze sa gorsze firmy-ta zawsze byla wyplacalna na czas,i pomogla w potrzebie.A jak ktos chce pracowac,to wszedzie da rade zarobic.Jak jest tak zle,to kolego zmien firme.Brales z nia slub?Pamietajmy,ze wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma.Jak bede szukal pracy w kraju,to pierwsze zadzwonie do szefostwa tej firmy.Mimo ze sie tam zmienilo,firma jest OK.Pozdrowionka dla starej kadry[sa tacy co tam pracuja po 10lat i wiecej]
anonim 2011-04-30 10:52:59
kurde tez tam pracowalem i nie bylo tak zle.to jedna z firm gdzie chlopaki trzymaja sie jakos.jest tam paru niepasujacych np z ( usunięte przez administratora ) robi na paliwie.wrocilbym.pozdrawiam sliczna szefowa.to zjawiskowa kobieta :-)
alek 2013-09-24 13:52:32
anonim a możesz napisać jeszcze na temat tego jakie do tej pory były wypłaty a do jej wysokości zostały obcięte?
123 2014-02-13 16:50:23
Dom-trans dobra firma uczciwi pracodawcy niezła kasa pracuje już tam chwilę(usunięte przez administratora)
123 2014-02-25 11:48:47
potwierdzam dom-trans ok
125 2014-04-29 15:42:44
dobra firma, uczciwi ludzie płacą na czas młoda szefowa podjedzie jak braknie czasu
121 2014-07-23 15:54:16
co to za dziewczyna jeździ w dom-transie? widziałem ją kilka razy piekna
Małgorzata 2014-12-02 18:37:23
Pracowałam w tej firmie parę lat i nie mogę na Szefa, czy Szefową złego słowa powiedzieć. Takich pracodawców szukać jak ze świecą. Atmosfera w biurze świetna, każdy zna swoje miejsce, każdy wie, co do jego obowiązków należy. Zmieniłam pracę ze względów prywatnych, ale serdecznie polecam. Szef jest uczciwy, wyrozumiały i LUDZKI, co rzadko zdarza się w dzisiejszych czasach. Szefowa to samo. Z resztą wystarczy popatrzeć na większość opinii. Jeżeli Szefostwo tę opinię czyta, to niech wie,że jest zasłużona, i że zawsze będę mieć sentyment do Was. Dziękuję za współpracę! Pozdrowienia dla całej ekipy! ;)
Takitam 2014-12-21 17:46:18
Witam. Moze mi napisać ktos, jak wygląda tam praca kierowcy ?? Sa na samozatrudnieniu ??
korinoko 2015-02-11 13:02:24
no to dobrze @michał, startuj do nich spokojnie na kierowce, firma przecież znana jest z transportu, to i nie masz się co bać, ze są na przykład niewypłacalni czy mają problemy z płynnością finansową. Dajcie znać jeszcze czy można do nich iśc jak ma się kat B tylko czy nie ma się co pchać do nich??
mieciu 2015-03-25 21:34:19
pracowałem 18 miesiecy szef i szefowa spoko(usunięte przez administratora) zarobki w granicach 4 tys i dwa tygodnie w budzie pozdrowienia dla starej ekipy
marcin 2015-07-03 23:06:27
polecam ta firme pracowalem szukalem lepiej a nie znalazlem szefostfo spoko pozdrowienia dla szefa i szefowej
zbychu 2016-02-17 19:46:58
Jak z zarobkami w tej firmie i co ile zjazdy?
zbychu 2016-02-17 21:07:24
Witaj jak zarobki w tej firmie się mają ?co ile zjazdy ?
zbychu 2016-03-08 22:32:02
Dla mnie zarobki są ważne z tego względu ze jestem jedynym zywicielem rodziny . A już trochę przeżyłem i nie jedna firmę odwiedziłem i nie wiadomo co obiecywali.
zbychu 2016-03-09 18:59:28
Chciałbym wiedzieć jak jest na prawdę ile się bierze na rękę. Bo wszędzie są dobre zarobki jak się pyta o robotę.
