Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Ciekawy

Jak w tym momencie wyglądają zarobki na start? Tzn ile wynosi płaca zasadnicza brutto czy są jakieś premię jeżeli tak to ile i za co wyciągnie się chociaż te 2500- bez nadgodzin jakichkolwiek

@Ciekawy

nie wiem jak wygląda sytuacja nowych pracowników ,ale starzy bez nadgodzin nie mają 2500 netto

Robol

Przeciez to nie tajemnica ze jest 17brutto na godzine wiec sobie mozna obliczyc. Premie max 200 netto wiec mozna policzyc.

.....

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Ci co chca pracowac, marudzic nie beda....Tragedii nie ma.

@.....

po 12 godzin 6 dni w tygodniu, nigdy nie wiadomo na jaką zmianę na jakim stanowisku. Jest tragedia jest brudno, hałas, gorąco ,albo zimno, wyśrubowane normy. brak motywacji , w tej chwili już chyba więcej niż 60% załogi obcojęzyczna.

Dziwny

Potwierdzam. Kariery nie wróżę.

Try

Praca fizyczna jeszcze nikomu nie zaszkodziła, więc teraz przyszedł czas żeby biuro pomogło produkcji.

Dk
@Try

Niech biuro nie pomaga bo sie do tego nie nadają.

Poszukujaca

Dajcie znać jak pracuje się w firmie i czy to prawda że zakład po 3 miesiącach przejmuje z agencji pracy na zakład. I jakie są zarobki co z sobotą i płatne?

Rozmowę kwalifikacyjną w Dradura Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?
tania

Jest super. Ja po ostatniej podwyżce nie wiem co z pieniedzmi robić. napewno zaraz polecę na egzotyczne wakacje,a potem zobaczymy.

^*

Hey widac ze z uplywem czasu zalad zmienia ludzi jak rekawiczki jednak dobrym wyborem bylo obrac inny kierunek , pozdowienia dla ludzi co dalej truja sie w tej pylicy kurzu i halasu .

Obserwator

Podobno pracują nad takim systemem że nie będzie się opłacać na zwolnionka chodzić ..... Smutneeee

bolo
@Obserwator

niech lepiej nad sobą popracują i chorymi pomysłami.a na zwolnienia i tak bedziemy chodzic jezeli lekarz tak zadecyduje. ludzie co my tam jeszcze robimy???

Inni mają L4 mam i ja he he

Chory

Ostatni tydzien przed swietami to obowiazkowa pozycja aby byc chorym

BART

I po co było wymyślać jakieś odbiory? jak zwykle idiotyczne pomysły tych wielkich uczonych za biurkami. i tak każdy co chce to idzie na l4

Tomas

Ja też idę od poniedziałku ;) (usunięte przez administratora)

Od kiedy elektryk został dozorcą to lata z siekierą po całej dzielnicy żarówki pękły lub się nie palą jest ciemniej jak było i tylko ktoś krzyczy...

Morus

Ale imprezka gwiazdkową dla całego biura w restauracji znowu na bogato się szykuje , znowu będzie kasa na wszystko

Biuromen
@Morus

Oj tam na wszystko. W zeszlym roku jak chcialemsie napic 30 letniej szkockiej to nie moglem bo za droga byla.

Balowy
@Biuromen

Biuro oczywiscie tez dostalo budzet 50 zł na osobe więc zapewne polowa zostanie w domu by przynajmniej na tą szkocką dla wybranych było

wysoko postawiany

juz przestancie protestować,lepiej idzcie sie pomodlić, stulcie japy i do PRACY!!! dajcie nam trochę porządzić.

koleś

A w transporcie są lepsi i gorsi.Widać to po premiach.Jest takich trzech smiesznych pupilków. Na wózek do tej firmy zdecydowanie odradzam

Taki
@koleś

Mówisz o magazynierach? Bo to oni podobno dostali 1000zl premii.

