Zakład Remontowo-Budowlany Wiesław Ludwiczak

Kleszczewo

Opinie o Zakład Remontowo-Budowlany Wiesław Ludwiczak

Mieszkanka Budynku 2014-01-05 23:43
Firma Zakład Remontowo-Budowlany Ludwiczak Wiesław wykonała kapitalny remont dachu budynku mieszkalnego-uslugowego w Pruszczu Gdańskim ul. Grunwaldzka 23. Prace wykonano w terminie i pod nadzorem konserwatora zabytków.Polecam wykonawcę na remonty budynków zabytkowych.
Akademia Muzyczna 2014-01-10 20:11
Niniejszym zaswiadczamy iż Firma Zakład Remontowo -Budowlany Wiesław Ludwiczak z siedziba w Kleszczewie (usunięte przez administratora)wykonała kapitalny remont pokrycia ceramicznego w okresie listopad 2013 na terenie Akademi Muzycznej Dom Studencki (usunięte przez administratora). Jakość wykonanych prac,realizacja,i materiały wykorzystane twierdza iż firma jest godna polecenia inwestora. Referujemy wykonawcę na powyższe realizacje w szczególności pod nadzorem konserwatora zabytków.
Wspólnota Mieszkaniowa 2014-01-23 11:12
Referujemy firmę P.Wieslawa Ludwiczaka jako solidnego wykonawcę. W 2013 roku wykonał termomodernizacje budynku Wspólnoty Mieszkaniowej w Pruszczu gdańskim przy ul. Zwirki iWigury 9. Prace wykonane w ustalonym terminie, wartość inwestycji około 500000 tys.Polecamy wykonawcę na powyższe zadania.
Potrzebująca 2014-09-18 11:05
witam, potrzebuję pilnie kontaktu do Pana Wiesława Ludwiczaka, nie mogę się z nim spotkać w Kleszczewie, czy Państwo wiedzą czy zmienił siedzibę firmy? numer telefonu? bardzo proszę o pomoc, mam dla niego intratny kontrakt a nie mogę się skontaktować
aż ty 2016-04-19 18:39
skoro piszesz że firma porządna @poal to rozumiem że wiesz o niej coś wiecej i możesz takich informacji udzielić tu na forum? :) Intereuje mnie bardzo jak wygląda zatrudnienie tam, konkretnie atmosfera?
Zostaw swoją opinię o Zakład Remontowo-Budowlany Wiesław Ludwiczak - Kleszczewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo-Budowlany Wiesław Ludwiczak