Opinie o PH Romir Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PH Romir Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PH Romir Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PH Romir Sp. z o.o. w Piaseczno

Firma, która deklaruje się wykonać rzetelnie swoje zlecenie a po kilku dniach schodzi z budowy zostawiając na pastwę losu materiał powinna liczyć się z kosztami przynajmniej za powierzony materiał. Wspomnę jeszcze o usterkach, stercie zaschniętego betonu które zostały pozostawione oraz bałaganie na miejscu pracy. Trudno w tym przypadku mieć pretensje do właściciela firmy PH Romir, ponieważ wina leży całkowicie po stronie wykonawcy.

(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o materiał załatwione( pożyczony z innych firm) na polecenie tego pana a później sprawa w sądzie za jego zmarnowanie głównie o to chodzi Co do taczki betonu zestawionego na korytarzu ok nasza wina ale w przypadku gdy ten pan śmieje się prosto w oczy wiedząc że on nie ma najmniejszego zamiaru zapłacić za pracę (znajdzie się ktoś kto będzie pracował dalej) posprzątanie tego to ok 15 min Maks plus katowka odcięcie betonu na korytarzu maks 15 min kolejne warte te dwie prace 4000 ponad hmmm... bałagan na budowie to kpina wszystko zestawione pozatym w najlepszym porządku bałagan to ma ten pan w głowie najwyżej. (usunięte przez administratora)

PABLO
@Anonim

WŁAŚCICIEL FIRMY ROMIR ŻERUJE TYLKO NA KARACH, SAM NIE WYKONUJE RZETELNIE SWOICH ZLECEŃ.Proszę o prześledzenie i kontakt z generalnymi wykonawcami z którymi współpracował ,to można dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy.Zbieramy firmy które zostały wykorzystane do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie.

kontakt Nowy wpis
@PABLO

jak mozemy sie z wami skontaktowac....jestesmy poszkodowani

Asd Nowy wpis
@kontakt

Ja tez))

@PABLO

Chciałbym się skontaktować z pokrzywdzonymi. Mam sporo na Pana właściciela tej firmy. Powiem nawet że ma nową firmę.

Pracuję aktualnie w Firmie Romir i jestem bardzo zadowolony z regularnej wypłaty i adekwatnych warunków pracy, zgodnych z moimi oczekiwaniami i ustaleniami. Jestem świadkiem tego, jak zarząd firmy robi co może, by każdy miał wypłatę na czas, a każdy zleceniodawca miał terminowo wykonaną budowę. Bardzo polecam.

PITO

Z biura o se mozecie wstawiac opinie

@PITO

dokładnie ! pracownicy biurowi tak samo kręcą jak właściciel pan R.D.

Pablo

Szkoda że nikt nie napisał że firma Romir nie przestrzega zasad Bhp, pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora), nawet pomieszczenia socjalnego nie zapewnia, posiłki są spożywane w samochodzie , pracownicy też przebierają się w samochodach ,

Ewa Nowy wpis
@Pablo

@Pablo A, czy pracownicy zgłaszali właścicielowi niedogodność w związku z brakiem pomieszczenia socjalnego?

Nie polecam współpracy z tym Panem Można stracić jedynie czas i pieniądze pozdrawiam

@Pracownik Wspomnę tylko, że forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w PH Romir Sp. z o.o. Może ktoś napisać nam coś więcej na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy? Jak oceniacie minimalne wynagrodzenie w tej firmie? Spełnia ono Wasze oczekiwania? Będę wdzięczna za informację.

