GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O

Zgorzelec

Opinie o GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O

olcha944 2013-10-04 14:41:46
Myślałem że sprzedawczyni się pomyliła, ani smaku sera brak pieprzu, to był pierwszy i ostatni zakup produktów waszej firmy,wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beata 2014-02-08 18:52:16
Bardzo smaczne oraz dobre jedzenie. Gorąco polecam!
Olga 2014-03-04 19:21:56
Nie prawda. Bardzo dobre! Pierogi Ruskie były pyszne!
Olga 2014-03-04 19:22:34
Nie prawda. Bardzo dobre! Pierogi Ruskie były pyszne!
Lisaa 2014-07-13 13:56:08
Pychota!
Zenon 2014-07-22 13:42:38
Przestrzegam przed tą firmą! ! ! Są to oszusci jakich dzisiaj nie brakuje na rynku. Do dzisiaj nie dostałem pieniędzy za dostarczony towar do tej firmy.ZŁODZIEJE! ! ! ! !
Olga 2015-01-09 21:38:01
Nasza firma też ma z tą firmą problemy finansowe już na etapie komorniczym.Złodzieje to delikatnie powiedziane!
:) 2015-03-07 12:34:23
A nasza firma zamawia od tej firmy od lat i żadnych problemów.
Zenon 2015-04-07 08:58:23
Zgadza się Pani Olgo,problemów nie macie dlatego że to to wy za towar płacicie.A nie firma złodziejska wam!!!!!! Z tego co się orientuję to już tą spółkę zamknęli po to by otworzyć nową świeżą bez zadłużeń.Szukają nowych jeleni których będą nabijać w butelkę za jakiś czas.
Zenon 2015-09-25 09:59:38
Odpowiedz do Karmel.
Chyba jesteś właścicielem tej firmy lub współwłaścicielem,bo nikt normalny ZŁODZIEJI by niebronił!!!! ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!
Zenon 2015-11-17 09:46:15
Odpowiedz do Igi.
Jasne że normalnie prosperują,tak jest pomyślane żeby nie płacić a normalnie prosperować!! TAKĄ MAJĄ ZŁODZIEJSKĄ POLITYKĘ!!!!
Zenon 2015-12-01 09:40:56
Nie jestem osobą która chciała w tej firmie Złodziejskiej pracować,tylko osobą której ta firma Złodziejska po prostu nie zapłaciła za towar! ! ! ! ! Przestrzegam przed tą firmą! ! ! ! !
Zenon 2015-12-22 11:45:13
Oooo!!!! Chyba moja odpowiedz poszła komuś w pięty z koro została po jednym dniu usunięta! ! ! Pozdrawiam Panie prezesie Tadeuszu Migdał.
gizu 2016-01-02 09:16:05
Napisałem kilka negatywnych opini o tej firmie dlatego że zostałem oszukany i okradziony przez firmę GOOD FOOD SERVICE.Może będzie to ostrzeżenie i przestroga dla innych firm które współpracują albo mają zamiar współpracować z tą firmą.Pewnie ten wpis za kilka dni zostanie usunięty,ale to nic za jakiś czas znów go wpiszę.To znak dla mnie że Pan to czyta.Pozdrawiam Panie prezesie Tadeuszu Migdał.
ziaja 2016-01-04 11:43:43
Pewnie że poważna sprawa!!Nie fajny sposób?? W nie fajny sposób to zostałem okradziony!!!Ostatnią rzeczą którą mogę zrobić to właśnie antyreklama dla Firmy Good Food Service i Pana prezesa Tadeusza Migdała,który unika kontaktu.Chyba że zostaną uregulowane zaległe należności.To napiszę na tym forum sprostowanie.Ale na to nie liczę.Tylko komu tak naprawdę zapłacić jak takich osób pewnie jest więcej jak ja.
Z 2016-01-11 09:03:45
Do @ziaja.Każdy ma opinię na jaką zasługuje.W tym wypadku Firma Pana Migdała ma w moich oczach opinię ZŁODZIEI!! I zwróć uwagę że nikt tutaj na tym forum tego nie podważa.( ciekawe dla czego ) Znaną i uznawaną firmą? Nie przesadzaj.Jeżeli jest tak jak piszesz,to tym bardziej powinni regulować swoje zaległe płatności.A niestety tego nie robią.Największą polewkę mają z was firmy konkurencyjne które śledzą ten ciekawy wątek i z którymi jestem oczywiście w kontakcie.Jestem pewny że Pan to przeczyta Panie prezesie Tadeuszu Migdał.Było trzeba płacić za towar. ( Jestem pewien że niektóre te wpisy uchronią w przyszłości inne osoby przed nieuczciwymi posunięciami tej firmy).
Spooko 2016-01-20 12:47:34
Dla mnie firma OK. Płaci na czas- można wynegocjować atrakcyjne dla siebie warunki.
Jedynym problemem Prezesa jest to, że jest on bardzo łatwowierny i czasami zadaje się z baranami- czego dowodzą hajterzy na tym forum ( a raczej jeden debilny hajter)
Z 2016-02-10 07:15:11
Do@Spoko.Jaki ten twój prezes Pan Tadeusz jest biedny.Szkoda że nie potrafisz zauważyć drugiej strony Prezesa. A może po prostu nie chcesz.Dlaczego mnie obrażasz skoro piszę tu samą prawdę?Z koro masz tą twoją pensję na czas na dobrych warunkach,to się ciesz.Ciekawe co byś pisał gdybyś w ogóle jej nie dostał.A ze mną tak właśnie Pan Migdał postąpił.Nic innego jak słowo Złodziej mi do głowy nie przychodzi.Postaraj się następnym razem co ciekawszego wymyślić niż (debilny hajter). Prawda was boli i tyle.
