Ardagh Glass S.A.

Ujście

Opinie o Ardagh Glass S.A.

Bocian 2013-01-30 06:04:07
Właśnie zakończyłem kilkuletnią "kariere" w ujskiej Hucie, zmiany organizacyjne zakładu. Praca jak to w hucie lekka nie jest a tym bardziej dla młodych pracowników których doją na hali ile się da, do utraty tchu. Ale ELDORADO się skończyło "czy sie stoi czy sie leży, dwa tysiące sie należy" zamiast głupawo sie uśmiechać do kierownika jeden z drugim za robote niech sie weżmie.Wypłata jak w szwajcarskim zegarku przed 10 i to sie ceni w dzisiejszych czasach, choc zawsze bedzie mało ale na czas.
wyprany 2016-11-19 18:37:44
Pralnia mózgów jak to w korpo. Kasa mała roboty coraz więcej. Podwyżki dla wybrańców a pierd.olą o zespole o wartościach a kłamią jak mało kto. Dyrektor zakładu w Ujściu razem z BHP-owcem ukrywają wypadki w pracy np złamane nogi u dwóch pracowników było na terenie zakładu a zgłosili że za bramą. Ciekawe hehe. No i taki Robert mający swoich ludzi za nic a to on jest nikim. Nie polecam pracy tam dopóki pracują tam Janusz Robert i Darek to z kierownictwa.
Zostaw swoją opinię o Ardagh Glass S.A. - Ujście
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ardagh Glass S.A.