SEVENET S.A.

Gdańsk

Opinie o SEVENET S.A.

YoghurtNaturalny 2014-07-12 23:07:06
Praca - luzik i nuda, nic sie nie dzieje. Firma spada na dno. Nie można negocjować podwyżki. Czyli pracujesz do emerytury za 1200 netto.
zuza 2015-02-20 14:30:58
Nie zgadzam się z opinią, pracuję w firmie od kilku lat. Atmosfera jest dobra, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. Dodatkowo firma oferuje pełen pakiet socjalny.
smutnaprawda 2015-08-06 19:17:44
Firma coraz bardziej swym klimatem przypomina korpo, ciągła walka o stołki na górze nie bacząc co w ogóle dzieje się na dole, a na dole wykruszona kadra inżynierów pracująca 24x7 plus multum przewijających się osób (tzw. praktykantów), które we wszystkich działach z jednej strony wpadają zdobywają w krótkim terminie doświadczenie i z drugiej strony wypadają ze zdobytą wiedzą do innych firm z lepszym wynagrodzeniem, wynagrodzenia poniżej przeciętnej, co też powoduję taką rotacje, można to opisać tak "Mężczyzna z kryzysem wieku średniego, który kosztem swojego zdrowia fizycznego, dogadza sobie wszelakimi wykwintnymi daniami oraz luksusami pod różną postacią, jednocześnie tyjąca jak balon, przez co nie widzi swojego członka oraz, grzybicy stóp plus żylaków, które w niedługim czasie mogą doprowadzić do poważnych powikłań"
ogar 2016-05-23 12:19:32
ktoś był na rozmowie o pracę w dziale marketingu? jakie warunki i forma zatrudnienia?

Pozdro
Frait 2016-10-13 19:16:25
Sevenet ma tak dużą rotację pracowników, że pewnego ranka, gdy wszedłem na 1 piętro w Gdańskim biurze nie poznałem z 30 osób nikogo (wówczas pracowałem tam ponad rok).Co się na to składa? Bardzo niskie wynagrodzenia w stosunku do konkurencji, ciężkie negocjacje podwyżek. Irracjonalne cele, które mają przyczynić się do EWENTUALNEGO awansu. Dodatkowo firma ma wiele problemów z realizacją własnych zobowiązań wobec klientów, co również wynika z ogromnej rotacji i utraty wielu wysokiej klasy specjalistów. Obecnie 70% pracowników stanowią młokosy chcące "gdzieś" rozpocząć karierę lub osoby, którym tam wygodnie i mają swój ciepły "*****dołek", bo praktycznie ich zadania ograniczyły się do minimum. Brak szkoleń i rozwoju zawodowego, do wszystkiego trzeba dojść bez wsparcia firmy. Nie polecam pracodawcy, nie pamiętam nikogo z nowo zatrudnionych, co by został tam więcej niż 6 miesięcy.
Frait 2016-10-13 19:23:14
Owszem, na pewno dlatego. Tylko powinni się zastanowić dlaczego muszą wciąż powielać rekrutację? A no dlatego, że proponowane warunki są naprawdę słabe. Wielu ludzi zostałoby w firmie, gdyby nie warunki finansowe. Każdy idzie do pracy za chlebem a nie dla wolontariatu, a oni robią z człowieka byle co. Jak ktoś szuka pracy to przeważnie idzie do Sevenetu żeby wpadł jakiś grosz i szuka dalej, docelowo takiej, której dotychczas znaleźć się nie udało. W Warszawskim biurze chodzą słuchy, że "każdy" szuka czegoś innego, czy to normalne? Firma wymieniła 60% pracowników w ciągu 2 lat. Żenada.
gsrt 2016-10-16 20:39:30
@ frait - ale może jest dobra atmosfera co też jest naprfawde bardzo istotne w dzisiejszych czasach.
Zostaw swoją opinię o SEVENET S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEVENET S.A.