logo AMG.NET

Opinie o AMG.NET

Tomek 2010-04-02 10:18:09
Nie polecam!
W moim przypadku...
Godzina czekania "w pokoju bez klamek i okien".
Dwie osoby siedzące na przeciwko Ciebie i zadające pytania - na zmiane/przemiennie (w pośpiechu). Przez co skupić się nie można było na nawiązaniu kontaktu - jak na przesłuchaniu na policji, a może nawet gorzej. Na koniec, "odezwiemy się w ciagu 2 tyg." ;-) Oferta w internecie cały czas jest, a w Łódzi informatycy pracy nie maja.
jasiek 2011-02-25 11:02:35
klasyka co lepsi już siedzą za granicą nie ma co pisać zwyczajnie przykumać anglika(usunięte przez administratora)
iguanodon 2011-06-15 12:27:21
Jeżeli chodzi o zarobki: ja zarabiałam 2500 brutto na stanowisku Młodszego Konsultanta. Ale jeżeli szukacie pracy w konsultingu, to nie w Łodzi. Tu to się tylko tak szumnie nazywa. A generalnie albo będziecie rysowaczami, albo telemarketerami, którzy ciągle odbierają maile lub telefony.
? 2011-06-21 21:04:18
mam pytanie o stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Systemów? jakie obowiazki, zarobki?
:) 2011-06-24 12:28:26
Obowiązki? Pytaj na rozmowie, a jeżeli chodzi o zarobki to nie licz na więcej niż 1700 zł.
? 2011-06-24 19:10:39
to po cholerę rekrutacja jest 2 etapach?
:) 2011-06-28 10:22:27
Mnie nie pytaj, to bzdury wymyślone przez dział HR.
Michał 2013-07-02 18:27:32
jeśli dążysz ku rozwojowi to nie sugeruj się gowork przy wyborze pracodawcy. Idź na testy parę minut wcześniej, sam oceń jaka panuje tam atmosfera między pracownikami itd.. To zazwyczaj da się wyczuć po paru minutach przebywania w firmie.
werq 2013-08-04 21:35:02
Te 1700 netto to raczej lekkie niedoszacowanie. Zaczynalem pracę na stanowisku mlodszego specjalisty i na starcie bylo 2 tys bez zadnych negocjacji
Edward 2014-03-05 21:38:34
@Eryk, są firmy, które dają więcej na start, ale owszem, AMG.NET chyba nie wypada w tej klasyfikacji tak najgorzej.
Patryk 2014-03-10 23:54:23
W ogóle ile AMG.NET ma ogłoszeń na swojej stronie, nawet dziś pojawiło się nowe, widać ich rozwój w górę.
tralalala 2014-06-16 19:25:39
Ogólnie rzecz biorąc, to jestem po 1. rozmowie na praktyki programistyczne w wawie (pierwszy raz w tym roku ruszyły) i jestem mile zaskoczony. Jedna Pani, 3 osoby do przetestowania (Razem ze mną) 3 testy -> z anglika, algorytmiczny i myslenie analityczne.
Było spoko, czekam na odzew na kolejny etap. Zastanawiają mnie tylko zarobki.
Umowa nawet dla studenta na praktykach jest o prace (wolalbym chyba umowa-zlecenie).
mariposa 2014-07-13 23:55:48
jak wygląda test z angielskiego? idę w środę na rozmowę, nie wiem czego się spodziewać po tym teście.
K 2014-08-07 08:37:14
z tego co pamiętam to prosty tekst do przetłumaczenia i coś łatwego do napisania po angielsku.
co do umowy to z tego co wiem, to na praktykach była umowa zlecenie - IMO da się dogadać z HRem.
arbuz 2014-09-11 22:31:30
Pracuje w AMG.net od 4 lat w oddziale Wawa. Na projektach jestem zazwyczaj analitykiem biznesowym/systemowym. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, ma ciekawych klientów, kontakt z technologiami i metodykami, które są aktualnie na czasie. Można się załapać również na jakieś wyjazdy zagraniczne. Ogólnie jest sporo różnych działów, można znaleźć coś, w czym czujemy się nieźli. Zarobki są okej, ale trzeba sobie wywalczyć dobrą pensje na start, bo później z podwyżkami jest ciężko (dlatego warto tam wjechać już jako w miarę doświadczony zawodnik). Jeśli chodzi o oddział w Łodzi to słyszałem, że płacą dużo gorzej. Bardzo ładna siedziba firmy w dobrej lokalizacji (przy metrze). Spoko socjal (medicover, multisport, paczki na święta). Raz do roku premia w wysokości ok 1 miesięcznej pensji. Polecam.
ajax 2014-11-26 18:47:46
Ja firme AMG.NET kojarzę przede wszystkim z targów pracy dla studentów politechniki warszawskiej. z tego co zapamiętałem rozmowy podczas targów były na dobrym poziomie. Teraz mysle, czy nie zaaplikować, ale mam jeden problem - brak doświadczenia. Myślicie, że jest duża szansa, ze mnie przyjmą? Pozdrawiam.
student 2015-01-25 22:58:46
Ja podobnie kojarzę ich z targów pracy hehe, za miesiąc bede absolwentem, to i przeglądam ulotki które pozbierałem na targach. Wiecie może, czy tutaj przyjmują niedoświadczone osoby? Jak jest ze szkoleniami, kursami, certyfikatami przez pierwsze miesiące pracy? Bo chyba musi byc tego sporo, czy tez uczy się od innych pracowników?
mlody 2015-02-08 22:53:35
#student - amg właśnie lubi przyjmować Świeżaków i szkolić ich pod siebie, ja właśnie tak zaczynałem. Na początek dostałem 2100 netto, po roku podwyżka do 2500 czyli nie najgorzej. Od samego początku przysługuje Tobie prywatna opieka medyczna, czasem bilet do kina wpadnie + można zapisać się do klubu davay i otrzymywać dofinansowywanie na swoje hobby. Atmosfera w pracy odpowiednia, czasem zdarzają się jakieś nadgodziny ale tylko sporadycznie, max 2-3 razy w miesiącu. Przełożeni w porządku, traktują Ciebie jak kolegę a nie podwładnego którym można pomiatać, nie odmówią nawet wyjścia na piwo :)
leszek 2015-02-15 00:28:55
mlody ale reklamę zrobiłeś. Pracuje w AMG kilka lat i zdarza mi się rekrutować osoby. Na juniorskie stanowiska najważniejsze jest:
1. zaangażowanie
2. chęć rozwoju
3. otwartość
i najlepiej jakieś powiązanie z IT (np. studia, albo zainteresowanie IT ;) )