Koles
@Taki

Tak. Nie podobno, ale napewno. Są poprostu lepsi od wózkowych i kierowców. Żenada

...
@Koles

Skąd wiesz że napewno dostali większą premie ? Jak tak to faktycznie słabe ze strony firmy...

koleś
@...

słabo ze strony firmy i kierowniczki transportu.widać mają coś w sobie;-)

George
@koleś

Mnie akurat to nie śmieszy. Zostaliśmy przez nią nieźle upodleni

Ulala
@koleś

Każdy DOBRY kierownik potrafi docenić swojego pracownika więc nie obrazajmy kierowników z prawdziwego zdarzenia mówiąc o niej

BART
@Ulala

Proszę cię. Kierownik z prawdziwego zdarzenia raz na jakiś czas Chociaż przyjdzie i porozmawia z ludźmi o problemach. zapytaj kiedy ona rozmawiała.

Madrala
@BART

Ostatni raz taka rozmowna była między regalami na bezpośrednich spotkaniach między działowych.

Ktoss
@Madrala

Między regałami? Ty tylko z landrynem

Wozkowy
@Ktoss

Najlepiej aby wytłumaczyla jak za 2400 przeżyć w święta. Po świętach tylko pożyczka aby było na paliwo na dojazd do pracy. Najbardziej zaniedbany dział bez przyszłości.

@Wozkowy

Zapraszamy na piec

Razdwatrzy
@Wozkowy

I tak masz za dużo! Bo za przebieranie paluchami po klawiaturze pod daszkiem by kamerki nie sięgnęły powinno być nagradzane awansem na piec, galwa lub sprzątaniem ściółki w lesie.

wózkowy
@Razdwatrzy

boli (usunięte przez administratora) co? zrób uprawnienia i zacznij jezdzić .tez bedziesz paluszkami po klawiaturze pod daszkiem... odezwał sie nierób z pieca

Razdwatrzy
@wózkowy

Boli, bo nie pracujesz wózkiem 8h. tylko....chowasz się po kątach.Więc jak marudzisz to popraw sobie stopę życiową. Zejdź z fotela i na produkcję zapraszam , docenisz wtedy pracę. Proste? Ps .sam potwierdziłeś, że paluszkami przebiera się. Ha

Wózkowy2
@Razdwatrzy

Przebieranie paluchem w regale??? A tego że wozkowy podczas trwania przerwy ładuje samochód, że pisze dokumenty wysyłkowe, to nie widzisz cwaniaczku?? Zapraszamy na wózki, wykaz się i zobaczymy jak szybko będziesz uciekał na ten swój śmieszny piecyk. Zbliża się zima to będziesz miał okazję troszkę się ochłodzic. Zobaczysz jak jest przyjemnie... Wtedy zrozumiesz wszystko... Po drugie weź się za robotę nierobie i pilnuj siebie i swojego działu.

Szybki

Jeżeli będziemy porównywać wszystkie płace na danych stanowiskach do stanowisk produkcyjnych to zaraz się okaże że prezes też powinien mieć 2tys... Ludzie myślcie... Dla mnie na produkcji 2000 czy na wózku 2400 to takie samo dno.

@Szybki

im tylko o to chodzi żebyśmy zaczęli się kłócić między sobą

zobacz

nie pasowała wam kierowniczka to teraz będziecie miec kierownika

sonia

zobaczymy ile zwolnien lekarskich bedzie przed swietami? bo z tego co wiem to troche ich moze byc. ludzie i tak sobie wydluza wolne. nie ma co tracic zdrowia dla tej firmy

@sonia

tam nie da się być zdrowym

?

Tragedia w firmie ludzie masowo się zwalniają. To już chyba jest kres tej firmy

Ktoss
@?

No mnie to w ogóle nie dziwi niech jeszcze utną coś oprócz nadgodzin to będą mieli taką frekwencje że ho ho wszystkie zakłady dookoła mają lepszą ofertę na tą chwilę niż dradura

!
@?

A kto tym razem?

Załamany
@!

Julia z kadr

Sprawa odbiorów nadgodzin W przypadku udzielenia czasu wolnego na wniosek pracownika, otrzymuje on za 1 godzinę pracy w godzinach nadliczbowych 1 godzinę wolną od pracy. Termin do wykorzystania czasu wolnego określany jest na podstawie uzgodnień między pracodawcą i pracownikiem. Natomiast jeśli udzielenie czasu wolnego następuje z inicjatywy pracodawcy – czyli w sytuacji gdy pracownik nie wystąpił z wnioskiem – termin udzielenia czasu wolnego musi mieć miejsce w tym samym okresie rozliczeniowym, w którym godziny nadliczbowe zostały przepracowane. W tej sytuacji rekompensata za 1 godzinę pracy wynosi 1,5 godziny wolnej od pracy.

