Opinie o OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk w Bielsko-biała

Bartek

Pracuje dla Opoltrans juz ponad 4 lata i na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z zarobków oraz atmosfery w pracy.

Antoni Nowy wpis
@Bartek

Kupowałem kiedyś w firmie opoltrans ale tam dział obsługi klienta jest na bardzo niskim poziomie szczególnie jak się dzwoni na telefon podany na stronie,gość chyba łaskę robi że cię obsługuje,porażka.

Kier. Nowy wpis

Hej, jak zarobki na stanowisku kierowcy kat.B widzę że szukają do Bielska. Jak atmosfera? Bo opinie kiepskie, ale często wystawiają je osoby które już nie pracują. Jak z czasem pracy, ile godzin dziennie?

Nie polecam Nowy wpis

Kierownik na wieść, że przejdę na ciężarówki jak mnie wyrzucą skomentował: „Będziesz w(usunięte przez administratora)bigos ze słoików przez 2 miesiące i szczał na parkingu” Mobbing i niemiła atmosfera.

Jozek

Nie polecam pracy w tej firmie obiecują wiele a tak naprawdę nie jest... Atmosfera kiepska trzeba uważać co się mówi o co robi bo każdy każdego (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie słabe non stop odchodzą i przychodzą nowi... Na początku jest się zaopatrzeniowcem nic nie zarobisz a robisz na handlowaca... Między czasie musisz sobie wyrobić marze której nie masz kiedy ani na kim gdyż na rejonie większych klientów ma już doświadczony handlowiec a Ty dostajesz (usunięte przez administratora) Każdy każdego (usunięte przez administratora) z zamówień ogólnie słabo... Może jakiś potencjał jest ale musisz mieć mocne (usunięte przez administratora) żeby się tam utrzymać... Pozdro

Ewelina
@Jozek

A co konkretnie Ci obiecali i co nie zostało zrealizowane?

Ewelina
@Jozek

Nawet pracownicy są wobec siebie niemili czy mówisz tu bardziej o szefostwie?

Oddział BB
@Ewelina

Kolega ma rację każdy każdego tam (usunięte przez administratora) a zwłaszcza kierownik i jego brat pani chyba jest z działu rekrutacji jak chce się pani czegoś dowiedzieć to niech pani porozmawia z pracownikami tylko nie przez Skype bo kierownik stoi za kamerą i patrzy i słucha co kandydat mówi tylko ma pani nr telefonów do pracowników i porozmawiać

Agnieszka
@Oddział BB

Ale w sumie chyba to dobrze, że słucha? Bo lepiej czarno na białym wiedział czy chce takiego pracownika czy nie, bo inaczej to bez sensu zabawa w zwolnienia jest

@Jozek

Byłeś 6 miesięcy i nie potrafiłeś obsługiwać podstawowych programów jako zaopatrzeniowiec To jak miało być, jak klienci ci (usunięte przez administratora), że nie potrafisz dobrać prawidłowo części Większość handlowców ma staż 3-7 lat także nie siedzieli by tutaj jak by atmosfera była by kiepska

MIETEK bez grabek Nowy wpis

Tomuś, czy Bartuś...? Przy was to człowiek zapomina czy jest prawo czy leworęczny...nieudolność potencjalnego pracownika tylko potwierdza nieudolność kierownictwa.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
heeee

W Bielsku to samo G.... Byłem,robiłem i spier....łem zresztą nie ja jeden! Nie polecam nikomu tej roboty w OPOLTRANSIE!!! Traktowanie ludzi jak śmieci,zero jakiegokolwiek szacunku. Wielu juz myśli,zeby spier. Niech dalej tak robią i traktują tak pracowników to zostaną sami z niczym! Haha czekam na moment zbiorowych zwolnień:D Pozdro dla kierownictwa w Bielsku!:D Uciekajcie jak najdalej mozecie,byle nie do Opoltransu!!!!!!!! Za jakiś czas wszystko tam się rozsypie przez kierownictwo..! Nie polecam

@heeee

Typowa wypowiedź zwolnionego magazyniera.

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk?

Zobacz opinie na temat firmy OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk

OPOLTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Janusz Wiszczuk