PHU "AUTO-GAZ-BUT" - Słowik Czesław

Stalowa Wola

Opinie o PHU "AUTO-GAZ-BUT" - Słowik Czesław

plonacy 2015-06-06 08:46:24
niepolecam pana slowika niepotrafia instalacji lpg dobrze zrobic tylko zepsuc auto
pawel 2015-06-06 08:59:54
ja mialem taki przypadek ze auto na gazie palilo duzo gazu pojechalem na ustawienie instalacji po ustawieniu lpg auto wcale nie jechalo pan gazownik powiedzial ze cos sie zepsulo powiedzialek auto bylo sprawne tylko duzo gazu palilo a teraz jest ustawiony ze zamalo gazu dostaje 3razy jezdzilem na reklamacje za kazdym razem cos lepiej ustawiali gaz az wkoncu pojechalem do innego gazownika i po problemie spytal sie tylko gdzie tak gaz ustawiaja smiech tyle lat pan slowik lpg zaklada a niepotrafia ustawic gazu
zbyszek 2016-02-28 10:20:27
Gaz do autka założyłem rok temu, więc moja ocena nie jest pod wpływem pierwszych emocji. W dniu dzisiejszym przejechałem 12 tyś km. Od samego początku autko jedzie bez najmniejszego problemu. A najbardziej jestem zadowolony gdy tankuję. Przy koszcie gazu 2 zł moje przejechane 100 km to aż 12 zł - Haha. Jak najbardziej polecam pana Sławka i chłopaków z Warsztatu. Robią to naprawdę dobrze.
Zostaw swoją opinię o PHU "AUTO-GAZ-BUT" - Słowik Czesław - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "AUTO-GAZ-BUT" - Słowik Czesław