ESmeb, Elżbieta Stefańska

Żyrardów

Opinie o ESmeb, Elżbieta Stefańska

anonim 2011-02-22 19:35:05
zatrudnia na czarno nigdy nie wiesz ile zarobisz [usunięte przez moderatora] zniszczy Ciebie psychicznie praca nie warta żadnych pieniędzy. Obiecuje złote góry później oczywiście zaprzeczając. Do tej poru nie udało mi się wyegzekwować należnej pensji
To. 2011-02-23 11:39:57
To. ja wam powiem pracowałem pare miesię. nie mogłem doprosić się o umowe, bo nie ma księgowej, albo coś.[usunięte przez moderatora] tylko oszukuje i obiecuje, nie wypłaca kasy, robi z siebie dobrą damulkę. A na koniec nie ma ani tygodniwo ani na dziesiatego. Nie zna sie na robocie,kompletnie. ta firma to istny syf.
anonim 2011-02-23 16:55:19
Szukłem pracy jako lakiernik, dalej szukam, ale dobrze że tam nie poszedłem jak widze.byłem tam na rozmowie, syf i tyle, nie ma warunków do pracy. A właścicielka taka przemondrzała że aż śmieszna. nie polecam.
oszukani 2011-03-01 20:52:50
nie wiem jak tej pani firma funkcjonuje. To że mnie oszukała a jestem pracownikiem to jedno ale zmusza do oszukiwania klientów i oczywiście sama to robi, ta kobieta to ściemniara pierwsza klasa. Żałosna. Szkoda mi tych klientów biedne robaczki. Ale jedno jej trzeba przyznać aktorka z niej dobra, czasami było mi jej szkoda potrafiła wzbudzić poczucie winy aż czułem się winny że proszę o wypłatę bo przecież ona taka biedna- potem dopiero zacząłem zauważać nowe buciki i to nie za 50 zeta tylko 500 i przejrzałem na oczy
anonim 2011-06-06 19:00:32
to że pracownicy już wiedza żeby nie zatrudniać się u niej to dobrze, ale jeszcze może ostrzeżenie dla klientów takich jak, ja- [usunięte przez moderatora] straciłem wpłaconą zaliczkę bo towaru nie dostałem do tej pory zawaliłem montaż u klientki i nerwy straciłem. [usunięte przez moderatora]
ypaoal 2016-05-18 11:36:05
ale co to znaczy, ze jest coraz lepiej, to co kokretnie się u nich teraz zmienia?
Zostaw swoją opinię o ESmeb, Elżbieta Stefańska - Żyrardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESmeb, Elżbieta Stefańska