DOM-TRANS

Opinie o DOM-TRANS

Co wchodzi w socjal DOM-TRANS?

Łucja Nowy wpis

Witajcie. ;) opowiedzcie mi proszę o zarobkach za kółkiem. Jeden Pan pisał jakiś czas temu, że niedoświadczonych tez tu biorą, wiec może chłopaka podeślę. Tylko czy warto? mam taka ofertę z kiedyś gdzie były podane widełki od 5 tys do 9 tys, po pierwsze to czy do dzis jest więcej? no i druga sprawa to od czego zależy ta różnica?

J Nowy wpis
@Łucja

Różnica zalezy od chęci do pracy i doswiadczenia

Patryk Nowy wpis

Witam. Zacząłem właśnie niedawno prace w Dom Trans i jak najbardziej mogę polecić firmę. Plus jest taki że przyjmują kierowców bez doświadczenia i dużo można się nauczyć. Mili ludzie spoko atmosfera. Jestem na tak. Pozdrawiam

Hej. 4 miesiące temu widzę, że szukali kierowcy C+E. Trochę się zagapiłem. Firma się rozwija, że pojawiają sie nowe oferty, czy taka jest rotacja? Pisaliście tu, że flota aut nowa i co najważniejsze system pracy 10 dni w trasie 4 w domu. Dalej tak jest? W ogłoszeniu podali, że stały grafik tygodniowy, więc chcę szczegóły poznać :)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca krajowy kat. C+E w firmie DOM-TRANS? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DOM-TRANS?

Kierowca

Szefostwo jak i spedycja bardzo dobre mają podejście pracuje kilka lat i nie mogę im nic złego zarzucić oby więcej takich firm bylo

@Kierowca

Pojazdy chyba nowe mają? Jakie marki? Jaki jest system pracy i ile wynosi wynagrodzenie?

Kiero
@Adam

Samochody marki renault nowe sprzęt zadbany przeglądany na bieżąco system 10 dni w pracy 4 w domu wynagrodzenie kwestia dogadania chyba jak wszędzie

Jak wygląda stary w tej firmie , chodzi mi o warunki podstawa + diety ?? Dniówki ??? Kilometry?? Fracht ??? W jakich systemach się tutaj jezdzi ??

@Paweł

Jak się dogadasz z szefostwem tak masz, km, godzinowka, dniowka, fracht

Jakie wartości są cenione w DOM-TRANS?

Kierowca

Chęć pracy za małe pieniądze. Dyspozycyjność. Brak perspektyw rozwoju zawodowego . Jeżeli masz te cechy, śmiało aplikuj. atmosfera w firmie wspaniała. (usunięte przez administratora)

Edyta

@DR, niestety, jak widzisz, admin skrócił opinię @anonim. Pewnie zawierała wulgaryzmy, albo dane personalne pracowników. Może Ty dopisałbyś, dlaczego nie polecasz DOM-TRANS-u? Może jakieś plusy pracy u nich się znajdą?

DR
@Edyta

Jest to tylko moja opinia, każdy może się z nią nie zgodzić i mieć inne zdanie na temat tej firmy. Jeździłem 3 lata. Minusy słabe pieniadze, kilka rozladunkow i zaladunkow, współpraca ze spedycja na zasadzie do poki robisz wszystko co chcą jesteś super kierowca ale jak masz swoje zdanie, jakieś wymagania to juz jest inaczej.Krotkie przerzuty, zostawianie auta gdzieś po drodze, brak premii na swieta , krótkie pobyty w domu.Ktoś tam pisze że plusy to wolne , pieniądze na czas itp , przepraszam ale to głupota , przecież to jest normalna sprawa że za wykonaną pracę należą się pieniądze zgodnie z umową. Urlop również na umowie o prace się należy więc to nie jakaś dobra wola tej firmy że płaci i daje urlop. Według mnie plusy to dobre auta, na bieżąco naprawiane i więcej plusów niestety w tej firmie nie dostrzegałem dlatego już tam nie pracuje. To jest tylko moja opinia.

@Edyta

Edyta dlaczego zwolniłaś się z tej firmy piszesz jaka wspaniała wyśmienita normalnie miód a nic nie wiesz o pracy kierowcy pracowałaś w biurze dla was atmosfera przepiękna tylko tem kierowca wszystkiemu winien

Jaki dress code obowiązuje w DOM-TRANS?

