„SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K.

Łódź

Opinie o „SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K.

Olga 2015-08-05 09:19:07
Firma ma dobre produkty i w szpitalach są dobrze postrzegane jednak co z tego jeśli skamex co rusz podaje szpitale do sądu.
Manadżment żyje starymi zasadami a w szpitalach sporo się pozmieniało i jest coraz trudniej.
Odradzam prace w tej firmie.
OP 2016-04-12 18:41:51
Nikomu nie życzę pracy w tej firmie. Najgorsze co można zrobić to podpisać umowę, bo wtedy jakiekolwiek pozory normalności się końsczą. Praca po godzinach, zastraszanie, wyzwiska, obcinanie pensji i ciągła nerwówka. Praca jak praca, nic nadzwyczajnego, ale nie w takich warunkach i za taką płacę. Jak czytam jakiekolwiek pozytywne opinie to od razu wiem kto to pisze. Ale konkrety dlaczego nie Skamex:
- płaca (czy na miejscu czy w terenie -słabo)
- obcinanie pensji -jak coś się nie spodoba, albo zwyczajnie dla zasady pensja może być w danym miesiącu mniejsza nawet 500 zł
- umowa -jest tak skonstruowana że osoby które tam jeszcze pracują siedzą tam tylko po to żeby uniknąć pozwu, bo Skamex sądzi się nie tylko ze szpitalami ale tez z pracownikami
- atmosfera -szczególnie na miejscu to jakaś psychoza, tylko dlatego że ludzie nie mają siły sądzić się latami, kilka osób z zarządu tej firmy nie poszło jeszcze siedzieć za mobbing i naruszenie nietykalności cielesnej
- klienci -firma ma złą opinie w szpitalach, dlatego klienci często negtywnie podchodzą współpracy -kojarzy się z opóźnieniami i pozwami szpitali
aha 2016-05-19 16:19:42
OP' myslalam ze to raczej spokojna praca, pracujesz w hurtowni ukladasz, pakujesz leki, ciezko chyba nie jest,znaczy ja tak myslalam, a tu widze,ze jedank to co sie tam dzijee to jakas masakra, to rozumiem
Zostaw swoją opinię o „SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K.