Opinie o Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach w Zabrze

Szuk_log Nowy wpis

Czy pan C... pracuje dalej w firmie czy od 5 miesiecy w niej nie pracuje i od tego czasu dane sa nieaktualne na stronie firmy,jak maja sie pozostale dane na stronie w stosunku do rzyczywistosc i czy mozna sie na nich opierac czy tez lepiej kontaktowac sie osobiscie aby uzyskac rzetelna informacje?.Sa ogloszenia na o prace, (projektant,montazysta),sa one aktualne czy nie?

Czy w Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wiecie może czy w Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach szukają chętnych na staż?

Marcin Nowy wpis

Witam Tak proszę zgłosić się do sekretariatu i złożyć CV. Pozdrawiam

lakiernik

czy firma nie potrzebuje bragadzisty na lakiernie? widzialem ze macie lakiernie proszkowa dzieki za odpowiedz doswiadczenie mam w prowadzeniu lakierni 11 wiosen

lakiernik 2
@lakiernik

Proszę przesłać CV(usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
adam

Byłem na rozmowie o pracę na magazyn. Wszystko pięknie ładnie do czasu jak rozmawiamy o kasie. Mówię że np chce zarabiać 2500 na rękę na umowie, nie interesuje mnie , że jest premia. Ok dogadaliśmy się .Jak przyszło do ustalenia od kiedy przechodzę do tej frimy okazuje się że będę miał te 2500 na rękę ale..... na umowie na rękę jakieś 2200 a reszta to premia . Więc konemtarz i przemyslenia pozostawiam wam

Dorota
@adam

I co zrezygnowałeś z pracy w Arret? Czy jednak pracujesz? Jakieś nowe wieści z tego miejsca masz?

Czy często w firmie Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

liK

czesto awansuja osoby zaangazowane i są one doceniane jak w kazdej firmie ale nie kazda sie sprawdza jak w kazdej firmie

JoJ

A ten jednooki ślepy kabel tam dalej pracuje? Uważajcie na gnoja. Miałem nieprzyjemność kiedyś z nim pracować na browarach. Straszna (usunięte przez administratora) społeczna.

@JoJ

pracuje tam lepszy juz taki kolega wszystkich z nazwiska tez

Julka

@JuY a napiszesz o jakich dokładnie mówisz świadczeniach???

JuY

wszystko jest to najlepsza firma w jakiej pracuje

Mateusz

Czy sa premie dla pracowników? jakies benefity ?

poczytaj
@Mateusz

poczytaj nizej to bedziesz wiedzial

19333

tylko chyba wszystko obsadzone jest na razie i nie ma przyjec na razie to nie robcie smakow nadziei ale ja tez nie narzekam chyba ze lakiernika chca przyjac i pomocnika to tak i mozna probowac jak się jest normalnym

korpek

zaczałem pracę w firmie i sobie chwale bo w korporacji licza czas na lini a tutaj mamy zadania do wykonania robimy i nikt nikogo nie pirzdzy tam gdzie robie fajnie jest i chlopaki fajni i robota prosta moj szef tez w porzadku ogolnie nie narzekam i zlotowy wpadaja na czas i buduja sie dalej to idzie im dobrze oby dobrze bylo caly czas jak jest

kowboj
@korpek

byly porzadki i jest fajnie teraz no i szanuje sie tu ludzi to trzeba sobie robote szanowac bo gdzie indziej jedziesz i po ciebie jada a tu jest normalnie szanuja jak dajesz rade a nie jada po tobie jak po scierze .tez polecam my robimy razem czy ty pod kim innym z kierownictwa? spokojnie jest i lepiej niz bylo kiedys i jest coraz lepiej tak jak ma byc w firmie taka jedna ekipa sie robi zgrana