zbychu 2016-04-16 20:26:13
Z przyjęciem nie ma problemu juz dzwoniłem pytałem. Zarobki tez mi powiedzieliniej więcej ale w tym rzecz ze juz trochę przejeździlem i znam trochę rynek i nie chce mi się wierzyć że takie zarobki jak oni mi mówili są w tej firmie i to jeszcze na umowę o pracę. Dlatego chciałbym żeby się ktoś kto albo pracuje albo pracował w tej firmie i na własnym doświadczeniu jasno i konkretnie powie jak jest w tej firmie.
zbychu 2016-06-01 07:24:33
Widzę ze nikt mi nie udzieli konkretnych informacji na tym forum. Wiec nie wiem w jakim celu ono powstało.
franek 2016-10-08 15:20:46
Firma zatrudnia na dzialalosc . Mam nadzięję że zdajesz sobie sprawę z czym to się wiąże.
Franek 2016-10-10 16:56:46
Ok. Może najpierw zalety tego rodzaju zatrudnienia lub inaczej - samozatrudnienia. Odpowiedź prosta ... Brak !!! Wady : w każdy miesiąc od zarobionej sumy musisz odprowadzić składkę ZUS inaczej mówiąc , musisz pracować. Nie masz urlopu. Oczywiście sam sobie możesz dać urlop ale wtedy szybko znajdziesz się na liście dłużników . Brak przez pierwszy miesiąc chorobowego . W każym momencie możesz zostać bez pracy nie ma czegoś takiego jak okes wypowiedzenia. Zapomnij o premiach podwyżkach itp. Nie pracyjesz w wybranej firmie , tylko swiadczysz na jej rzecz usługę. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Nie zależy to od ilosci dni pracy ani przejechanych kilometrów. Jestem kierowcą który to przerobił. Nigdy więcej !!! Sami jesteśmy sobie winni że godzimy się na tego rodzaju fikcyjny rodzaj zatrudnienia.
Franek 2016-10-10 16:57:41
antoni anonim 2016-10-17 22:13:51
Witam, pracowałem tam, było ok, nie mam zastrzeżeń, ekipa ok, poszedłem dalej MIODU SZUKAĆ, tylko tyle ze mi sie system pracy poprawil bo 2 na weekend to za malo czasu w domu, ale jak kos chce i mu to nie wadzi to moze spróbować, firma bardzo ok!
korynit 2016-10-17 22:18:56
no właśnie ja się chciałam dowiedzieć ile wam tutaj w firmie wypada miesięcznie tych weekendów pracujących bo się zastanawuiam czy dałabym to jednak radę pogodzić ze studiami zaocznymi, sądzicie że to możliwe?
Galik 2016-11-27 21:14:15
To jAK w końcu z tym zatrudnieniem jest w tej firmie?? Jak się mają zarobki do tych weekendów w budzie?? 2 weekendy w domu to trochę malo:( ( usunięte przez administratora )
kobieta 2016-12-03 18:41:01
a ja Wam to przedstawię jak wygląda to z pozycji kobiety. Mój facet pracował tam rok. Na szefostwo nie narzekał ale na logistykę powinien chociaż starał się tego nie robić. Jeżeli chodzi o czas jazdy to wyglądało to tak 22 - 24 dni w trasie i 2-3 dni w domu. Bywało że 45 godzin stał w Zgorzelcu w poniedziałek w nocy był w firmie a w środę rano w trasę. Jeżeli chodzi o zarobki to rozbieżność był duża. I nie było to zależne od dni przepracowanych ani od przejechanych kilometrów. Liczyliśmy na wszystkie strony i niestety żadnej reguły.
średnio na miesiąc 3, czasem nawet nie. Ale nie można było narzekać bo w końcu to praca o którą nie jest łatwo. Teraz zmienił pracę. Zarabia więcej i częściej jest w domu. Ale to ciężka praca i myśle że po przejechaniu 9 tys. km 3 dni odpoczynku to za mało. Pozdrawiam koleżanki po fachu :) czyli żony kierowców
Zostaw swoją opinię o DOM-TRANS - Straszęcin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM-TRANS