Spooko 2016-02-17 09:04:31
U Pana Migdała pracuję parę dobrych lat i nie znam nikogo- kto by nie otrzymał pensji.
??? 2016-02-17 09:08:31
Dlaczego sobie nie wyjaśnicie tego w 4 oczy- tylko obrażacie się na forum ?
Z 2016-03-01 11:23:58
Do Spoko.Jakbyś dobrze czytał wpisy to byś wiedział że nie chodzi o pensję tylko o zaległe pieniądze za dostarczony towar do firmy Pana Migdała.Otóż Pan T.Migdał zamówił w mojej firmie towar a następnie za niego nie zapłacił!!Takich ludzi to tylko podziwiać,jak bez skrupułów potrafią okradać innych.Pozdrawiam Panie Tadeuszu Migdał.A wyjaśniać sobie w cztery oczy nie ma czego,szkoda mojego czasu.Pan Tadeusz Migdał miał na to kilka lat aby zapłacić zaległości.A tego nie zrobił.
Z 2016-03-29 20:39:32
Do firmy pana Migdała należy Restauracja Temida. Jest on bardzo miły i nie wygląda na takiego co by miał oszukiwać. Jadam u niego prawie codziennie i znam go, że to uczciwy człowiek, który jest pomawiany !
OBIEKTYWNY 2016-03-30 07:43:04
Kundle (konkurencja) szczekają, karawana idzie dalej, taka zaczerpnięta myśl mi się narzuca. Miast pisać grafomańskie teksty, radziłbym czytać podstawy o gotowaniu, myślę że ich nigdy z taką mentalnością nie dogonicie,bowiem jedzenie jest świetne, ale choć próbujcie.
Z 2016-04-11 09:18:01
Odbiegacie od głównego tematu! ! ! Wystarczy w wpisać w wyszukiwarkę - Tadeusz Migdał Zgorzelec i na pierwszym miejscu wyskakuje MARKET DŁUGÓW tego Pana w raz z kwotą zadłużenia.A to niestety są fakty.Także z tą uczciwością to chyba nie tak do końca w porządku.Nadal twierdzisz że to pomówienia? Mało wiesz. Skup się na jedzeniu a w inne tematy się nie zagłębiaj.
Anna 2016-05-28 16:55:57
A co sądzicie o tym- firma na początku tego roku oszukała 19 osób z całego kraju, podpisując z nimi umowy franczyzowe i pobierając od nich zaliczki na food tracki-łącznie to kwota 413 tyś zł. następnie przed rozpoczęciem projektu powiadomiła ich, że samochodów nie będzie i kasy też bo ponoć firma która miała je zrobić nie wywiązała się...niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co?
elzbieta 2016-05-29 08:50:56
jestem zadowoloną klientką, i to co wyczynia zazdrosna konkurencja, kwalifikuje się na złożenia doniesienia do prokuratury o szkalowanie. Jestem przy okazji prawniczką, i uwierzcie mi, istnieją sądy gospodarcze, które dbają o to, swoimi wyrokami, aby odpowiednie służby ściągneły dług, jeśli taki powstał. Jeśli się nie ma argumentów, pisze się bzdury. dziwne że nie możemy poznać z nazwiska pokrzywdzonego? Bajka o kilkudziesięciu autach brzmi jak z disneylandu, nieprawdaż? a może jeden pokrzywdzony? jakis namiar na niego tchorzu? wydumanym pokrzywdzonym radze udac sie na Policje, pewna jestem jednak że to wymysł chorej wyobrażni.
ela 2016-05-29 15:08:02
dziwny to swiat gdzie zamiast umiejetnosciami walczy sie z konkurenccja glupimi wpisami.kto dzisiaj zaplaci za auto przed odbioem...
Prow 2016-06-01 13:14:01
Tu nie ma co wymyślać. Tu są fakty: 1. Ta pseudofirma
widnieje jako dłużnik trwale nie płacący. 2.Kontaktu z firmą lub osobą upoważnioną "0"- dosłownie. 2.Oszukańcze praktyki z franczyzą opisane powyżej. 4 Sprawa w prokuraturze prowadzona aktualnie. -I co jeszcze potrzeba, nie przekonanym?
Pio 2016-06-16 10:43:01
Napisałem kilka negatywnych wpisów o tej firmie dlatego że zostałem przez firmę GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP.Z O.O okradziony.Mam nadzieję że te wpisy uchronią kolejne firmy które mają zamiar współpracować z tym Panem.Pozdrawiam Panie prezesie Tadeuszu Migdał.
kamil 2016-07-10 11:56:31
Pio' a co masz na mysli twierdzac, ze zostałeś okradziony? Byłeś pracownikiemfirmy czy klientem? Ja znam ich wieksozsc produktów i mogę sie pozytywnie wypowiedziec na temat ich jakosci, ceny może do anjtańszych nie należa ale mi odpowiadają i smakują przetwory.
krzysztof 2016-11-02 01:38:56
Skąd masx takie informacje i jaka prokuratura się za to wzieła ? Proszę o pomoc bo ja też zostałem oszukany.
Zostaw swoją opinię o GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O - Zgorzelec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O