PR

Biały t shirt, spodenki , koniecznie białe skarpetki( najlepiej jak najdłuższe)i klapki :) W takim stroju masz ogromne szanse na pozytywne rozpatrzenie twojego CV oraz z całą pewnością zrobisz bardzo dobre wrażenie na pracodawcy. Możliwe że dostaniesz ogromną szansę i dostaniesz się do tej wyśmienitej firmy. Rozwiniesz swoje umiejętności , zobaczysz co to znaczy pracować w miłej i przyjaznej atmosferze , z całą pewnością będziesz zaskoczony podejściem ludzkim szefostwa , spedycji itp.

Czy DOM-TRANS praktykuje "luźne piątki"?

Shofer

Niestety tylko owocowe czwartki.

Gargamel

Potwierdzam. Niezawodne Renault, 15 min mija jak 45min. Wypalty jak najbardziej zachęcające kierowców, tak jak ilość rozładunkòw. Kuki zawsze ma rację. To jest kierowca oddany firmie od lat. Taki z powołania :-)

Simon

A czy w domu transie jeżdżą podwojne obsady? Szukam pracy z żoną.

@Simon

Niema podwójnych obsad w omedze zapytaj tam są i potrzebują

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w DOM-TRANS?

Szofer

I właśnie widać że nie pracowałeś w tej firmie bo podwyżki są i to co jakiś czas zależy kto jak pracuje to i zostanie doceniony a kto wyjeb,,,, to i niema nic bo co im z takiego pracownika niech idzie szukać szczęścia gdzie indziej. Jak to mówią jaka praca taka płaca tak właśnie w dom transie wiem bo pracuje tu dobre kilka lat.

Szofer

Haha chyba jasne kto pisze ten co się zwolnił i wrócił z potworem i myślał że dom trans padnie mu na kolana a tu taki joke że trzeba było się znowu zwolnić i do wroga wyjechać do pracy.Bo jeszcze taka firma się nie narodziła żeby tobie dogodzila.

Szofer

Pracował tu jeden gość przeszło rok poszedł do szefa o podwyżkę szef mu nie dał. Gość powiedział że się zwalnia a szef to się zwalniaj. A dlaczego bo gość miał (usunięte przez administratora) na robotę i wiecznie mu coś nie pasowało więc droga wolna i to się ceni.

Xxxz

Szefostwo wporzadku i pieniądze na czas na tym zalety się kończą, pieniądze słabe jak za poświęcenie całego swojego życia dla tej pracy, spedycja słaba, niektórzy spedytorzy liczą trasy chyba według google maps nie licza się z tym że ciężarówka jeździ wolniej , w tej firmie jeżdżą Renault premium na międzynarodówce co dla kierowców nie jest zbyt komfortowe mieszkanie w takim aucie przez 2 tyg, trasy różnie raz jest dobrze ułożona i fajnie się jeździło a drugim razem dużo postoju , nerwów i jazda na styk z czasem pracy. Ogólnie firma srednia.

@Xxxz

@Xxxz, dlaczego piszesz o "poświęceniu całego swojego życia" dla tej pracy? Czy osoby zatrudnione w DOM-TRANS tak wiele czasu spędzają w firmie? Jestem ciekawa, jak wygląda stosunek praca - dom w przypadku zatrudnienia jako kierowca w DOM-TRANS.

Xxxz
@Edyta

Bardzo dużo czasu spędza się w trasie. Zresztą warunki zatrudnienia są jasne i odrazu na rozmowie kwalifikacyjnej dowiadujemy się jak to będzie wyglądać więc świadomie się zgadzamy lub nie. Ja się zgodziłem ale jednak po paru miesiącach zrezygnowałem bo 11-12 dni w trasie i 45-66 h w domu to trochę za mało. Według mnie jest to poświęcenie całego życia , nie na sie czasu dla rodziny , znajomych czy czasu na zainteresowania , dlatego zarobki powinny być adekwatne do poswiecenia.

Kiero

Od 10 do 13 dni w pracy na okolo 2 do 3 dni w domu godziny oddac i powrot

Grzesiek

Czy to z tego powodu nie korzystacie z forum? Miałem nadzieję, że coś więcej dowiem się o pracy, szkoda.