1470_aw

Firma w trakcie rozwoju i budowie. Duże możliwości nowych ścieżek kariery. Lewusom nie radzę aplikować ale tym którzy szukają stabilności radzę spróbować, sprawdzić możliwości i zaangażować się w dalszy rozwój firmy bo praca jest stabilna, a Zarząd w porównaniu do innych mi znanych firm "ludzki", "bardzo wyrozumiały i prospołeczny, szanujący ludzi i ich pracę. Szykują się nowe miejsca pracy (ślusarze, lakiernicy, magazynierzy) ze względu na rozwój i w związku z ilością zleceń, które są spowodowane zaufaniem Klientów i ciężkiej pracy całego obecnego zespołu i zamówień. Pracy nie ubywa a przybywa więc pracy nie braknie na kilka lat.

magazynAndrzej
@1470_aw

na jaki adres można aplikować?

prceJJ3
@1470_aw

jezeli ktos szuka pracy zeby przyciac komara po grilu na koszt bosow to tu sie nie uda ale ludzie sa pomocni jezeli sie ich nie chce w h robic ich kosztem i nie musza za ciebie jebic czyli za 2wuch za siebie i lewusa to pomoga ogolnie fajnie jest i polecam

Tomasz

A jak przebiega rekrutacja? Czy jakieś wymagania stawiają na starcie?

1470_aw
@Tomasz

Inteligencja, zaangażowanie, chęć do pracy i cierpliwość :)

xyz

Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i zupełnie nie mam na co narzekać. Wypłata co miesiąc bez opóźnień i kombinowania, stałe godziny pracy. Firma cały czas się rozwija.

max

wlasnie bardzo czesto tak jest ze narzekaja tylko ci co ciagle musza pracowac :) Njalepiej to przyjsc do pracy, rozsiasc sie, zrobic sobie kawke, poplotkowac i czekac te 8godzin kiedy zleci na siedzeniu i nic nie robieniu, i czekac tylko do wyplaty :)pozdrawiam leni :)

Firma jak firma , jest stabilnie wypłata to rzecz święta jest co miesiąc , złe opinie piszą co co szukają problemów i nie robią co do nich należy a później narzekają. Ja odeszłem do sadziłem lepszego ale teraz patrzę z upływem czasu że chętnie bym wrócił jest w Arret pewna stabilna robota i nie ma z pracodawcą przepychanki o wypłatę pod ty względem polecam. firma ciagle inwestuje i się rozwija ( jej teren to to ciągły plac budowy ) mówiąc szczerze to żałuję że pokusiłem sie na inna robotę , która w sumie jest gorsza.

ktos_z_arretu

Jestem przelotnie powiem tak ..... ja tam pracuje owszem jest nieraz ciezko ..... ale wyplata jest co miesiąc ..... co do wlascicieli i kierownika swoje robisz i zero wpadek mozna pracowac ..... sam zakladu wielkie zmiany i inwestycje tylko tak dalej.

rc8

Pracowałem w Arrecie przez rok i niestety podzielam złą opinię o tej firmie. Kiepska organizacja pracy, brak szacunku dla pracowników, ciągły "opie...l" odpowiedzialnośc przypisywana z dnia-na dzień za cudze błędy, frustracje właścicieli w postaci przekleństw to norma. Jak komuś to nie przeszkadza to niech się zatrudni.

Tragedia i nic więcej!!!brak szacunku dla pracowników,wieczne nie zadowolenie.a jak człowiek sie chce rozwijać zawodowo to juz robi sie "nie wygodny"i trzeba go zwolnić...........no i jeszcze Ten Kierowniczek Produkcji.....Który Wierci otwory M-10 Pod Śrubę M-8....w innych zakładach By go Dawno Wyjebali!!!!Jebany Podpierdalacz i Mitoman Daruś.....Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach - Zabrze

• Jak się pracuje w Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach?

Zobacz opinie na temat firmy Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arret s.c. Mariusz Marszałkowski Zenon Stelmach
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kopalniana 11
    41-807 Zabrze