Nie polecam zaczynać współpracy(usunięte przez administratora) Polecam każdemu kto zaczyna pracę na budowie porozmawiać z ludźmi którzy tam pracują(usunięte przez administratora) My niestety zrobiliśmy to po dobrym tygodniu pracy gdy były pierwsze przesłanki że jesteśmy (usunięte przez administratora) dopiero nam się oczy otworzyły???? Zmarnowany czas pracę wykonane w sposób nienaganny (odebrane przez głównego inspektora na budowie) ale o pieniężkach za pracę wykonane możemy zapomnieć nie mówić już o spraw w sądzie gdzie ten Pan rząda pieniędzy za (usunięte przez administratora)materiał. NIE POLECAM TEGO PANA????????????????????????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PH Romir Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
PH Romir

W przypadku, gdy firma podwykonawcza nie wykonuje prac zgodnie z technologią to na jakiej podstawie ma zostać wypłacone jej wynagrodzenie? Żle wykonane roboty należy poprawić co generuje koszty za wynagrodzenie pracowników jak i materiału. Bardzo długo czekaliśmy na odbiory. Dopiero niedawno prace zostały odebrane po wielokrotnych poprawkach.

Krzysiek

Dobra firma i pracodawca. Wystarczy dodać chęci do pracy a będzie świetnie.

BASST3R

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie PH ROMIR SP. Z.O.O. mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

Magdalena

@Pracownik, pracowałeś na tej budowie, którą opisujesz? Czy wykonawca cofnął zlecenie dla firmy i dlatego prace na budowie się zakończyły? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy są nowe przyjęcia pracowników? Mógłbyś coś więcej o tym napisać? PH Romin ma fajną stronę na facebooku gdzie ogłasza się jako wykonawca wszelkich robót budowlanych, wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych oraz przyczepek i lawet samochodowych. Zaprasza do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

Magdalena

@lepiej go nie znać, dlaczego masz taką opinię o firmie? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać więcej informacji na temat zatrudnienia? Aktualnie PH Romir zatrudni pracowników ogólnobudowlanych na inwestycje w Warszawie i okolicach. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową. Możliwość podniesienia stawki w zależności od doświadczenia. Szukają też malarzy, szpachlarzy, posadzkarzy, brukarzy, operatorów koparko-ładowarek z prawem jazdy kategorią C, C+E, inżynierów budowy, kierowcy z kategorią C, C+E. W przypadku osób z Piaseczna zapewniają transport.

Magdalena

@Anonim, czy jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak napisz kilka informacji na temat zatrudnienia i wykonywanych obowiązków. Piszesz, że atmosfera i kontakt z pracodawcą jest dobry. Czy pisząc, że dotrzymuje terminów masz na myśli na czas wypłacane wynagrodzenie? Nikt nie napisał jeszcze jakie bonusy oferuje pracodawca? Czy mógłbyś to zrobić? Czekam na Twoją opinię.

Magdalena

@pracownik, dziękuję za Twoje informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego w firmie. Pomogłeś w ten sposób osobom zainteresowanym pracą u tego pracodawcy. Napisz, czy pracownik może liczyć na dodatki typu premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, czy pakiet socjalny? To ważne informacje dla przyszłych pracowników. @Kondor, Ty jako pracownik firmy jesteś zadowolony z pracy. Atmosfera i relacje z przełożonym Ci odpowiadają. To bardzo motywujące dla pracownika jeśli z zadowoleniem wykonuje swoje obowiązki. Poleciłbyś tą pracę innym osobom poszukującym zatrudnienia?

@Magdalena

Ja poleciłbym firmę ze względu na atmosferą, firma bardzo żetelna, zawsze dotrzymuje terminów, kontakt też oceniam na 5/5

Magdalena

@Pracownik, piszesz, że firma wciąż się rozwija i szuka pracowników. Mógłbyś dodać na jakie stanowiska pracodawca poszukuje pracowników? Jakie warunki pracy proponuje i jakich kwalifikacji oczekuje od potencjalnego pracownika? Czy prócz wynagrodzenia w firmie obowiązują bonusy w postaci premii lub pakietu socjalnego? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Krzyś
@Magdalena

Ja pracuję i jestem zadowolony. Bardzo przyjazna pracownikowi firma, socjal, kasa na czas, fajni ludzie, aż się chcę przychodzić do pracy. Nie rozumiem negatywnych opinii.

