Opinie o Edica Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Edica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Edica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edica Sp. z o.o. w Polska

Edicom

Trwa rekrutacja ciągła. Tej chwili poszukiwani są drukarze i operatorzy maszyn introligatorskich. Jest informacja na stronie: https://www.edica.pl/praca/

Ta firma to śmiech na sali od 1 dnia dali mnie na najgorszy zapierdol gdzie Pan znawca obsługujący maszynę na siłe wymyślał błędy które popełniam ,kierownictwo nadęte i bezczelne zero przywitania nie wspomnę o uśmiechu.Ogólnie odradzam nawet pod pretekstem dostania na szybko pracy !!

@pracownik

Potwierdzam ta firma to porażka a ludzie są dla nich jak robaczki które można zgnieść.

POZDRO

Praca jako operator maszyn nie było najgorzej w sensie ustawiasz maszyne i jechane ale normy wymyslane przez kierownictwo to totalny kretynizm latem w upalne dni to nie jeden na pomocy poprostu wymiekał. Kierownictwo to jakas patologia wieczna kontrola stanie w tej budzie i gapienie sie kto tu sie nawinie zeby poleciec mu po premii. Drugi chyba ma jakies ambicje na prowadzenie kursów prawa jazdy lata PIES z paleciakami i ustawia je co do minimetra jak na kursie na prawko. Premie przyznawane sa jak im sie chce i mozesz robic nadgodziny robic na róznych maszynach i dostaniesz ochłap a inna lub inny włazi w d... i dostanie max premii. Jeden plus to kasa na czas. W pracy nie ma jednolitej grupy raczej są grupki osób tylko trzeba uwazac do której sie przyłączysz czy do normalnych licząc sie ze jestes w znienawidzonej grupie pracowników czy do przydupas...ów. Moją grupkę za starych czasów pokolei zwolnił z pracy jeden po drugim. Moje jedyne dobre wspomnienie to ta grupka ludzi reszta to syf totalny a przepisy bhp porażka pracowac przy klejach gdzie wytwarzają sie związki chemiczne szkodliwe dla zdrowia to sory ale firma ma to w d... nie polecam pracy w tym obozie pracy.

@POZDRO

Po dwóch latach nic w tej firmie się nie zmieniło.

Magia

Jak się komuś nie chce pracować to zawsze będzie narzekał!!

@Magia

Ta jasne a jak ktoś chce pracować i nawet chory do pracy przychodzi żeby nie brakowalo osoby przy maszynie? A mimo to jest gnojony masz na to jakąś konstruktywną odpowiedź?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edica Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. księgowości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Joanna

Pracujesz w edica? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Pamiętajcie że "Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA" Ciekawe kto następny?

BCH

To nie jest edica Jarocin to jest EDICA SP. Z O.O. POZNAŃ UL. FORTECZNA 3!!!

cukierek

panie po.tec.ki a moze by tak przestac upszykszac ludziom rzycie i zarzondzic w koncu cos co poprawi nam warunki pracy? np. sprawna klimatyzacja na okladkach???

iman

Zarobki są powyzej przeciętnej krajowej, więc nie tak źle to wygląda.

xD
@iman

Chyba na Ukrainie bo jak widać coraz ich więcej w edice xDxDxDxD

halina

bardzo zależy mi na zdobyciu zatrudnienia w edica ale zdecydowania nie mogę Wojan się z tobą zgodzić że jestem w jakikolwiek sposób zdesperowana. ale też chciałabym wszystko wiedzieć o bieżących rekrutacjach i konkretnych stanowiskach na które miałabym się rekrutować a niestety nie mogę znaleźć takich infoirmacji w internecie i chyba potrzebuję pomocy

Wojan

Jeżeli ktoś jest bardzo zdesperowany to dlaczego bezpośrednio nie skontaktuje się z firmą i nie zapiszesz się ewentualnie na jakąś rekrutację jak będzie organizowana. Jeżeli zależy im na dobrym pracowniku to wcale bym się nie zdziwił jakby byli w stanie zapłacić nieco wyższą stawkę a w zamian oczekiwać nieco bardziej niż reszta.

zdesperowanyja

widzę temat trochę ucichł a szkoda ;/ może jednak ktoś tu jeszcze zagląda i podrzuci jakieś w miarę aktualne informacje o zatrudnieniu? wystarczy mi ile można zarobić miesięcznie i jakie mają wymagania. ja jestem pod ścianą już raczej więc podejmę się wszystkiego w zasadzie chyba. ratujcie mnie proszę.