Simon

Bardzo dobra firma płacą jak na Podkarpaciu mogło by być lepiej ale nie narzekam wszystko na czas,szef bardzo w porządku życiowy facet!!!Jak najbardzie polecam firmę spedycja mogła by być trochę lepsza ale nie zawsze będzie idealne wszystko:)

@Simon

Co masz na myśli pisząc, że "spedycja mogła by być trochę lepsza"? Rozumiem, że od jakiegoś czasu już pracujesz w DOM-TRANS. Czy wynagrodzenie wzrasta wraz na przykład ze stażem pracy w tym miejscu, czy raczej utrzymuje się na dość stałym poziomie?

@Simon

A ile tak średnio można zarobić ? Licząc średnią np z roku . Jak to tajemnica , to cofam pytanie. Firma jeździ po Europie. Ja na kraju i jest średnio koło 3 do 4

@Kierowca

Rozumiem, że pytasz z perspektywy osoby, która chciałaby podjąć pracę w DOM-TRANS. Czy jeszcze jakieś czynniki, dotyczące pracy w tym miejscu, są dla Ciebie ważne, czy jednak skupiasz się głównie na zarobkach? Rozważasz w niedługim czasie aplikowanie do pracy w DOM-TRANS?

@Edyta

Pytam z perspektywy kierowcy , który chce lepiej zarabiać niż obecnie zarabia. Idąc do pracy jako kierowca, oczywiście że skupiam się na nagrobkach a nie na tym czy szef fajny. Szef nie weźmie pod uwagę że ja np jestem fajny, jeżeli nic poza tym.

Miało być zarobkach :-)

@Simon

Twoja opinia jest wybitnie niekonstruktywna. Firma nie operuje na Podkarpaciu. To co ma do tego siedziba firmy. Zresztą bzdury napisałeś.

@Kierowca

To jak najbardziej zrozumiałe, kwestia wynagrodzenia jest jedną z najważniejszych, które bierze się pod uwagę przy podejmowaniu nowej pracy. Mam nadzieję, że osoby zatrudnione w DOM-TRANS udzielą Ci satysfakcjonujących wypowiedzi! A może warto skontaktować się z firmą i po prostu zapytać.

Robson
@Kierowca

Gość napisał dobrze że płacą jak na Podkarpaciu przeciętna firma która wykonuje przewozy międzynarodowe.A poza tym podejście szefa ma duży wpływ na pracę.A wracając do tematu to w tej chwili niema wolnych samochodów na firmie:)

Edyta

@kierowca na co nabrać? Co masz na myśli? Mógłbyś pisać jaśniej, żeby każdy mógł zrozumieć Twoją myśl? @kuki dzięki za odpowiedź. Dobrze słyszeć, że firma DOM-TRANS daje możliwość rozwoju i awansu. Na pewno to zachęci młode osoby do aplikowania tam.

Edyta

@Kuki wspominasz o tym, że firma DOM-TRANS ma pracowników z 25 letnim stażem to musi oznaczać, że pracownicy są zadowoleni z pracy. Czy masz jeszcze jakieś wskazówki dla młodych ludzi odnośnie rekrutacji, żeby zostać zauważonym wśród tak doświadczonych kierowców i też móc w przyszłości osiągnąć taki staż?

Kuki
@Edyta

Edytka, kazdemu mlodemu czy moze nowemu kierowcy napewno ciezko bedzie sie wybic, niestety doswiadczenie w tym zawodzie jest potrzebne i firma daje mozliwosc w jego zdobycia. Firma stawia na mlodych i na okolo 100 kierowcow uwazam ze ponad 30% tutaj rozpoczynala prace w tym zawodzie i pracuja do chwili obecnej. A pytasz o wskazowki?? Hmm jak w kazdym innym zawodzie sa podobne. Pracowitosc, poczucie obowiazku i szczere checi iiiii 1500 innych podobnych cech :)

kierowca
@Kuki

Ha ha . I jeszcze pusto w głowie żeby wam się dać nabrać !

Adiq1

Jak wygląda praca w DOM TRANS? Jak często jest się w domu?

Leo
@Adiq1

U nas glownie jezdzi sie w systemie weekend w samochodzie i na nastepny weekend do domku. Ale srednio to do 10 dni w aucie i 4 do domku. A co do kierunkow to zachod, glownie francja

Zostaw merytoryczną opinię o DOM-TRANS - Straszęcin

• Jak się pracuje w DOM-TRANS?

Zobacz opinie na temat firmy DOM-TRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOM-TRANS?

DOM-TRANS