Signella-1

Opinie o Signella-1

tomek 2009-06-24 14:54:29
hejka, to nieźle :)
mój znajomy od niedawna podjal tam prace... Napisz cos wiecej, jesli mozesz, dzieki
Krzysztof 2011-02-12 17:54:00
Hej, ja tam obecnie pracuje. Jak dla mnie jest ok. Wiadomo jak to jest w serwisie.Duża rotacja. Po prostu zwalniają pracowników, którzy się nie sprawdzają i kombinują, a szukają takich, który są lojalni i wywiązują sie ze swoich obowiązków. Kasa jak kasa. Mi wystarcza. Ja tam jestem zadowolony. Mam nadzieję, że zabawię tam dłużej.
Maciek 2011-07-31 10:46:52
Nie zgadzam się. Mi warunki pracy odpowiadają, no chyba ze chcesz zarabiać nie wiadomo jakie kwoty. Ale wtedy otwórz swój własny warsztat i nie bedziesz narzekać, bo pracujesz na swoje konto. Praca jak praca. Mi odpowiada.
hari 2013-02-18 11:06:02
I jak mówi Pismo: Módlcie sie...
kuba 2013-03-07 18:51:19
Nie mogę o tej firme powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Tyle i dziękuję.
Peter 2013-05-24 06:58:59
Chyba masz jakieś kompleksy ? Ty tam pracowałeś? Bo ja, byłem na spotkaniu rekrutacyjnym.Ten Dyrektorek to facet który wie czego chce na mnie zrobił dobre wrażenie. Wahałem się czy przyjąć proponowaną tam pracę, bo faktycznie facet jest wymagający, jasno przedstawił cele oraz oczekiwania.. i to na pierwszym spotkaniu. Ja sobie cenię ludzi konkretnych a facet jest. Wiadomo to nie wszystkim się podoba? Może gościu jest zbyt profesjonalny jak na ten cały salon i serwis...tam wszystko trąca myszką czasu. Jest jakieś takie stare i zużyte, nie tak jak w innych salonach w których pracowałem. Ale najważniejsze za mało oferowali; niska baza + prowizja, żadnych bonusów, zero socjal... dla mnie to za mało.
anonim 2013-08-15 09:32:50
Powaznie tak kiepsko się wiedzie z Signella-1? Traca ciągle autoryzacje? W ogóle szukają ludzi do pracy? Czy sa ciągłe rotacje? Jakieś problemy z wypłatą na czas?
KubaZ 2014-02-19 09:45:29
Pracowałem w tej firmie 4 miesiące(usunięte przez administratora)
Signella Antyfan 2014-03-27 09:24:36
Nie polecam pracy w tej firmie. Niejasne i ciągle zmieniające się warunki wynagradzania. Na koniec miesiąca ciągle potrącenia elementu premii, zwykle dotyczy to wszystkich pracowników. Właściciele co innego mówią a co innego robią. Ogólnie - porażka. Jak widzę takie wcześniejsze wpisy są po prostu usuwane (ciekawe dlaczego??).
byly 2014-09-04 13:17:17
Kiedyś tam pracowałem-szkoda czasu. DAjcie sobie spokój.
paciek 2016-05-15 13:19:48
liww, tak naprade jezeli firma chce miec oddanych pracownikow to musi im zapewnic godziwe warunki. z tego co kojarze praca jest w miare dobra dla osob bez doswiadczenia. czy ktos z nimi przezyl awans i czy teraz tez jest on mozliwy.mdajcie znac, bede wdzieczny
Zostaw swoją opinię o Signella-1 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signella-1