rekrutacja to:
1. Test analityczny - standardowy test tutaj przykłady (w amg jest po polsku i jest łatwiejszy): http://www.shldirect.com/en/practice-tests/
2. Test ze znajomości ang - coś trzeba napisać po ang

3. Rozmowa z HR i osobami z Twojego działu

PS Proszę na rozmowie pamiętajcie, ze liczy się otwartość i zaangażowanie;
nie ma głupich odpowiedzi, a najgłupsze co możecie zrobić to patrzeć w podłogę i nic nie mówić ;)
mhm 2015-02-17 21:20:13
No wszystko się zgadza, AMG.net to święta firma na start. Przyjmują bez żadnego doświadczenia (byle dobrze na testach wypaść), ba nawet lepiej bez doświadczenia (nawet w trakcie studiów) bo nie się przecież wtedy nie ma wymagań finansowych :) Lipa zaczyna się po kliku latach, bo obowiązków przybywa a Ty dostajesz "pod skrzydła" kliku takich Juniorów w projekcie... masakra totalna. Takie dodatkowe obowiązki nie wiążą się z niczym poza większą ilością pracy, bo najczęściej takie osoby nie mają (bo skąd) doświadczenia i z każdą rzeczą uderzają do Ciebie. No ale kto powiedział, że całe życie należy pracować w jednym miejscu (dużo osób właśnie po 3-5 latach ucieka), ogólnie polecam.
radek 2015-03-26 05:55:06
Siemanko - szukam stażu informatycznego - dla studenta studiów na kierunku informatyka - w łodzi. Wiecie może czy AMG.net jest otwarty na tego typu współprace? a może ktoś już odbywał u nich staż i mógłby się podzielić wrażeniami? i czy warto czy nie warto? najlepiej żeby był płatny żeby sobie dorobić przy okazji, ale chce zebrać doświadczenie do Cv, więc w sumie bezpłatnym też nie pogardzę
w 2015-03-29 13:40:50
możesz aplikować tutaj:
( usunięte przez administratora )/
żeby nie wypaczać obrazu pracy w AMG, jest też sporo osób które pracują od 8 plus lat. Każda firma musi mieć pewne proporcje juniorów i seniorów, a że po kilku latach junior jest seniorem, to naturalne jest że część odchodzi :)
n. 2016-01-04 21:25:40
ja pracuje w AMG i jestem bardzo zadowolona. W chwili obecnej są programy staży płatnych ( z tego co wiem jest to całkiem dobra kasa jak za staż). Atmosfera taka jak napisał student. polecam, nic nie szkodzi spróbować :)
pracownik 2016-01-28 09:37:35
trafiłem tu przypadkiem, widzę, że zamiast opinii trwa dyskusja odnośnie wynagrodzeń. Akurat kwestia wynagrodzenia jest rzeczą indywidulaną, rpracownik podejmuje ostateczną decyzję czy chce pracować za taką kasę czy nie - prosta sprawa. Raczej nikt nie wspomina, że : każdy pracownik ma możliwość zakupu Benenfitu za 5 dych, ma Medicover, wypłatę na czas, super atmosferę w pracy, kawę z ekspressu/sypaną/rozpuszczalną/herbaty owocowe zielone, jabłka etc wg upodobań, 2 razy do roku imprezy z open barem, 2 razy do roku święta z poczęstunkiem, karty Amex wg zapotrzebowania, możliwość założenia klubu zainteresowań, gdzie firma pokrywa 90% kosztów z tym związanych, luźne rozmowy na korytarzach, intergrację (a nie ąę, każdy jest na Ty), co roku eweluacje = podwyżki, zmiany stanowisk, support: hr, it, front na miejscu. To jest mega ważne.
Programista 2016-06-08 23:33:13
Na ile moge liczyc jako Java junior developer w firmie?
fghj 2016-07-05 21:48:01
@Programista no jezeli w ogloszeniu nie napisali ile wynosi wynagrodzenie to pewnie nie chca tak o tym mowic..mysle ze akurat rozmowa kwalifikacyjna jest dobrym momentem do tego zeby sie o cos takiego zapytac nie uwazacie? oni na pewno Ci odpowiedza..
Zostaw swoją opinię o AMG.NET - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMG.NET