@Magdalena

Witam Aktualnie w naszej firmie jest zapotrzebowanie na operatorów koparek i pracowników ogólnobudowlanych. Oczywiście muszą być to osoby znające się na pracy, adekwatnie do zajmowanego stanowiska. Uczciwą i dobrą pracę Szef potrafi docenić. Jeśli chodzi o rodzaj umowy to wszyscy pracują tylko i wyłącznie na umowę o pracę na początku na czas określony, a gdy się pracownik sprawdzi po miesiącu, dwóch ma umowę na czas nieokreślony.

Kondor
@Magdalena

Jak się dobrze pracuje to i bonusy są. Firma bardzo fajna, pieniądze na czas, kierownictwo pomocne.

Magdalena

@Krzyś, z tego co piszesz wnioskuję, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji między współpracownikami. Czy mógłbyś dodać jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z zatrudnionymi osobami? Zlecenie, czy na czas określony? Rodzaj umowy jest często decydującym czynnikiem przy podejmowaniu zatrudnienia. Czy poleciłbyś tą firmę innym osobom szukającym pracy?

Magdalena

Firma Przedsiębiorstwo Handlowe "ROMIR" powstała w 2003 roku i istnieje na rynku już długi okres czasu. Czy ktoś z Was posiada doświadczenie związane z pracą w tej firmie? Jeżeli tak to podzielcie się proszę swoimi informacjami na temat warunków pracy oferowanych przez to przedsiębiorstwo. Zachęcam do wyrażania opinii na ten temat.

podwykonawca

Nie wypłaca faktur, oszukuje na ilości wykonanej pracy, pomniejsza wynagrodzenie o jakieś dziwne koszty i szuka pretekstu aby nie zapłacić

@podwykonawca

Niestety nie mogę zgodzić się z Pańska opinią. Jest taka zasada, że skoro od kogoś się wymaga aby wywiązywał się z umowy, trzeba również tego przestrzegać. Umowa obowiązuje obie strony nie tylko zleceniodawce, a jak nie płaci się pracownikom, przez co nie chcą oni pracować to niestety ciężko w takiej sytuacji wywiązać się z podpisanej umowy. Życzę powodzenia z takim podejściem do prowadzenia interesów.

podwykonawca

Akurat sam sobie jestem pracownikiem więc ciężko byłoby nie zapłacić sobie wynagrodzenia :) ale jak to mówią ? uderz w stół a nożyce się odezwą :)

Magdalena

@podwykonawca, możesz w sposób bardziej szczegółowy uzasadnić swój komentarz na temat firmy PH Romir? Napisz coś więcej na ten temat. @Pracownik, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie PH Romir? Jak długo pracujesz w firmie i na jakim stanowisku? Czy firma dba o rozwój swoich pracowników i organizuje ciekawe szkolenia, które podnoszą ich kwalifikację? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Tomasz

Jaką macie atmosferę w firmie? Warto aplikować?

@Tomasz

Atmosfera jest super :))) Zapraszamy do aplikowania, firma wciąż się rozwija więc i potencjał ludzki trzeba sukcesywnie zwiększać

Olek

Romir ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Fajnie, że potwierdzają to wasze opinie.

Maciej

Pracowałem z firmą Romir przez okres dwunastu miesięcy. Jako wykonawca jest bardzo rzetelny, terminowy, zawsze gotowy do pomocy. Życzyłbym sobie w branży budowlanej więcej takich fachowców.

Magdalena

Firma aktualnie poszukuje pracowników ogólnobudowlanych - szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/ph-romir-sp.-z-o.o.;pr . Czy ktoś już aplikował lub ma taki zamiar? Jakie warunki pracy oferuje pracodawca? Wasze opinie mogą być bardzo przydatne dla osób ubiegających się o pracę w PH Romir Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o PH Romir Sp. z o.o. - Piaseczno

PH Romir Sp. z o.o.