Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej sp. z o.o

Gdynia

Opinie o Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej sp. z o.o

admin 2015-07-30 17:23:24
Jak wspominasz pracę w firmie Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej sp. z o.o? Skomentuj i pomóż innym podjąć decyzję.
dziabaraga 2016-06-02 08:35:38
Prezes sam zarabia tyle co kilkunastu pracowników, a tylko przyjmuje raz na ruski rok interesantów u siebie w biurze i wozi tyłek po hali w rozpiętej marynarze. Nawet jak wszystkie autobusy działają czepia się dlaczego wszyscy nie pracują. Doprowadza to do absurdalnych sytuacji,gdzie ludzie biorą szmaty i miotły i obijają się po czystej już hali, żeby udawać że coś robią,albo dorośli ludzie chowają się w autobusach, bo "może zaraz przyjdzie".

Jest grupa ludzi znających się na robocie i do pogadania, ale niektórzy to donosiciele donoszący na Ciebie do prezesa, żeby sami wyszli na kompetentych i lojalnych pracowników, inni chorągiewki - jak rozmawiają z tobą to mili , jak Cie nie ma to &*&* Ci obrobią tak że hej ( każdy mistrz jest przez część pracowników uważany za durnia, który się nie zna na robocie xD )

Jednym z mistrzów jest ciamajdowaty trep ( kogo oni biorą do tego wojska xD ), który mógłby być synem któregoś ze starszych pracowników ale już ma wojskową emeryturę. Wiedzy nie ma w połowie takiej jak oni, ale mistrzem jest xD .

Pensja nie najniższa, ale niestety nie dla wszystkich. Na wielkie podwyżki ze wzrostem lat nie ma co liczyć - ludzie z wieloletnim stażem przed emeryturą zarabiają mniej co synek brygadzisty,któremu tatuś załatwił pracę.

Zwała z tego, że Firma konfidencka - współpracuje z psami ( bardzo często ), a niektórzy udają co to z nich za gangsterskie kozaki nie są xD .

Jak to wszystko zobaczyłem,to serdecznie podziękowałem.

Omijać szerokim łukiem chyba,że lubicie współpracę z policyjnymi mendami za pieniądze i nie umiecie zarobić normalnie ! ;] Pzdr 600
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej sp. z o.o - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej sp. z o.o