Spocony

Mysle, ze dopiero jak ktos przez te upaly zejdzie (a znalazloby sie kilku kandydatow) i wjedzie prokurator to wtedy sie kierownictwo obudzi z reka w nocniku :P I pal diabli te 29+ stopnia na hali, najgorsze ze powietrze stoi tak geste ze mozna siekiere powiesic bo cyrkulacji nie ma zadnej! A drzwi nie pozwola otworzyc bo przeciez "HALA JEST KLIMATYZOWANA"!!!

Belzebub

Ogarnijcie wreszcie ta pseudo-klimatyzacje na okladkach bo w 30 stopniach nie da sie pracowac!!! Czy dopiero jak wam maszyny zaczna fiksowac z goraca to cos z tym zrobicie???

ono

Wszystko zależy od tego na jaka zmianę(tzn do kogo trafisz, kto jest twoim przełożonym). Pracownicy są spoko, choć wiadomo wszędzie jest fałsz i obłuda, trzeba wiedzieć co komu można powiedzieć. A jeśli chodzi o wynagrodzenie... haha.. jednym trzeba zabrać premie żeby "kolegom" można było dać więcej.

kicia126p

Hmm... trudno cokolwiek napisać o tej pracy. Byłam zatrudniona jako 'pomoc' więc odwalałam tę najgorszą robotę. To prawda że kierownik jest zjebany i nie lubi uśmiechniętych ludzi... taki burak z niego, ale jeśli chodzi o pracowników to większość z nich była naprawdę w porządku. Oczywiście najlepsza atmosfera to panowała na palarni no ale tam nie każdy chodził :P jedyne co mnie oburzyło w tej pracy to to, że była jakaś inna studentka zatrudniona na tych samych warunkach co ja a woziła się po tej robocie jakby co najmniej kierownikiem była, a wszystko dlatego że była jakąś tam córką znajomej brygadzistki... I to jest kurde chore, bo jak się potem okazywało to niektórzy pracownicy się tej gówniarze podlizywali żeby chyba ta tylko gadała brygadzistce jacy oni są fajni - no to jest żenada.

pracownica

p. Gibon - 2013-08-19 13:47:07 moi drodzy Ediczanie, przy...toczę wam kazanie, na kolbusach nie jedziecie, na atomach nie umiecie, wolę trudnić ludzi z grupą, niż ten motłoch z wielką (usunięte przez administratora), dzisiaj siedzę z drinkiem w dłoni, i się śmieję 'jacy oni...', stołek miałem i go wykorzystałembyłam pracownikiem edici 7lat po dziekowano mi za współpracę pod pretekstem wygasnięcia umowy w edice nie toleruje sie ludzi asertywnych naj lepiej sie podlizywać zażywać leki przeciw bólowe i chodzić do pracy by nie stracic premii na blokach chodzić zmina cierpiętnika bo kierownik nielubi ludzi uśmiechniętych sam chodzi jak (usunięte przez administratora) a te fikcyjne audyty to śmiech na sali w tym zakładzie kobiety nie mają żadnego rozwoju a pensja to najniższa krajowa

p. Gibon

moi drodzy Ediczanie, przy...toczę wam kazanie, na kolbusach nie jedziecie, na atomach nie umiecie, wolę trudnić ludzi z grupą, niż ten motłoch z wielką (usunięte przez administratora) dzisiaj siedzę z drinkiem w dłoni, i się śmieję 'jacy oni...', stołek miałem i go wykorzystałem

Asgard jeszcze w tym roku zmieni siedzibę na większą, płacą nieźle, w pracy luzik od 8 - 16, laser ma dwie zmiany. Wprowadzają poligrafię, gadżety zagranicę, i poszerzają się o znakowanie. Osoby chcące pracować niech się dowiadują. Iza już pracuje na laserze, i ma się bardzo dobrze.

tops

Ostatnio ogłoszenie na kolbusa było.Nie pierwsze i ostatnie.Rozmowa wstępna bez perspektyw i złudzeń 1400 na rękę,żenada.To pensja sprzątaczki,a nie na oprawę twardą kolbusa!Socjal-zero.(usunięte przez administratora) z kolbusa nie ogarnie wszystkiego?Kapitałka mu się przykleiła na oczy albo inna przyczyna!

Zostaw merytoryczną opinię o Edica Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Edica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edica Sp. z o.o.