Opinie o Kancelaria Podatkowo-Prawna Micramet Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Podatkowo-Prawna Micramet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Podatkowo-Prawna Micramet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Podatkowo-Prawna Micramet Sp. z o.o. w Rzeszów

Mariusz Nowy wpis

Jaki macie w tej kancelarii dress code ?

Bożena Nowy wpis

Bardzo dużo czasu upłynęło od ostatniego postu na temat MICRAMETu. Na rynku nadal istnieją i tak jak już ktoś pisał z powodzeniem radzą sobie w branży finansowej. Może ktoś tutaj aktualnie pracuje i ma informacje czy kogoś poszukują do pracy?

Klient Nowy wpis
@Bożena

Zdecydowanie NIE POLECAM. Wręcz odradzam. Byłem klientem i widziałem, w jaki sposób traktowani są pracownicy. Był to jeden z powodów, które skłoniły mnie do zrezygnowania z "usług" tego biura. O innych nie wspomnę...

Klient Nowy wpis
@Bożena

leszeek

znalazłem informacje, że ta kancelaria to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze usług finansowych. Jej początki sięgają 2004 i naparwde od tego momentu już pracują na swoja reputacje, a zatrudniaja chyba sporo prawników na chwile obecną.

xyz

Ja również potwierdzam brak szacunku i powagi u pani kierownik. Jedno mówi, a drugie robi. Totalny wyzysk.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Podatkowo-Prawna Micramet Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
księżunio

Niestety muszę potwierdzić wszystkie negatywne opinie wyrażone powyżej.. Atmosfera pracy nie do wytrzymania, ciężko jest przez to skupić na pracy.. Pracownicy na wyższych stanowiskach myślą że wszystko wiedzą najlepiej, a również popełniają błędy.. Niestety wybierając biuro dwa razy zastanowiłabym się nad decyzją.

Vektra

Niech się rozwija firma życzę jej jak najlepiej. Oczywiście nie za moje pieniądze. Znalazłem sobie kogoś kto zajmuje się moimi papierami a nie je "przewala".

klient

dziwią mnie opinie wypisywane powyżej, jestem klientem tego biura od dłuższego czasu i nie mogę narzekać, dziewczyny choć młode są bardzo dobrze zorientowane w temacie Tak to jest, jak firma sie rozwija to zawsze znajdzie sie osoba której jest to nie na reke i wypisuje glupoty anonimowo w internecie

mk*

Skąd posiadam takie informacje?Tego nie mogę ujawnić,ponieważ moge mieć potem problemy. @...-chcesz to wierz,nie to nie,nikogo nie zmuszam,szczególnie jak ktoś patrzy subiektywnie lub jak jest pracownikiem tego właśnie biura. Ktoś kto patrzy z boku powinien zrozumiec i wziąć pod uwage czyjeś opinie i złe doświadczenia z tym biurem. Zresztą po to chyba jest ten portal. A to kim tak na prawdę jestem i co mnie z tym biurem łączy to zostawie dla siebie.

...

Skąd klient biura posiada informację na temat ilości rozliczanych przez pracowników firm czy relacjach pracownik-pracodawca? "mk" Pana opinia jest co najmniej wątpliwa.

ktos

Niestety nie polecam tego biura. Stawiają na ilość, nie na jakość. Księgowe, które tam pracują rozliczają po kilkadziesiąt firm i nie ma się co dziwić, że nie mają czasu dla klienta. (usunięte przez administratora) Sama pani prezes bardzo chłodno traktuje i klientów i pracowników. Łatwo nawiązać z nimi kontakt, ale robią problemy przy odejściu. Na prawdę - są lepsze biura w Rzeszowie oferujące współpracę na dużo lepszych warunkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Podatkowo-Prawna Micramet Sp. z o.o. - Rzeszów

Kancelaria Podatkowo-Prawna Micramet Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Hetmańska 40a lok. 6A
    35-045 Rzeszów

Kancelaria Podatkowo-Prawna Micramet Sp. z o.o.