GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA

Gliwice

Opinie o GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA

Proszę o odpowiedź 2011-03-05 10:16:18
piotr438 - 2010-12-22 12:19:37

Witam Was, Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem Spółka Akcyjna jest bardzo dobrą firmą. Praca z tą firmą jest bardzo przyjemna. Szybki kontakt idużo ciekawych ludzi. Chciałbym z całą pewnością polecić Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem Spółka Akcyjna.Pozdro dla wszystkich.

Czy ktoś może powiedzieć jak wygenerować tę powyższą automatyczną wypowiedź z losowym nickiem? Chcę zareklamować firmę i widzę ze kolejny pracodawca korzysta z tego generatora opinii.
mgr inż. 2014-04-13 11:40:08
pięć miesięcy temu wysłałem CV na stanowisko: Projektant w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i cisza... ogłoszenie zostało "zaktualizowane" o zmianę daty w nr referencyjnym z 2013 na 2014

W "profesjonalnych" firmach odpisują na otrzymaną korespondencje albo że nie spełnia się wymagań (moje kwalifikacje aż nadto spełniają) albo dla "zasady" zapraszają na rozmowę.

W GBPBP najwyraźniej ani "profesjonalizmu" ani "zasad" nie ma.

Co do mnie to dzięki "braku odpowiedzi" z ich strony zdecydowałem się na kupno biletu w jedną stronę na Wyspy i po 2 tygodniach od przybycia dostałem pracę za niecałe 2,5 tys Ł netto.

Jeżeli masz coś w głowie, umiesz angielski (co np jest wymogiem w ogłoszeniu GBPBP) to nie trać czasu na wysyłanie do nich CV na które nawet nie raczą odpisać, w UK pracy jest dużo a inżynierów mało :)
iza 2016-05-03 10:12:02
Nie możesz ich oceniac pod tym względem, że nie odpwoiedzieli na twoje cv. wiocznie oprocz ciebie był ktoś inny, komu odpowiedzieli i przyjeli go do pracy. Ja od dawna nie widziałam żadnych aktualnych ofert w sprawie pracy.
Zostaw swoją opinię o GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SPÓŁKA AKCYJNA