Tak

Mam nadzieję że kadry odniosa się do tego przepisu i dorzuca 2 dodatkowe dni...

Dziku
@Tak

Łaski nie robią. Ich psi obowiązek. Jak nie to są odpowiednie instytucje które im to wytlumaczą

Nikt nigdy do tej pory nie sprzeciwił się wnioskowaniu o dzień do odbioru, i nic chyba się nie zmieni. do czego mają kadry się ustosunkować

Kaja

Jestem normalnie zszokowana decyzją.przeciez platne nadgodziny to był jedyny argument za pracą w tej firmie. 3 zmiany ciężkiej pracy.naprawde są lepsze zakłady pracy w okolicy. odchodzę

bolo yong

poprostu muszą oddać więcej niż wzieli,jezeli sami ci ustalili dzien twojego odbioru

No
@bolo yong

Tak jest więc zachęcam do zgłaszania problemu do PIP. Zachęcam również do dopytywania o tą kwestię w dziale HR.

To już koniec

Premie roczne zmniejszyly z 1000 na 600 brutto. Nadgodzin płacić nie chcą.

Zdziwiony
@To już koniec

No to w końcu są te premie roczne czy nie? Raz piszecie, że skasowali innym razem że są . Zdecydujcie się człowieki!

Madrala
@To już koniec

Bez płatnych nadgodzin i bez premii... Wynagrodzenie za słabe aby na nim się opierać.. Praca cięższa niż w okolicznych firmach. Sami przybysze z południa i garstka Polaków. Socjal żenujący a przełożeni z przypadku. Weekendy w pracy. Tak trzymać.

ExPracownik

Ile teraz na rękę jest na komponentach? Jak dawałem dyla z tej firmy było około 2000 bez nadgodzin.

@ExPracownik

Nie wiem kiedy dawałeś dyla , w ubiegłym roku brali nam premię roczną i to ostatnia zmiana w wynagrodzeniach

ExPracownik

Ile teraz jest netto w tej firmie? Są premie czy pozabierali?

Janek
@ExPracownik

Dylu jest na BSH

Pupilek kierownika
@Janek

Konfidenci zawsze byli na BSH. W końcu pupilki.Mam i jaaaa

Mati
@Pupilek kierownika

Żołnierz na kolegów narzekasz a sam nie jesteś lepszy.

tom

wypowiedzcie sie co myslicie o sobotach do odbioru i zostawienie na swieta i po swietach ludzi bez pieniedzy. widzi wam sie pracowac po 6 dni w tygodniu za podstawę? no ja jakos tego przełknąć nie mogę

Aha
@tom

Jeżeli przypadkiem się rozchorujesz w dniach odbioru to dostaniesz pieniążki bądź dodatkowe dni na nowy rok więc spokojnie

Pupilek kierownika
@tom

Spoko, kierownicy załatwili że jednak tak nie będzie,tak jak te niby setki a jednak pięćdziesiątki. Może jak kierownik przyjdzie na dział w co wątpię wiecie te tajne godzinne spotkania na kawie i powie w końcu coś swoim ludzią poza piecem to wam powiem co i jak.

Podobno odchodzi jeden z mechaników?! Powoli dzięki Chemikowi DUR się rozsypie, zresztą chyba był taki plan mianując go na kierownika DUR, już jeden elektryk odszedł i zastępstwa nie widać, brawo dla polityki zakładu!

Mariusz

Skąd masz informację o tym, że jeden z mechaników planuje odejście? Chciałbym poznać źródło tej informacji.

Niko
@Mariusz

Niemiec tak opowiada, w czasie codziennej kawy

Literat

Kto pokasował serie fajnych wierszyków o realiach pracy w DS Łódź? Jakaś rozrywka chociaż była ,

Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dradura Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dradura Polska Sp. z o.o.